Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Do gry na luty cd. walka w sobotę boks. Idealny/ni na dłuższe kupony.

Noel Gevor @1.32 STS

Rywal to Kalenga który to zadomowił się w Polsce i tu min. trenuje. Bokser którego robili ostatnio przed czasem Masterniak czy Cieślak. Bokser zużyty dobry na Słowackich bumów jak ostatnio na gali w Polsce (wygrana dopiero w 9 rundzie) Rywal sam top. Dobry, śliski bokser który 3 lata temu został oszukany z mistrzem i dominatorem Briedisem. Tu można powiedzieć walczy u siebie w eliminatorze (powiązania z promotorem i takie tam dalsze plany na niego) mimo że walka jest na Łotwie i wygra bez większych problemów.

Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:

Gevor Leciutko :boss:
 
Orientuje się ktoś co to za turnieje w PFL?
Eliminacje do turnieju głównego?
Silveira i Al Silawi !
Takie gwiazdy muszą się przebijać przez eliminator?
 
Pany a widzicie coś ciekawego do grania z bellatora? Ciekawa rozpiska się szykuje i to na pewno ciekawsza niż z UFC.
Chodzi mi po głowie Neiman Gracie. Ciekawy zawodnik, z ciekawym bjj a też potrafi znokautować jak choćby ostatnio Lemmingera. Nie uważam, żeby Storley mu zagroził w jakiejkolwiek płaszczyźnie. Kurs @1.57 jak coś.
 
Pany a widzicie coś ciekawego do grania z bellatora? Ciekawa rozpiska się szykuje i to na pewno ciekawsza niż z UFC.
Chodzi mi po głowie Neiman Gracie. Ciekawy zawodnik, z ciekawym bjj a też potrafi znokautować jak choćby ostatnio Lemmingera. Nie uważam, żeby Storley mu zagroził w jakiejkolwiek płaszczyźnie. Kurs @1.57 jak coś.
Czemu miałby go nie przeleżeć?

A do gry Mousasi.
 
Gracie chyba sobie nie da w swojej płaszczyźnie napsuć krwi. Potrafi poddać i to też jest plus dla niego w tej walce. A Ty jak to widzisz?
Gracie to grappler - nie zapaśnik (którym jest Storley).
Dla mnie nie do gry. Widzę możliwość, że Gracie podda, ale równie dobrze może zostać przeleżany. Jeśli bym musiał coś tu grać, to Storleya, bo kurs wyższy, a walka w mojej ocenie to rzut monetą. Jeśli mnie pamięć nie myli to Jackson potrafił obalać Gracie. Storley to znacznie lepszy zapaśnik.
 
Pany a widzicie coś ciekawego do grania z bellatora? Ciekawa rozpiska się szykuje i to na pewno ciekawsza niż z UFC.
Chodzi mi po głowie Neiman Gracie. Ciekawy zawodnik, z ciekawym bjj a też potrafi znokautować jak choćby ostatnio Lemmingera. Nie uważam, żeby Storley mu zagroził w jakiejkolwiek płaszczyźnie. Kurs @1.57 jak coś.

1,50 to można grać jakby Gracie z jakimś leszczem walczył. Jak się tak uparłeś na Graciego poczekaj do gali na szczegółowe zdarzenia i zagraj sub. Okazji będzie miał bez liku przez 5 rund, bo Logan to wyjątkowo agresywny i konsekwentny zapaśnik więc szyja na pewno będzie newralgicznym elementem tego pojedynku. Storley decyzja / Gracie poddanie.

A walka będzie wyglądać mniej więcej tak:

 
1,50 to można grać jakby Gracie z jakimś leszczem walczył. Jak się tak uparłeś na Graciego poczekaj do gali na szczegółowe zdarzenia i zagraj sub. Okazji będzie miał bez liku przez 5 rund, bo Logan to wyjątkowo agresywny i konsekwentny zapaśnik więc szyja na pewno będzie newralgicznym elementem tego pojedynku. Storley decyzja / Gracie poddanie.

A walka będzie wyglądać mniej więcej tak:


Dzięki za cenne info. Szukam czegoś na dubla, tripla za 20-30 dyszki, ale z dużą szansą na powodzenie bo teraz każda złotówkę chce przemyśleć przed wydaniem. Myślałem nad Gracie, ale faktycznie jest możliwość, że Storley może przeleżeć jak @Evo wspomniał.
 
Zaledwie kilka dni później. Poza tym czy napisałem, że to ta sama gala ;)? - pytanie było o Bellatora.
Mousasiego mam na jednym kuponie właśnie, także ponawiać go nie będę, ale dzięki, bo właśnie Ty go proponowałeś. Oby weszło. z UFC chyba odpuszczasz teraz pewnie jak większość przy tej rozpisce, chyba, że wynurzysz się z kuponem w nocy jak dziś :deniro:
 
Mousasiego mam na jednym kuponie właśnie, także ponawiać go nie będę, ale dzięki, bo właśnie Ty go proponowałeś. Oby weszło. z UFC chyba odpuszczasz teraz pewnie jak większość przy tej rozpisce, chyba, że wynurzysz się z kuponem w nocy jak dziś :deniro:
Na 19-go jeszcze będę patrzył, jeśli znajdę chwilę. Miałem grać RDA ale przesunięte na marzec.
 
Back
Top