Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Stypiarz? nie jednego ustrzelil juz. Ja tam czarnego nie stawiam, a Santosa bym pewnie zagral w jakims dublu
Nudne w chuj te ostatnie walki kacapy w porównaniu do Hilla. Nie mówię, że to jakiś pewniak, ale jakbym stawiał to Hilla bo Santos już za wolny na niego.
 
Santella to już dziad, nie ma co go grać więcej. Został mu już tylko dobry parter ale motorycznie to już emeryt. Za to ten Alves jak na 39 lat to dobry dzikus



no niestety Brazol urwał decyzję, kurs rzeczywiście nie warty gry

tak czy siak to był mój ostatni typ tutaj ponieważ z tego co zauważyłem pewna osoba podbiera tutaj typy i daje na swoje "abonamenty" później i to nie pierwsza sytuacja już
 
no niestety Brazol urwał decyzję, kurs rzeczywiście nie warty gry

tak czy siak to był mój ostatni typ tutaj ponieważ z tego co zauważyłem pewna osoba podbiera tutaj typy i daje na swoje "abonamenty" później i to nie pierwsza sytuacja już
Chłopie, pierdol to. Robisz fajną robotę i jesteś dobrym typerem, widać że masz zajawkę i pojęcie o typowaniu. Większość Twoich betów jest bardzo przemyślana i wyselekcjonowana a że ktoś podbiera i sprzedaje jako "swoje" to tego w internetach i tak nie unikniesz. Ja jak chcę poszerzyć swoje pojęcie o danej walce a nie znam za bardzo zawodników to często odpalę sobie Twój filmik przed ufc i już mam jakiś ogląd sytuacji albo chociaż inne spojrzenie. Jak masz dalej zajawkę rób swoje i pierdol resztę.
Na zachętę wsparcie kanału
 
Chłopie, pierdol to. Robisz fajną robotę i jesteś dobrym typerem, widać że masz zajawkę i pojęcie o typowaniu. Większość Twoich betów jest bardzo przemyślana i wyselekcjonowana a że ktoś podbiera i sprzedaje jako "swoje" to tego w internetach i tak nie unikniesz. Ja jak chcę poszerzyć swoje pojęcie o danej walce a nie znam za bardzo zawodników to często odpalę sobie Twój filmik przed ufc i już mam jakiś ogląd sytuacji albo chociaż inne spojrzenie. Jak masz dalej zajawkę rób swoje i pierdol resztę.
Na zachętę wsparcie kanału
Dokładnie tak, gdybym miał podobne podejście to też bym wcale nie wstawiał swoich typów bo przecież tu pasożytów od chuja i ciut ciut choć nie ukrywam że już coraz mniej chętnie wstawiam "mocne" bety właśnie ze względu na tych którzy żerują na naszej pracy i włożonym czasie dostając dobre darmowe zakłady na tacy. Pasożyty zawsze tu byli, są i będą, nie unikniemy tego. No chyba że...
Fajnym pomysłem był ten zamknięty dział który działał jeszcze przed feralnym "pożarem" i do którego mieli wgląd tylko najbardziej ogarnięci typerzy z cohones oraz moderacja.
Myślę że to dobry moment by pogadać z moderacją i reaktywować podobny zamknięty dział by uniknąć sytuacji o których pisze @typymmapl.
 
Last edited:
Dokładnie tak, gdybym miał podobne podejście to też bym wcale nie wstawiał swoich typów bo przecież tu pasożytów od chuja i ciut ciut choć nie ukrywam że już coraz mniej chętnie wstawiam "mocne" bety właśnie ze względu na tych którzy żerują na naszej pracy i włożonym czasie dostając dobre darmowe zakłady na tacy. Pasożyty zawsze tu byli, są i będą, nie unikniemy tego. No chyba że...
Fajnym pomysłem był ten zamknięty dział który działał jeszcze przed feralnym "pożarem" i do którego mieli wgląd tylko najbardziej ogarnięci typerzy z cohones oraz moderacja.
Myślę że to dobry moment by pogadać z moderacją i reaktywować podobny zamknięty dział by uniknąć sytuacji o których pisze @typymmapl.
Ja byłbym chętny za tym tematem. Pogadać mocno i merytorycznie bo te forum bukmacherskie jest tu bo jest ale mało osób sie udziela niestety albo wcale.
 
Ja byłbym chętny za tym tematem. Pogadać mocno i merytorycznie bo te forum bukmacherskie jest tu bo jest ale mało osób sie udziela niestety albo wcale.
Też jestem za tym. Na forum jest mniej więcej kilkunastu typerów którzy mają dobre pojęcie o szerokorozumianej bukmacherce więc moglibyśmy takim działem stworzyć swoisty dream team a przy okazji ukrócilibyśmy pasożytujących (za takich nie uważam tych którzy dają coś od siebie jednocześnie korzystając z typów innych użytkowników). , Zobaczymy jaki będzie odzew i kto byłby chętny.
 
Last edited:
jeśli nie będzie tutaj możności założenia takiego tematu, to na moim discordzie zebrała się bardzo mocna ekipa, wszystkich kompetentnych zapraszam na serwer, zresztą kilka osób stąd już chyba jest
 
który gagatek podbiera typy typymmapl i sprzedaje?

wystarczy patrzeć co ja wrzucam od pół roku i grać odwrotnie by zarobić :boystop:
 
kiedyś już była próba walki z podbieraniem typów/ubijaniem kursów i tworzenie osobnej grupy na pewnym komunikatorze, nic to nie pomoże jeżeli nie masz pewności co do każdego z członków grupy
:pudziaonicbyniedao:


skąd pewność, że hiena nie jest już na discordzie?
 
kiedyś już była próba walki z podbieraniem typów/ubijaniem kursów i tworzenie osobnej grupy na pewnym komunikatorze, nic to nie pomoże jeżeli nie masz pewności co do każdego z członków grupy
:pudziaonicbyniedao:


skąd pewność, że hiena nie jest już na discordzie?
Jeśli ktoś zapodaje skuteczne bety od siebie a przy tym podbierze jakiś typ od innych to nie widzę problemu. Wszak taka grupa w sumie na tym by się opierała - Dać becik od siebie by móc skorzystać z zakładów innych typerów.
 
ja nie mam zamiaru robić żadnej afery, po prostu poinformowałem co zauważyłem i dlatego ja nie mam zamiaru tutaj typów już wrzucać i tyle w temacie

co do discorda tam jest forum otwarte i jest też grupa zamknięta i nie ma z tym problemów bo wszyscy którzy tam są są zweryfikowani przeze mnie
 
Wszyscy podbierają typy od pudziana aka zabójcy, każdy ma u niego wykupiony abonament, a teraz odwracacie konta ogonem, że to zabójca podbiera wasze typy i chcecie zdyskredytować najlepszego typera Sportów walki w tym kraju.
:eddieconspiracy:
 
To przepraszam, założyłem, że jak jest wojna na forum o typy to zawsze odpowiedzialny jest guru MMA.
 
Back
Top