Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ustać pewnie nie(ale z pleców jest najgroźniejszy) jeżeli przetrwa 1 rd to powinna być dla Charlesa łatwa walka.
Ja na miejscu bronxa trenował bym 1 akcje zejście pod lewym lujem i zajście za plecy i wszystko wyjaśnione(Justinowi nie uda sie bronić kilka minut jak sexyamie ostatnio z Aokim(chociaż tam już naciskówką śmierdziało).)
Tak tylko ze Charles pokazuje ostatnio za duzo Cohones :lol: i lubi sie ponapierdalac w stojce. Coraz blizej gali a ja sie coraz bardziej przekonuje ze Justin moze ujebac w pierwszej. :boystop:
 
Tak tylko ze Charles pokazuje ostatnio za duzo Cohones :lol: i lubi sie ponapierdalac w stojce. Coraz blizej gali a ja sie coraz bardziej przekonuje ze Justin moze ujebac w pierwszej. :boystop:
Tak tylko wychodzi na jego:)
Zrobił w ciągu 2 lat niewiarygodny progres myśle że głównie mentalny(pewnie psycholog sportowy wszedł).
I jeżeli Justinnie trafi czysto a Charles poczuje jakieś zagrożenie w stójce będzie sie kładł na plecy.
A Justine akurat fight iq nie ma zbyt wysokiego to pewnie będzie sie podpalał i wchodził w parter i tak albo go charles podda albo przetrzyma aż sie wypompuje i gładko ogra później(i to jest najgorszy scenariusz walki jaki dla the brpnxa przewiduje).
Czyli w skrócie jeżeli Gaethji nie ustrzeli w 1 max 2 czystym ko przegra a szanse na taki scenariusz widze jak 1 do 20.
Edit. Bo Charles też ostatnio fenomenalnie czuł dystans a zasięg chyba będzie podobny może lekko na brazola chyba.
 
Tak tylko wychodzi na jego:)
Zrobił w ciągu 2 lat niewiarygodny progres myśle że głównie mentalny(pewnie psycholog sportowy wszedł).
I jeżeli Justinnie trafi czysto a Charles poczuje jakieś zagrożenie w stójce będzie sie kładł na plecy.
A Justine akurat fight iq nie ma zbyt wysokiego to pewnie będzie sie podpalał i wchodził w parter i tak albo go charles podda albo przetrzyma aż sie wypompuje i gładko ogra później(i to jest najgorszy scenariusz walki jaki dla the brpnxa przewiduje).
Czyli w skrócie jeżeli Gaethji nie ustrzeli w 1 max 2 czystym ko przegra a szanse na taki scenariusz widze jak 1 do 20.
Edit. Bo Charles też ostatnio fenomenalnie czuł dystans a zasięg chyba będzie podobny może lekko na brazola chyba.
Lekceważysz legendarne zapasy Gejcziego... Nie rob tego! :boystop:
 
Jak @MrRoshi im bliżej do gali tym bliżej skłaniam się, że Gaethje może to ugrać. Jego parter wyglądał tragicznie, ale ze świetnym zapaśnikiem, który obalał i kontrolował każdego. Z drugiej walka z zawodnikiem typu Chandler z tego co pamiętam to mimo decyzji Gaethje bardziej kontrolował Chandlera. Charles był podłączony po wymianach gdzie Justin wydawał się być bezpieczny pomimo dłuższych wymian w stójce. Chandler w walce z Gaethje na 6 prób sprowadzeń zainkasował tylko 1. Oliveira raczej nie jest ofensywnym zawodnikiem jeśli chodzi o zapasy, a nawet jeśli to Gaethje prezentował się przyzwoicie jeśli chodzi o obronę obaleń. Wydaje mi się, że w tej walce kluczowy może być klincz. Charles lub bić kolana oraz łokcie w klinczu a Justin stosować brudny boks i za pomocą "krawata" kontrolować głowę i kierować w jej stronę bomby. @Kukul24 jeśli chodzi o 1 rudne to wydaje mi się, że tutaj zawsze będzie niebezpieczeństwo a nie tylko w 1 rundzie. Justin mimo wszystko w aspektach kondycyjnych prezentuje się solidnie i nadal w późniejszych rundach posiada dobrą dynamikę i siłę ciosu. Jeśli chodzi o wchodzenie do gardy, to zgodziłbym się kilka walk wcześniej m.in. z Alvarezem, Poirerem, kiedy Justin zamiast słuchać trenerów szedł na żywioł. Aktualnie to inny zawodnik. Poukładany Gaethje jest dużo bardziej niebezpieczny niż wcześniej.
 
Jak @MrRoshi im bliżej do gali tym bliżej skłaniam się, że Gaethje może to ugrać. Jego parter wyglądał tragicznie, ale ze świetnym zapaśnikiem, który obalał i kontrolował każdego. Z drugiej walka z zawodnikiem typu Chandler z tego co pamiętam to mimo decyzji Gaethje bardziej kontrolował Chandlera. Charles był podłączony po wymianach gdzie Justin wydawał się być bezpieczny pomimo dłuższych wymian w stójce. Chandler w walce z Gaethje na 6 prób sprowadzeń zainkasował tylko 1. Oliveira raczej nie jest ofensywnym zawodnikiem jeśli chodzi o zapasy, a nawet jeśli to Gaethje prezentował się przyzwoicie jeśli chodzi o obronę obaleń. Wydaje mi się, że w tej walce kluczowy może być klincz. Charles lub bić kolana oraz łokcie w klinczu a Justin stosować brudny boks i za pomocą "krawata" kontrolować głowę i kierować w jej stronę bomby. @Kukul24 jeśli chodzi o 1 rudne to wydaje mi się, że tutaj zawsze będzie niebezpieczeństwo a nie tylko w 1 rundzie. Justin mimo wszystko w aspektach kondycyjnych prezentuje się solidnie i nadal w późniejszych rundach posiada dobrą dynamikę i siłę ciosu. Jeśli chodzi o wchodzenie do gardy, to zgodziłbym się kilka walk wcześniej m.in. z Alvarezem, Poirerem, kiedy Justin zamiast słuchać trenerów szedł na żywioł. Aktualnie to inny zawodnik. Poukładany Gaethje jest dużo bardziej niebezpieczny niż wcześniej.
To jest walka o pas kategorii lekkiej UFC nie twierdze że Justin zrobi sie siny jak Pudzian w walce z Silvią po 1rd:)
Ale po pierwsze Charles będzie miał czas złapać dystans a siła i dynamika ciosów delikatnie osłabną a na obecnym poziomie Charles raczej sobie z takimi lujami już poradzi.
A jak nie to sie będzie na plecy kładł:) niedawno w tym temacie ktoś twierdził że Dern nie ma szans wygrać bo nie obali Torres napisałem że taki czarny pas nie musi obalać wystarczy że sie przylepi:) I czyja racja była?
 
Co znaczy, że sobie z takimi lujami poradzi? Gaethje to nie Chandler, który często bije lujami. On ma naprawdę świetny boks, zwłaszcza ten brudny boks z klinczu. Nie odbieram nic Charlsowi, ale stylistycznie Justin po prostu jest jedną z cięższych przepraw. Dustin może i był dobry bokserko, ale ustępował tam gdzie Geathje ma moim zdaniem lepszą obronę czyli w zapasach. Dodatkowo Poirer bije raczej lżej. Dodatkowo myślę, że będzie sporo kopnięć na wykroczną nogę Oliveiry. A te kopnięcia Gaethje ma jedne z lepszych jeśli chodzi o zawodników UFC.

Obejrzałem jeszcze raz powtórkę Chandler vs Gaethje i jednak Michael go podłączył ze dwa razy, ale mimo wszystko Justin ustał to lepiej niż Oliveira. W późniejszej fazie Justin czekał aż Chandler wstanie. Jeśli zrani Oliveire to pewnie pozwoli mu wstać a nie wejdzie do jego świata.
 
Pudzian vs Materla 2-1.8 co myslicie ? Ciekawe KO czy Pudzian przeleży?
Walka typowo pod zarobek dla Michała przed emerytura,najpierw ustawiona walka z Mudzinem zeby Michal jakaś „z twarzą” zakończył karierę.Cipao jest na tyle rozbity ze powinien juz odwiesić rękawice na kołek.
 
Pitabull nie sprawi sensacji? :corn:
Trudno powiedzieć, w pierwszym starciu stawiałem na niego i byłem mega zaskoczony że tak szybko dał się skończyć. Jeśli mnie pamięć nie myli to McKee nie jest tytanem kondycji więc jeśli walka potrwa dłużej to Pitbull z rundy na runde może zyskiwać przewagę. Jeśli grać Patricio to chyba jest dobry moment bo kursy na niego sporo wzrosły.
 
Wszedl mi kupon Dern, Madsen i Sterling :beczka: a u Ciebie?
No ja pisałem, że na samej Dern 10k zrobiłem, plus parę stówek za takie coś
 

Attachments

  • IMG_20220415_100547.jpg
    IMG_20220415_100547.jpg
    164.2 KB · Views: 70
Jutro Ares FC

Lapilus @1.30 Fortuna

Mocny, solidny zawodnik jak na Europę. Ja przegrywał z lepszymi to po dobrych decyzjach. Czy to UFC gdzie miał 4-1 !!! czy to w Rosji. Rywal jakiś dzban z Angoli co nie walczył przez 5 lat !!! Lapilus na swoim podwórku.
Popieram, już dawno zagrany.
 
Back
Top