Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Klinkhammer wygląda fajnie po @1.75- dobra kondycja, mobilny i dynamiczny, w parterze niebezpieczny non stop szuka poddań. Rywal w większości walk dąży do sprowadzeń, kontroli oraz gnp. Na papierze Klinkhammer miał lepszych rywali, ale bez rewelacji. Mimo wszystko wydaje mi się, że w stójce Klinkhammer powinien być bardziej aktywny niż rywal, a w przypadku sprowadzenia atakować rywala poddaniami. Powinna być to fajna walka
 
Nemkova nikt nie gra? @1.62 jeszcze wisi w Unibecie. Anderson dobry zapaśnik ale stójkę i boks to on ma kiepską na tle Nemkova, imho rusek go usadzi.
 
Trudno powiedzieć, w pierwszym starciu stawiałem na niego i byłem mega zaskoczony że tak szybko dał się skończyć. Jeśli mnie pamięć nie myli to McKee nie jest tytanem kondycji więc jeśli walka potrwa dłużej to Pitbull z rundy na runde może zyskiwać przewagę. Jeśli grać Patricio to chyba jest dobry moment bo kursy na niego sporo wzrosły.
@MrRoshi mam nadzieje że mordo zagrałeś, udało mi się złapać za @3.90 choć uważam że minimalnie ale jednak McKee to wygrał.
 
Klinkhammer wygląda fajnie po @1.75- dobra kondycja, mobilny i dynamiczny, w parterze niebezpieczny non stop szuka poddań. Rywal w większości walk dąży do sprowadzeń, kontroli oraz gnp. Na papierze Klinkhammer miał lepszych rywali, ale bez rewelacji. Mimo wszystko wydaje mi się, że w stójce Klinkhammer powinien być bardziej aktywny niż rywal, a w przypadku sprowadzenia atakować rywala poddaniami. Powinna być to fajna walka
to byl izydor dopiero po 1.75 brawo
 
Back
Top