Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Coś tam pewnie będzie rzucone do obgryzienia ale na rarytasy nie ma co liczyć...

1659343983662.png
 
Oczywiście już podane na zamkniętej grypie.
Tu przestałem podawać za dużo ludzi je tu kradnie i dokłada na kupony pużniej bez pytania :cry:

Za te co są w tym tygodniu będę chodził w złocie :cool:
Odrabiaj Diaza, Palatnikova i jeszcze kilku innych a nie o złocie myślisz :muttley:
 
No przeciez do uja wrzucalem zabojcze izydory z zabitej grupy V.I.P.
1.05 oraz 1.06 na zabicie podatku, jednak okazalo sie ze wyzszy jest w polsce
Przyznaje dobre bety, jak się zastosowałeś do rad doświadczonego kolegi typera to od razu lepiej Ci idzie, nawet rozmawialiśmy na Twój temat czy Cie nie zaprosić do grupy premium, ale nie wiem czy jesteś stabilny. Tobie zaraz się znowu odklei i zaczniesz grać jakiegoś Nate Diaza po kursie 10 do 1, a nam takich ancymonów nie potrzeba. Będę obserwował.
 
Pełna zgoda co do reaktywacji działu Perełek.

Tylko trzeba by dokładniej określić co wrzucać żeby nie było zaśmiecania po 1,10

I jak rzadko kiedy w pełni zgadzam się z @Karwantes - też przestałem wrzucać całkowicie - bo to nie miało najmniejszego sensu.
 
Ma może ktoś jakieś info o rywalu Josefa Bratana?

Właśnie odwróciły się kursy
 
Pełna zgoda co do reaktywacji działu Perełek.

Tylko trzeba by dokładniej określić co wrzucać żeby nie było zaśmiecania po 1,10

I jak rzadko kiedy w pełni zgadzam się z @Karwantes - też przestałem wrzucać całkowicie - bo to nie miało najmniejszego sensu.
Jeśli możesz to pogadaj z @Evo czy byłby tak miły i zapytał moderacji o przywrócenie zamkniętego działu, z tego co pamiętam to właśnie ten dobry ziomek organizował taki dział ostatnim razem więc chyba ma dobry kontakt z moderacją.
 
Jeśli możesz to pogadaj z @Evo czy byłby tak miły i zapytał moderacji o przywrócenie zamkniętego działu, z tego co pamiętam to właśnie ten dobry ziomek organizował taki dział ostatnim razem więc chyba ma dobry kontakt z moderacją.
Ja nie mam ani czasu, ani chęci. Jak macie na to pomysł (moja prywatna opinia jest taka, że ostatnio się to nie sprawdziło) to najlepiej pogadać z Tomkiem @Cloud

Chyba, że @Jakub Madej ma jeszcze czas i chęci, choć wątpię bo coś rzadko się ostatnio udziela ;)
 
Przecież podałem. Makhachev. Lokata.
Jeszcze Brady warty uwagi.
Brady ok, ale serio Makhachev dla Ciebie lokata? Chciałbym poznać Twój argument tylko. Jak widzisz przebieg walki i dlaczego uważasz skoro grasz Islama, że Charles go nie ustrzeli ani nie podda?
 
Brady ok, ale serio Makhachev dla Ciebie lokata? Chciałbym poznać Twój argument tylko. Jak widzisz przebieg walki i dlaczego uważasz skoro grasz Islama, że Charles go nie ustrzeli ani nie podda?
Widzę tylko lucky punch jako szansę Oliveiry.
Islam robi go nawet w stójce, a zasadniczo to go zabetonuje. Moim zdaniem chłop to drugi Khabib.
 
Back
Top