Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Masz racje, ALE widze w tej walce scenariusz, w ktorym Karwat szybko obala (widzialem ze trenuje sporo parteru, jest tez duzo nizszy), przeleza sobie pierwsza runde, a potem nie beda mieli sily, zeby sie skonczyc przed czasem. Terzan po dluzszych przygotowaniach mial kondycje na jedna runde w pierwsze swojejj walce, wiec tutaj bedzie gorzej z tlenem.
Liczę właśnie na to że Tarzan się szybko spompuje a wtedy Karwat dokończy dzieła zniszczenia na zmęczonym rywalu. Pytanie tylko czy koleżka Radzika dysponuje wystarczającym cardio by to uczynić.
 
Liczę właśnie na to że Tarzan się szybko spompuje a wtedy Karwat dokończy dzieła zniszczenia na zmęczonym rywalu. Pytanie tylko czy koleżka Radzika dysponuje wystarczającym cardio by to uczynić.
To jest loteria, ja wole dac walke niskoroslych, ze skonczy sie przed czasem:)
 
Tarzan walczył w lipcu,minelo sporo czasu wiec nie wiemy jak teraz z jego kondycja.Wiem natomiast (bo jest odemnie z miasta) ze od kilku miesięcy jest zaszyty (esperal) i czesciej niż przed tamta walka odwiedza sale treningowa.
Karwat przygotowywal sie w ankosie wiec taktyka bedzie zapasy zapasy zapasy.Bukamchersko tego nie ruszam.
 
Gdyby nie to że Karwat wyglądał na tarczach beznadziejnie to można by było go wcisnąć na główny kupon, i tak pewnie poleci na którąś taśmę bo myślę że ubije tego alkoholiko-ćpuna w parterze. Moim zdaniem najpewniejszym becikiem z tej młucki jest ten że walka nie zakończy się decyzją@1.31.
Udało się przewidzieć co do joty :conorsalute:
 
Co prawda te rękawice to poduszki, ale obsrany Alan albo zostanie ubity albo obity. Za duża różnica wagi i siły. Nie widzę jego szans nawet na dystansie. Tu nie ma dysproporcji pod względem umiejętności - a ta musiałaby być duża, żeby Anal mógł to ugrać.
Co to kurwa bylo? Alan odbijal sie od Denisa, ale przetrwal.
 
Nie grajcie Karwata, Edzia i Lexy, nie ma zadnych podstaw, zeby uwazac ich za faworytow, szkoda Waszej kasy - to sa freaki Ogolnie na tej gali tylko overy maja sens za wiekszy hajs moim zdaniem.

View attachment 32828


Nie dość, że odradziłeś 3 wygrane typy, to postawiłeś na kuponie 4 zdarzenia o niskim kursie i nie trafiłeś ani jednego.

To trzeba mieć nosa (i wiedzę) do typowania.

Bilans 0-7
 
Nie dość, że odradziłeś 3 wygrane typy, to postawiłeś na kuponie 4 zdarzenia o niskim kursie i nie trafiłeś ani jednego.

To trzeba mieć nosa (i wiedzę) do typowania.

Bilans 0-7
To nie byl moj dzien i tyle. To sa freaki i pojecie faworyta traktuje zupelnie inaczej niz w sporcie zawodowym. W sumie to moje najgorsze typowanie odkad sie tym zajmuje, ale kazdy przegrany kupon traktuje jak lekcje. Mam nadzieje ze innym poszlo lepiej.
 
Na dłużej na luty Okolie @1.27 i Jonas @1.22 (Cieślak i Piątkowska z marnymi szansami, dla mnie z żadnymi)
Fortuna @1.20 , @1.29 , do tego Don Kasjo @1.14 ( realna wycena @1.01), boks na poduszki jest bardzo trudnym, technicznym sportem; menelowi jak wiadomo zostało dużo skilla z amatorki, ćpunek zero pojęcia o boksie.
 
Fortuna @1.20 , @1.29 , do tego Don Kasjo @1.14 ( realna wycena @1.01), boks na poduszki jest bardzo trudnym, technicznym sportem; menelowi jak wiadomo zostało dużo skilla z amatorki, ćpunek zero pojęcia o boksie.
A może by tak coś od siebie a nie same gotowce?
 
Do gry na luty cd. walka w sobotę boks. Idealny/ni na dłuższe kupony.

Noel Gevor @1.32 STS

Rywal to Kalenga który to zadomowił się w Polsce i tu min. trenuje. Bokser którego robili ostatnio przed czasem Masterniak czy Cieślak. Bokser zużyty dobry na Słowackich bumów jak ostatnio na gali w Polsce (wygrana dopiero w 9 rundzie) Rywal sam top. Dobry, śliski bokser który 3 lata temu został oszukany z mistrzem i dominatorem Briedisem. Tu można powiedzieć walczy u siebie w eliminatorze (powiązania z promotorem i takie tam dalsze plany na niego) mimo że walka jest na Łotwie i wygra bez większych problemów.

Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
 
Do gry na luty cd. walka w sobotę boks. Idealny/ni na dłuższe kupony.

Noel Gevor @1.32 STS

Rywal to Kalenga który to zadomowił się w Polsce i tu min. trenuje. Bokser którego robili ostatnio przed czasem Masterniak czy Cieślak. Bokser zużyty dobry na Słowackich bumów jak ostatnio na gali w Polsce (wygrana dopiero w 9 rundzie) Rywal sam top. Dobry, śliski bokser który 3 lata temu został oszukany z mistrzem i dominatorem Briedisem. Tu można powiedzieć walczy u siebie w eliminatorze (powiązania z promotorem i takie tam dalsze plany na niego) mimo że walka jest na Łotwie i wygra bez większych problemów.

Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
Na Gevora na fortunie @1.47
 
Kurde szkoda, że nie można grać tych typów które już ktoś wcześniej podał i sobie zarezerwował. Gdyby tylko można było zagrać te typy które już ktoś wcześniej podał to ale by było:tellmemore:
 
Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
Jestem bardzo ciekaw jaki bedzie kurs na kacapa przed czasem. :zakręcony:
 
Do gry na luty cd. walka w sobotę boks. Idealny/ni na dłuższe kupony.

Noel Gevor @1.32 STS

Rywal to Kalenga który to zadomowił się w Polsce i tu min. trenuje. Bokser którego robili ostatnio przed czasem Masterniak czy Cieślak. Bokser zużyty dobry na Słowackich bumów jak ostatnio na gali w Polsce (wygrana dopiero w 9 rundzie) Rywal sam top. Dobry, śliski bokser który 3 lata temu został oszukany z mistrzem i dominatorem Briedisem. Tu można powiedzieć walczy u siebie w eliminatorze (powiązania z promotorem i takie tam dalsze plany na niego) mimo że walka jest na Łotwie i wygra bez większych problemów.

Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
A walkę Daniela Jackobsa jak widzisz??? Kurs dobry tylko pytanie Jacobs w jakiej formie i czy nie będą go chcieli przekręcić.. Ale Jacobs nieporównywalnie piesciarz. Dużo lepszy timing technika spryt i IQ ringowe... Tylko pytanie czy mu się chce... Kurs bardzo fajny a Ryder hmmm
 
@MORANES jak tam Twoje kupony ostatnio? Wpadła jakaś taśma albo coś?
Długo nie grałem... Tydz temu pięknie szło.. wszystko wchodziło aż do walki Soriano.... który położył niezły zysk.. Może teraz się uda, mam trochę czasu w tym miesiącu, pora coś pooglądać a może coś trafić..
 
Back
Top