Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A walkę Daniela Jackobsa jak widzisz??? Kurs dobry tylko pytanie Jacobs w jakiej formie i czy nie będą go chcieli przekręcić.. Ale Jacobs nieporównywalnie piesciarz. Dużo lepszy timing technika spryt i IQ ringowe... Tylko pytanie czy mu się chce... Kurs bardzo fajny a Ryder hmmm

Jedna z takich walk którą się ogląda a nie gra :cool:
 
Co sądzicie o walce Natasha Jonas (10-2-1, 7KO) vs Ewa Piątkowska (16-1-0, 4KO)?

Moje przemyślenia poniżej:
Wiadomo to walka kobiet co już zwiększa ryzyko typu. Ewa przegrała jedynie z Brodnicką po kontrowersyjnej decyzji.
Na korzyść Ewy lekka przewaga warunków fizycznych (wzrost: 175 vs 173 oraz zasięg 177 vs 173?) i co chyba najważniejsze przeciwniczka idzie wagę wyżej. Patrząc na przed ostatnią walkę Jonas przegrała znacznie z Katie Taylor, która miała prawo ją zdeklasować (złoto olimpijskie 2012 r.). Potem Jonas wygrała walkę z Vaida Masiokaite (2-15-4). Ewa ostatnia walka z Judy Waguthii (17-10-4) i zaprezentowała się jako tako. Większość nokautów Jonas była robiona na bumach (7/7 ujemne rekordy) .Biorąc pod uwagę różnice warunków na korzyść Ewy oraz przewagę w Warunkach i raczej lepsze przeciwniczki może być to typowym 50/50 60/40 co biorąc pod uwagę kurs na Ewe @4.09 wygląda atrakcyjnie.
Poniżej walka Taylor vs Jonas oraz Ewa vs Waguthii:

 
Co sądzicie o walce Natasha Jonas (10-2-1, 7KO) vs Ewa Piątkowska (16-1-0, 4KO)?

Moje przemyślenia poniżej:
Wiadomo to walka kobiet co już zwiększa ryzyko typu. Ewa przegrała jedynie z Brodnicką po kontrowersyjnej decyzji.
Na korzyść Ewy lekka przewaga warunków fizycznych (wzrost: 175 vs 173 oraz zasięg 177 vs 173?) i co chyba najważniejsze przeciwniczka idzie wagę wyżej. Patrząc na przed ostatnią walkę Jonas przegrała znacznie z Katie Taylor, która miała prawo ją zdeklasować (złoto olimpijskie 2012 r.). Potem Jonas wygrała walkę z Vaida Masiokaite (2-15-4). Ewa ostatnia walka z Judy Waguthii (17-10-4) i zaprezentowała się jako tako. Większość nokautów Jonas była robiona na bumach (7/7 ujemne rekordy) .Biorąc pod uwagę różnice warunków na korzyść Ewy oraz przewagę w Warunkach i raczej lepsze przeciwniczki może być to typowym 50/50 60/40 co biorąc pod uwagę kurs na Ewe @4.09 wygląda atrakcyjnie.
Poniżej walka Taylor vs Jonas oraz Ewa vs Waguthii:


Bierz pod uwage najwazniejszy czynnik... walcza w UK :korwinlaugh:
 
Co sądzicie o walce Natasha Jonas (10-2-1, 7KO) vs Ewa Piątkowska (16-1-0, 4KO)?

Moje przemyślenia poniżej:
Wiadomo to walka kobiet co już zwiększa ryzyko typu. Ewa przegrała jedynie z Brodnicką po kontrowersyjnej decyzji.
Na korzyść Ewy lekka przewaga warunków fizycznych (wzrost: 175 vs 173 oraz zasięg 177 vs 173?) i co chyba najważniejsze przeciwniczka idzie wagę wyżej. Patrząc na przed ostatnią walkę Jonas przegrała znacznie z Katie Taylor, która miała prawo ją zdeklasować (złoto olimpijskie 2012 r.). Potem Jonas wygrała walkę z Vaida Masiokaite (2-15-4). Ewa ostatnia walka z Judy Waguthii (17-10-4) i zaprezentowała się jako tako. Większość nokautów Jonas była robiona na bumach (7/7 ujemne rekordy) .Biorąc pod uwagę różnice warunków na korzyść Ewy oraz przewagę w Warunkach i raczej lepsze przeciwniczki może być to typowym 50/50 60/40 co biorąc pod uwagę kurs na Ewe @4.09 wygląda atrakcyjnie.
Poniżej walka Taylor vs Jonas oraz Ewa vs Waguthii:


Tutaj nie ma co komentować... Piątkowska już jest po 2 stronie rzeki... Skończy gdzieś we frikach..do Anglii jedzievpo kasę... Zostanie wyboksowana
 
Bierz pod uwage najwazniejszy czynnik... walcza w UK :korwinlaugh:

Tutaj nie ma co komentować... Piątkowska już jest po 2 stronie rzeki... Skończy gdzieś we frikach..do Anglii jedzievpo kasę... Zostanie wyboksowana
Z sędziami się zgodzę. Nie mówię, że typ jest trafiony, jednak walka wydaje się bardziej wyrównana a nawet ze wskazaniem Ewy niż pokazują to kursy. Obie zawodniczki są raczej na skraju swoich możliwości - 37 lat. Jedna i druga będzie chciała coś udowodnić. Głównie za betem moim zdaniem przemawiają warunki fizyczne, ale walka na terytorium przeciwniczki na pewno utrudni zadanie Ewie, która po prostu musi nastawić się na ofensywe non stop. Ważnym aspektem jest również napompowany rekord Jonas, która na pierwszy rzut oka (po rekordzie) ma uchodzić za nokautującego potwora.
 
Z sędziami się zgodzę. Nie mówię, że typ jest trafiony, jednak walka wydaje się bardziej wyrównana a nawet ze wskazaniem Ewy niż pokazują to kursy. Obie zawodniczki są raczej na skraju swoich możliwości - 37 lat. Jedna i druga będzie chciała coś udowodnić. Głównie za betem moim zdaniem przemawiają warunki fizyczne, ale walka na terytorium przeciwniczki na pewno utrudni zadanie Ewie, która po prostu musi nastawić się na ofensywe non stop. Ważnym aspektem jest również napompowany rekord Jonas, która na pierwszy rzut oka (po rekordzie) ma uchodzić za nokautującego potwora.
Do jakiegos wariacika mozesz wrzucic, ale sciany beda przeciwko no i lamiesz pierwsze przykazanie... nie stawiac cukin :nono:
 
Co sądzicie,o tej walce .Obaj z 0 przegranych,a kurs zachęca i w dodatku waga ciężka.
 
Screenshot_2022-02-08-19-41-13-276_pl.totalbet.mobileapp.jpg
 
Co sądzicie o walce Natasha Jonas (10-2-1, 7KO) vs Ewa Piątkowska (16-1-0, 4KO)?

Moje przemyślenia poniżej:
Wiadomo to walka kobiet co już zwiększa ryzyko typu. Ewa przegrała jedynie z Brodnicką po kontrowersyjnej decyzji.
Na korzyść Ewy lekka przewaga warunków fizycznych (wzrost: 175 vs 173 oraz zasięg 177 vs 173?) i co chyba najważniejsze przeciwniczka idzie wagę wyżej. Patrząc na przed ostatnią walkę Jonas przegrała znacznie z Katie Taylor, która miała prawo ją zdeklasować (złoto olimpijskie 2012 r.). Potem Jonas wygrała walkę z Vaida Masiokaite (2-15-4). Ewa ostatnia walka z Judy Waguthii (17-10-4) i zaprezentowała się jako tako. Większość nokautów Jonas była robiona na bumach (7/7 ujemne rekordy) .Biorąc pod uwagę różnice warunków na korzyść Ewy oraz przewagę w Warunkach i raczej lepsze przeciwniczki może być to typowym 50/50 60/40 co biorąc pod uwagę kurs na Ewe @4.09 wygląda atrakcyjnie.
Poniżej walka Taylor vs Jonas oraz Ewa vs Waguthii:



Z całym szacunkiem, ale to już jest szukanie na siłę jakiś niby valuesów
 
Jonas przegrała znacznie z Katie Taylor, która miała prawo ją zdeklasować

Przecież nikt nie został zdeklasowany !!! 95-96 , 95-96 , 94-96 z najlepszą zawodniczką na świecie !!!

wcześniej zremisowała z Harper gdzie była skazywana na pożarcie :cool:

Zapomniałeś dodać o Piątkowskiej że ostatnio ledwo co wygrała z kickbokserską Gumienną :lol: gdzie jeden dał remis
 
Z całym szacunkiem, ale to już jest szukanie na siłę jakiś niby valuesów
Szukając wspomnianego typu przez @KilerMMA po prostu trafiłem na tą walkę i stwierdziłem, że można by zobaczyć. Osobiście uważam, że kurs jest przesadzony biorąc pod uwagę szanse Piątkowskiej, ponieważ przeciwniczka to nic specjalnego. Wrzuciłem jako ciekawostkę, informując również, że to zakład podwyższonego ryzyka nie tylko ze względu na to, że walczą kobiety, ale również zawodniczki, które są na końcu kariery. Tyle.

@KilerMMA zapomniałeś również dodać, że jednak Gumienna co nieco w sportach uderzanych również walczyła, wiadomo, że nie strikte w boksie,ale jednak. Dodatkowo nieco młodsza od Piątkowskiej.
 
z całym szacunkiem ale gorszych bredni tutaj ostatnio nie czytałem :facepalm:
jakie lepsze skoro Piątkowska nawet sie nie otarła, nie powąchała kogoś takiego jak Taylor :hi:



no mamy tutaj przepaść :facepalm:
Jak już cytujesz to w sposób prawidłowy przed masz specjalnie "lekka przewaga warunków fizycznych". W pierwszym cytacie również "raczej" jest po coś. Kogoś oprócz Harper i Taylor również wymienisz jako te świetne zawodniczki w rekordzie Jonas?
 
Kogoś oprócz Harper i Taylor również wymienisz jako te świetne zawodniczki w rekordzie Jonas?

Co ty bredzisz człowieku :facepalm: wystarczą tylko te nie uważasz. Obecnie Dwie czołowe/najlepsze na świecie, odpowiednio numer 1 oraz 3 w rankingach !!!! Dała wyrównane im walki, dotarło ? I to w ostatnich 3 walkach.
 
Co ty bredzisz człowieku :facepalm: wystarczą tylko te nie uważasz. Obecnie Dwie czołowe/najlepsze na świecie, odpowiednio numer 1 oraz 3 w rankingach !!!! Dała wyrównane im walki, dotarło ? I to w ostatnich 3 walkach.
Czy gdzieś napisałem, że wygra? Kurs przedstawia, że będzie to walka do jednej bramki, ja uważam, że mimo wszystko będzie to cięższa walka niż oddają to kursy.
 
Ostatnia gala z UFC fajnie Ci poszła w typowaniu, odradzałeś Bondara i słusznie i do tego kilka ciekawych overów dziś weszło również.
Tą galę UFC też typujesz?
najprawdopodobniej tak, u mnie różnie z czasem ale postaram się coś tam dodać :) karta ciekawa więc pewnie będzie sporo betów
 
Back
Top