Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przecież Szymon w każdym filmiku mowi co poleca i co sam gra.Wystarczy obejrzeć od poczatku do końca,a takie opisy pod filmem które sugerujesz sa dla leni i żebraków którym nie chce sie ogladac czyli nie szanują czasu jaki autor poświecił a interesują ich tylko suche typy podane pod filmem.
To tylko luźna propozycja, w związku z obserwacją innych kanałów o podobnej tematyce. Sporo kanałów mimo wszystko wrzuca takie informacje do opisu i raczej nie zmniejsza im to widowni. Jak wspominasz wystarczy obejrzeć, ale tutaj chodzi również o pozyskanie nowych widzów, którzy chociażby na początku chcą poznać informacje o skuteczności lub suchy typ. Zgodzę się, że najlepiej jest obejrzeć od początku od końca, ale znając realia youtube i często niewielką ilość widzów podobnych kanałów to czasem warto postawić na przejrzystość co może zaowocować nowymi osobami, które po czasie zaczną odtwarzać cały materiał zachęcone np. skutecznością. Na pewno kto miał obejrzeć to obejrzy widzów @typymmapl nie ubędzie. Dodatkowo @typymmapl sam przyznał, że niektóre z rzeczy miał w planach zaimplementować do swoich materiałów.
 
Ogromny spadek na Van stadena z EFC, zjechał z 2.90 do 1.90 w kilka minut. Megengele wydaje się mieć po swojej stronie tylko muskuły.
 
Jutro chyba do 12 w ofercie a gala EFC w sobotę.
Morderca już napisał aby poprawili.
Fortuna

EFC 93 Vince Bembe @1.35

Rywal 41 letni to konkretny leszcz przeciwko któremu grałem już chyba ze dwa razy. Bum który niekiedy sam się kładzie na plecy. Vince 29 latek dobry kick-boxer. Wyróżnia się w umiejętnościach na tle innych łachów z EFC. Duży Izydor tutaj jest. Są jego walk na YT.

Sobota Oktagon Kozma @1.32

Kozma 29 lat jak by dopiero teraz chyba wszedł w swój prime. 11-1 w ostatnich walkach a rekord to już 29-11 !!! Mistrz który w ostatnie walce wypadł wybornie na tle Velickowica. Nie był tu faworytem. Mieszał stójkę z zapasami. W 4 rundzie wyglądał jak by wstał dopiero z kanapy. Walka na YT. Wcześniej wygrana walka z mocnym Leandro Silva (czy UFC czy ACA nigdy nie poległ przed czasem i to z kim).

Rywal 43 letni Knize. I tutaj jego dzień dziecka się kończy. W ostatniej walce powinien już przegrać. Split z Brito. Kondycyjnie kiepsko. Widać po wieku że wyprowadzane ciosy czy kopnięcia to już nie to. Walczyli 5 lat temu i wtedy wygrał o dziwo Knize. Tylko że na przestrzeni tych lat to co prezentowali wtedy a dziś to przepaść. Teraz od 2/3 rundy będzie wycierany po klatce.

Na podatek kick-boxer Penaz (chyba najwięcej STS) którego podaje tu od kilku walk i kolejny raz rywal to ogórek.
jest gdzies do ogladniecia efc, lub mozliwosc zeby sledzic wyniki?
 
No i twardy Japoniec chętnie by dalej walczył, ale narożnik rzuca ręcznik i pozbawia mnie wygranej dnia

Zostaje zwrot stawek:
1649508155208.png
 
Jutro chyba do 12 w ofercie a gala EFC w sobotę.
Morderca już napisał aby poprawili.
Fortuna

EFC 93 Vince Bembe @1.35

Rywal 41 letni to konkretny leszcz przeciwko któremu grałem już chyba ze dwa razy. Bum który niekiedy sam się kładzie na plecy. Vince 29 latek dobry kick-boxer. Wyróżnia się w umiejętnościach na tle innych łachów z EFC. Duży Izydor tutaj jest. Są jego walk na YT

Izydor :cool:
 
Co myślicie o Oliveira vs Gaethje? Patrząc na poniższy filmik mam wątpliwości czy Charles jest w stanie ustać takie bomby jak Ferguson. Największe zagrożenie dla Gaethje to grappling Oliveiry, ale zasadne pozostaje pytanie czy Charles będzie w stanie sprowadzić Justina. Justin został w parterze ośmieszony jedynie przez Khabiba. A ten miał grappling nie z tej ziemi. Najprawdopodobniejszy scenariusz dla mnie to, że walka zakończy się przed czasem, albo Charles podda albo Justin ustrzeli. Gaethje @2.34 wydaje się być fajnym kursem.
 
Co myślicie o Oliveira vs Gaethje? Patrząc na poniższy filmik mam wątpliwości czy Charles jest w stanie ustać takie bomby jak Ferguson. Największe zagrożenie dla Gaethje to grappling Oliveiry, ale zasadne pozostaje pytanie czy Charles będzie w stanie sprowadzić Justina. Justin został w parterze ośmieszony jedynie przez Khabiba. A ten miał grappling nie z tej ziemi. Najprawdopodobniejszy scenariusz dla mnie to, że walka zakończy się przed czasem, albo Charles podda albo Justin ustrzeli. Gaethje @2.34 wydaje się być fajnym kursem.

Jak Oliveira go obali to będzie po walce, Gaethie z pleców to biały pas bjj.
Jedyna jego szansa to KO w stójce co jest w miarę prawdopodobne bo ma dobre wyjebanie a Oliveira dość dziurawy.
 
Jutro chyba do 12 w ofercie a gala EFC w sobotę.
Morderca już napisał aby poprawili.
Fortuna

EFC 93 Vince Bembe @1.35

Rywal 41 letni to konkretny leszcz przeciwko któremu grałem już chyba ze dwa razy. Bum który niekiedy sam się kładzie na plecy. Vince 29 latek dobry kick-boxer. Wyróżnia się w umiejętnościach na tle innych łachów z EFC. Duży Izydor tutaj jest. Są jego walk na YT.

Sobota Oktagon Kozma @1.32

Kozma 29 lat jak by dopiero teraz chyba wszedł w swój prime. 11-1 w ostatnich walkach a rekord to już 29-11 !!! Mistrz który w ostatnie walce wypadł wybornie na tle Velickowica. Nie był tu faworytem. Mieszał stójkę z zapasami. W 4 rundzie wyglądał jak by wstał dopiero z kanapy. Walka na YT. Wcześniej wygrana walka z mocnym Leandro Silva (czy UFC czy ACA nigdy nie poległ przed czasem i to z kim).

Rywal 43 letni Knize. I tutaj jego dzień dziecka się kończy. W ostatniej walce powinien już przegrać. Split z Brito. Kondycyjnie kiepsko. Widać po wieku że wyprowadzane ciosy czy kopnięcia to już nie to. Walczyli 5 lat temu i wtedy wygrał o dziwo Knize. Tylko że na przestrzeni tych lat to co prezentowali wtedy a dziś to przepaść. Teraz od 2/3 rundy będzie wycierany po klatce.

Na podatek kick-boxer Penaz (chyba najwięcej STS) którego podaje tu od kilku walk i kolejny raz rywal to ogórek.

3/3 :cool:Mordercy

Izydory łatwo w bazie
 
Last edited:
Co myślicie o Oliveira vs Gaethje? Patrząc na poniższy filmik mam wątpliwości czy Charles jest w stanie ustać takie bomby jak Ferguson. Największe zagrożenie dla Gaethje to grappling Oliveiry, ale zasadne pozostaje pytanie czy Charles będzie w stanie sprowadzić Justina. Justin został w parterze ośmieszony jedynie przez Khabiba. A ten miał grappling nie z tej ziemi. Najprawdopodobniejszy scenariusz dla mnie to, że walka zakończy się przed czasem, albo Charles podda albo Justin ustrzeli. Gaethje @2.34 wydaje się być fajnym kursem.

Ustać pewnie nie(ale z pleców jest najgroźniejszy) jeżeli przetrwa 1 rd to powinna być dla Charlesa łatwa walka.
Ja na miejscu bronxa trenował bym 1 akcje zejście pod lewym lujem i zajście za plecy i wszystko wyjaśnione(Justinowi nie uda sie bronić kilka minut jak sexyamie ostatnio z Aokim(chociaż tam już naciskówką śmierdziało).)
 
Back
Top