Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Robur @1.7 vs Bruneika - Hardkorowy koksu padnie po pierwszej rundzie. Wiek, specyfika sportowa, gabaryty. Wszystkie atuty po stronie Robura, gdyby kurs był niższy to bym się zastanawiał, ale w tym wypadku ciężko nie spróbować.
 
Jak widzicie pojedynek Collarda z Stephensem?
Dla mnie no bet. W normalnej formie Stephens powinien sobie poradzić ale trudno powiedzieć czy przyłożył się do przygotowań i czy wyjdzie tylko po wypłatę. Collard na pewno zmotywowany.

totalnie nie analizowałem ale wydaje mi się, że Akhmedov ma szanse z Pestą a kurs fajny
Ja to starcie odpuszczam, Akhmedov ma słabiutką kondycję a Pesta będzie go prawdopodobnie męczył zapaśniczo co w ostatecznym rozrachunku może dać czechowi zwycięstwo.
 
Jak widzicie pojedynek Collarda z Stephensem?
Obaj po kilku porażkach z rzędu Collard po 2 (porazki z Manfio nie liczę bo według mnie wygrał ta walke) Jeremy po 5 ale same dobre nazwiska,ciężka walka do typowania,Collard napewno ma lepszy boks,jak utrzyma na nogach to powinien wypunktować.

Z pewniaków to Powell i Carlos z tej gali powinno wejść lekko.

Z wyższych kursów to widze wygrana Steviego Raya,kurs 2.09
 
Kacap to zawodnik wagi ww a Pesta heavy.
Dwa długie obozy Pesty w Sanford.
Kacap przegrał walkę z Weidmanem gdzie wtedy dla mnie już on był dawno past prime.
Będzie się siłował z rywalem dwa razy większym i silniejszym.
Zapewne Pesta go zgrinduje przy siatce. Jak go obali to go jeszcze bardziej zamęczy.

No jak można rozważać granie kacapa tutaj :facepalm:
 
Prawie mnie przekonały te dwa rzekome obozy w stanford ale przypomniałem sobie, że zapamiętałem go jako nieskoordynowane drewno uff
 
Obecna walka przypomina mi moje pierwsze wyjazdy na alme. 5 minut leżenia plackiem i do domu. Przewidywałem trójkąt rękami.
 
Back
Top