Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Invicta FC 48

Maria Djukic @3.15
u buka na zielono

Walka bez głębszej analizy, bardziej nakierowany ludźmi z mojego discorda jak również twitterem ale postanowiłem rzucić okiem na tę walkę na szybko i wg mnie starcie zdecydowanie bliższe niż wskazują na to buki. Norton wraca po prawie 3 letniej przerwie, fakt faktem większego obycie w MMA patrząc na amatorstwo jednak wg mnie matchup z Djukic to nie będzie dla niej dobra walka. Kanadyjka na nogach imo wydaje się być lepsza boksersko, do tego chyba całkiem dobre TDD sugerując się walką z czerwca 2021, jeśli utrzyma to w stójce to ma duże szanse ugrać tutaj decyzję i ja osobiście widzę bardzo przyjemne value, tym bardziej że to walka kobiet gdzie nie takie bety siadały ;)
 
2.20 Dariush
Nie szkodza Ci tak pieniędzy w

1658398595142.png


wyrzucać? :awesome:
 
Z ciekawości, jak zapatrujecie się na starcie TJ vs Sterling? Czy Sterling jest w stanie sprowadzić i utrzymać TJ-a podobnie jak Yana? W stójce TJ to wirtuoz więc wiadomo jakie założenie na walkę będzie mieć Sterling. Z drugiej strony w pierwszym pojedynku Sterling wyglądał licho kondycyjnie, Tj- natomiast to zawsze klasa jeśli chodzi o ten aspekt przygotowania. @2.4 wygląda ciekawie biorąc pod uwagę, że moim zdaniem z czwórki Yan/Sandhagen/TJ/Sterling każdy może dzierżyć pas.

Czekam na kurs na Yana. Martwi mnie tylko jego wolne rozkręcanie się.
 
Z ciekawości, jak zapatrujecie się na starcie TJ vs Sterling? Czy Sterling jest w stanie sprowadzić i utrzymać TJ-a podobnie jak Yana? W stójce TJ to wirtuoz więc wiadomo jakie założenie na walkę będzie mieć Sterling. Z drugiej strony w pierwszym pojedynku Sterling wyglądał licho kondycyjnie, Tj- natomiast to zawsze klasa jeśli chodzi o ten aspekt przygotowania. @2.4 wygląda ciekawie biorąc pod uwagę, że moim zdaniem z czwórki Yan/Sandhagen/TJ/Sterling każdy może dzierżyć pas.

Czekam na kurs na Yana. Martwi mnie tylko jego wolne rozkręcanie się.
yan 1.22
 
Szkoda, ze banka O'Malleya peknie w tak niekorzystnych bukmachersko okolicznosciach. Dziwne zestawienie patrzac na to jak do tej pory byl prowadzony Sugar. Ja mimo wszystko nie gram ruska po takim kursie.
To jest mega zestawienie dla tęczowego
Jakimś cudem wygra przez kontuzje - ts
Przegra - laduje w czołówce
 
https://www.tapology.com/fightcenter/events/90284-xmma-5-5outhern-heat - Bardzo ciekawa rozpiska.

Przy ilości eventów jakie odbywają się w ten weekend wielu mogło przeoczyć tą karcine więc wstawiam.
Jak coś na fortunie możliwość obstawienia.
Ciekawie wygląda Brooks @1.68 - Pena spora przerwa, w UFC wyglądał kiepsko, ostatni przeciwnicy kiepscy. Brooks mimo wszzystko wygrał kiedyś z Prime Chandlerem. Osobiście najprawdopodobniej spróbuje za drobne z KSW i UFC
 
Jak coś na fortunie możliwość obstawienia.
Ciekawie wygląda Brooks @1.68 - Pena spora przerwa, w UFC wyglądał kiepsko, ostatni przeciwnicy kiepscy. Brooks mimo wszzystko wygrał kiedyś z Prime Chandlerem. Osobiście najprawdopodobniej spróbuje za drobne z KSW i UFC
Nie mam zaufania do tego zawodnika, może ty go bardziej cenisz. Powodzenia War.
 
Od samego początku Skiba w tej walce wyglądał bardzo źle...
Trudno powiedziedzieć co się z chłopem porobiło, dopóki walczył w Polsce szło mu naprawdę dobrze. Pokonywał naprawdę zawodników jak Pawlak, Gallon czy Nalgiev. Wygląda na to że siadł mentalnie lub bardzo źle się czuje walcząc na obczyźnie.
 
Back
Top