Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Gra ktos Kownackiego? :lol:
Kownacki w PL po 1.62 startował, przedwczoraj zagraniczne rynki wystawiły ofertę, poszła korekta i Adaś już @2.70 :lesnarhappy:

Grasz? Oglądałem trochę "W Ringu" to raczej typują ciasno, ale Kownackiego, patrzyłem tego Demirezena to gość kończącego uderzenia nie ma, jak nokautuje to przez powolne rozbijanie rywali, jeśli Kownacki za dużo nie przyjmie na twarz to może to wyrwie na punkty, bokserem jest lepszym. Turek podobne warunki, nawet chyba kapkę niższy od Kownackiego, to nie powinno być takich problemów jak z Finem, tam ewidentnie było widać, że Adaś nie umie boksować z olbrzymem. Po 1.60 bym nie tykał, ale teraz to już całkiem spoko kurs, tylko się boję, że Helenius odebrał mu duszę, a jak w głowie niepoukładane to znowu wpierdol dostanie.
 
Kownacki w PL po 1.62 startował, przedwczoraj zagraniczne rynki wystawiły ofertę, poszła korekta i Adaś już @2.70 :lesnarhappy:

Grasz? Oglądałem trochę "W Ringu" to raczej typują ciasno, ale Kownackiego, patrzyłem tego Demirezena to gość kończącego uderzenia nie ma, jak nokautuje to przez powolne rozbijanie rywali, jeśli Kownacki za dużo nie przyjmie na twarz to może to wyrwie na punkty, bokserem jest lepszym. Turek podobne warunki, nawet chyba kapkę niższy od Kownackiego, to nie powinno być takich problemów jak z Finem, tam ewidentnie było widać, że Adaś nie umie boksować z olbrzymem. Po 1.60 bym nie tykał, ale teraz to już całkiem spoko kurs, tylko się boję, że Helenius odebrał mu duszę, a jak w głowie niepoukładane to znowu wpierdol dostanie.
Jasne że gram :roberteyeblinking:
 
OCTAGON LEAGUE

To co tygrysy lubią najbardziej czyli niszowe MMA, a tym razem witamy w Kazachstanie na gali Octagon 33 w Ałmatach. Duża gala pod patronem jednego dobrze nam znanego rosyjskiego bukmachera aktualnie nielegalnego w naszym pięknym kraju, jednakże ofertę wystawiło parę polskich firm z czego ja postanowiłem skrzętnie skorzystać. Pierwszy bet to Samat Mamedov @1.38 - gość wygląda na duży talent, jak na kategorię lekką mocny fizycznie, 3 zwycięstwa w pierwszych rundach, naprawdę wygląda dobrze a za rywala ma Irańczyka ściągniętego z kanapy po 3 letniej absencji, ostatnia walka w kategorii lekkiej i porażka z chłopem z rekordem 2-5, do tego wcześniejsza walka wygrana szczęśliwie gdzie dostawał od rywala na dziąsło przez dwie rundy by złapać gilotynę na początku trzeciej. Mi to wygląda na missmatch - kurs wygląda nadal dobrze więc chyba warto. Druga walka wygląda mniej pewnie, a mowa tutaj o pojedynku Pań Firsava vs. Japparova. I w tej walce stawiam na doga po kursie @2.45 i już tłumaczę dlaczego. Firsava pod flagą Turcji, a urodzona na Białorusi ma cztery wygrane z rzędu raz wychodząc poza pierwszą rundę. Ciekawym smaczkiem jest to, że Firsava w ostatniej walce biła się na dystansie 3x2 (!) a nie jak podaje Tapo 3x5, więc cardio tutaj wygląda na lekko podejrzane, do tego te 4 wygrane były z debiutantkami, które wyglądały na totalne amatorki. Miejscowa Japparova szósta walka w Octagonie (2-3 w organizacji), dwie porażki z najlepszą muszą w Kazachstanie Dyuznikovą i przede wszystkim pojedynki na pełnym dystansie 15 minut, jeszcze wcześniej na amatorstwie srebro mistrzostw Azji w MMA. Ostatnia dobra walka z Imanly, która mimo słabego rekordu jest solidną zawodniczką i Firsava z rywalką tego pokroju jeszcze nie rywalizowała + reszta okoliczności o których napisałem wyżej każe mi zagrać w kierunku underdoga :roberteyeblinking: :goldi:
 
Stabach już w bazie ale Cardozo @3.00 też może okazać się niezłym typem choć tutaj należy być ostrożnym bo to typowe zestawienie striker vs grappler. Na nogach powinna mieć znaczną przewagę nad Sygułą więc kluczowe pytanie jest następujące - czy będzie w stanie utrzymać walkę na nogach na tyle długo by wypunktować lub znokautować Polkę. Klaudia w zawodowej karierze poza Sobek podejmowała przeciwniczki o bardzo małym poziomie umiejętności i tylko jedną z nich potrafiła skończyć przed czasem. Kurs przeszacowany znacznie. Widzę okazje.
 
Izydor Alert :goldi:

Jonathan Piersma @1.25 (CFFC)
1.25 wyglada na Zabojcza grupe :boystop:

police-trouble.gif
 
Izydor Alert #2 :goldi:

Sean Santella @1.57 (Brave)
Czemu taki typ? Wczoraj przyglądałem się tej walce i Santella chyba jest po drugiej stronie rzeki już. W ostatniej walce wyglądał jak 37 dziad (czyli w sumie wszystko się zgadza:lol:). Przegrał z Bagutinovem który znokałtował kogoś pierwszy raz od 2013r. Ten jego rywal Alves w sumie ma nawet więcej bo 39 lat ale jest dość dynamiczny w stójce. Mnie nie zdziwi jak Santella drugi raz z rzędu wyłapie na dziurę i tyle będzie z jego dalszej przygody w Brave. Co Cię skłania tak mocno do tego betu?

 
Czemu taki typ? Wczoraj przyglądałem się tej walce i Santella chyba jest po drugiej stronie rzeki już. W ostatniej walce wyglądał jak 37 dziad (czyli w sumie wszystko się zgadza:lol:). Przegrał z Bagutinovem który znokałtował kogoś pierwszy raz od 2013r. Ten jego rywal Alves w sumie ma nawet więcej bo 39 lat ale jest dość dynamiczny w stójce. Mnie nie zdziwi jak Santella drugi raz z rzędu wyłapie na dziurę i tyle będzie z jego dalszej przygody w Brave. Co Cię skłania tak mocno do tego betu?

młodszy dwa lata, dużo bardziej doświadczony ale również bardziej wyeksploatowany, o ile z Alim dostał szybko (a przypomnę ża Ali to nadal kawał zawodnika) to jednak wystarczy zerknąć nieco wstecz i zobaczyć jego solidne wyniki - remis z Shortym, zwycięstwa z Inoue czy z Johnsonem, na wadze widać że chce mu się jeszcze i nie powiedziałbym że jest po drugiej stronie rzeki, Alves fakt faktem ma wygraną z da Silvą ale zobacz w jakich okolicznościach, a ostatnia wygrana splitem z jakimś bumem który wszedł do walki last minute to nie jest dobry prognostyk
 
młodszy dwa lata, dużo bardziej doświadczony ale również bardziej wyeksploatowany, o ile z Alim dostał szybko (a przypomnę ża Ali to nadal kawał zawodnika) to jednak wystarczy zerknąć nieco wstecz i zobaczyć jego solidne wyniki - remis z Shortym, zwycięstwa z Inoue czy z Johnsonem, na wadze widać że chce mu się jeszcze i nie powiedziałbym że jest po drugiej stronie rzeki, Alves fakt faktem ma wygraną z da Silvą ale zobacz w jakich okolicznościach, a ostatnia wygrana splitem z jakimś bumem który wszedł do walki last minute to nie jest dobry prognostyk
Spoko, nie chciało mi się już przeglądać później tych ostatnich walk Alvesa także nawet nie wiem jak to tam wyglądało i na starcie odpuściłem przyglądanie się dalej tej walce. Powodzenia.
 
Santella to już dziad, nie ma co go grać więcej. Został mu już tylko dobry parter ale motorycznie to już emeryt. Za to ten Alves jak na 39 lat to dobry dzikus


 
Ktoś coś zaproponuje do dorzucenia do Usyk + Oleksiejczuk @1.88 ? Myślałem o Yanie, ale te 3 rundy mnie niepokoją.
 
Ktoś coś zaproponuje do dorzucenia do Usyk + Oleksiejczuk @1.88 ? Myślałem o Yanie, ale te 3 rundy mnie niepokoją.
Hill? Wydaje mi się, że powinien zamordować Santosa, brazol po kontuzjach od walki z JJ to już taki wrak się zrobił, sądzę że Hill jest za szybki obecnie dla Marrety + zasięg i wzrost, Santos pójdzie spać.
 
Hill? Wydaje mi się, że powinien zamordować Santosa, brazol po kontuzjach od walki z JJ to już taki wrak się zrobił, sądzę że Hill jest za szybki obecnie dla Marrety + zasięg i wzrost, Santos pójdzie spać.
Santosowi bomba pozostala, skoro dal rade zlapac ostatnio rusa, moze zlapac i Hilla, po za tym 5 rundowka
 
Back
Top