Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zmiana rywala Remiego ze wzgledu na "zla krew". Smrod z highleague ciagnie sie nawet tu. Zeby tylko im gali nie przerwaly huligany xD
 
Ode mnie Wybierała (Babilon) + Engbrock (LFA) @1.80
Podstawa łatwo. Wybierała 2x 30-27 1x 30-26 Engbrock TKO Runda 1 :tiphatb:
Gra ktoś Souse @1.62 z Gafurovem? Ciekaw jestem jak wy go widzicie. Luźny typ ale gdzieś tam go chyba umieszczę. Tak samo Wyroślak @2.55 mam wrażenie że jest warty więcej niż wycenili go bukmacherzy.
Luźne typy 1/2.

@KilerMMA pewnie znowu na ślepo zagrałeś i stąd ta frustracja, o takich kursach ty możesz tylko pomarzyć :lol::cool:
 
Zmieniam zdanie (co mi sie rzadko zdarza) :roberteyeblinking:
Asia więcej znaczących ciosów (cała walka) + over 4.5 min @1.75

Glover over 4.5 min + więcej sprowadzeń

Schev więcej znaczących ciosow,over 4.5 min i wygrana @1.45

Ogólnie fajne możliwości, ciekawe tylko na jakiej podstawie do jiektorych walk dodają do innych nie.
 
Asia więcej znaczących ciosów (cała walka) + over 4.5 min @1.75

Glover over 4.5 min + więcej sprowadzeń

Schev więcej znaczących ciosow,over 4.5 min i wygrana @1.45

Ogólnie fajne możliwości, ciekawe tylko na jakiej podstawie do jiektorych walk dodają do innych nie.
Masz Shevchenko wygrana + 1.5 rundy co daje @1.50 tylko 30 sekund różnicy a jeden bet mniej.
 
Dzięki za info. Jak to rozkminiłeś?

Jak wy tumany działacie w tej bukmacherze, skoro polegacie na totalnych podstawach z podstaw poprawnego czytania?
Overy rundowe oznaczają zawsze rundę plus połowę rundy i sekundę.

Na Fortunie w pre zakładach nie ma overów rundowych, są tylko zakłady, gdzie jest jasno napisane "ile będzie rund rozpoczętych".

W betbuilderze są już overy do gry, toteż dlatego dla skrajnie niekumatych Fortuna daje komunikat w nagłówku rozpiski:

"Oglądaj w Fortuna TV / W BetBuilder 0.5 oznacza dokładnie połowę czasu trwania rundy (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)"
 
Jak wy tumany działacie w tej bukmacherze, skoro polegacie na totalnych podstawach z podstaw poprawnego czytania?
Overy rundowe oznaczają zawsze rundę plus połowę rundy i sekundę.

Na Fortunie w pre zakładach nie ma overów rundowych, są tylko zakłady, gdzie jest jasno napisane "ile będzie rund rozpoczętych".

W betbuilderze są już overy do gry, toteż dlatego dla skrajnie niekumatych Fortuna daje komunikat w nagłówku rozpiski:

"Oglądaj w Fortuna TV / W BetBuilder 0.5 oznacza dokładnie połowę czasu trwania rundy (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)"
Spokojnie panie smutny te nerwy są zupełnie niepotrzebne. Dziękuje za rozjaśnienie :tiphatb:
 
Jest ze 4-5 fajnych izydorków na weekend w tym Boks
Tylko jak widać nie ma sensu tu podawać
Za duży ból dupska jest
Kontaktować się poprzez mejla lub GG :cool: zapraszam też na grupę

Niech tylko jeszcze LFA i Superior G (ostatnio było) dadzą do ziemniaków :fly:bo na jednego to już pół roku tam czekam aby go lutować :wink:
Hehe kontaktowac sie po kursy 1,15 dobry wariat jestes
 
Bellator
Mousasi 1.48

Myślę że nie będzie powtórki z rozrywki
Mousasi nie jest takim cieniasem jak Page którego Storley dosłownie przeleżał
Eblen ma zdecydowanie trudniejsze zadanie
Jak dla mnie może się skończyć w 1 rundzie jak z chłoptasiem Page Van Zant
 
Back
Top