Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak widzisz przebieg tej walki Evo?:) Pytam nie pod katem bukmacherskim, bo przy kursie 6 traktuje to tylko rozrywkowo, ale ciekawi mnie Twoja opinia jako doswiadczonego typera.
Co prawda te rękawice to poduszki, ale obsrany Alan albo zostanie ubity albo obity. Za duża różnica wagi i siły. Nie widzę jego szans nawet na dystansie. Tu nie ma dysproporcji pod względem umiejętności - a ta musiałaby być duża, żeby Anal mógł to ugrać.
 
Screenshot_20220131-164815.jpg
 
Co prawda te rękawice to poduszki, ale obsrany Alan albo zostanie ubity albo obity. Za duża różnica wagi i siły. Nie widzę jego szans nawet na dystansie. Tu nie ma dysproporcji pod względem umiejętności - a ta musiałaby być duża, żeby Anal mógł to ugrać.
Ja sie tylko boje powtórki walki z Pajakiem gdzie po jednym z kickow Alan bedzie symulowal nieczyste kopniecie i upoluje dsq. Dla mnie to jedyna opcja na jego wygrana i boje sie ze cos takiego odstawi ale sam pogralem Denisa jeszcze za 1.4
 
  • Like
Reactions: Evo
Ja sie tylko boje powtórki walki z Pajakiem gdzie po jednym z kickow Alan bedzie symulowal nieczyste kopniecie i upoluje dsq. Dla mnie to jedyna opcja na jego wygrana i boje sie ze cos takiego odstawi ale sam pogralem Denisa jeszcze za 1.4
To że będzie szukał "wyjścia awaryjnego" z walki to więcej niż pewne.
 
Mnie ciekawi jak sie Konrad Karwat pokaze,młody zawzięty chłop,zjechał 40kg.Przygotwuje sie w ankosie,kursik nie warty gry bo juz 1.17 ale ciekaw jestem jak mu pójdzie bo jego kolega Radzik to słabiutko sie pokazał.

Ta lexy to nawet nie wiem kto to jest i szkoda mi czasu na sprawdzanie.Chyba juz jestem stary (rocznik 88) bo 3/4 z tej karty nie znam nawet…

Penis vs Anal tutaj szybkie KO bedzie w 1 rundzie.
 
Mnie ciekawi jak sie Konrad Karwat pokaze,młody zawzięty chłop,zjechał 40kg.Przygotwuje sie w ankosie,kursik nie warty gry bo juz 1.17 ale ciekaw jestem jak mu pójdzie bo jego kolega Radzik to słabiutko sie pokazał.

Ta lexy to nawet nie wiem kto to jest i szkoda mi czasu na sprawdzanie.Chyba juz jestem stary (rocznik 88) bo 3/4 z tej karty nie znam nawet…

Penis vs Anal tutaj szybkie KO bedzie w 1 rundzie.
Z Radzikiem była trochę inna sytuacja bo jednak przeciwnika dostał w miarę doświadczonego i obytego natomiast ten Mario to raczej żółtodziób, nie gram już od jakiegoś czasu freaków ale myślę że Karwat to jeden z pewniejszych betów z tej karty.
 
Z Radzikiem była trochę inna sytuacja bo jednak przeciwnika dostał w miarę doświadczonego i obytego natomiast ten Mario to raczej żółtodziób, nie gram już od jakiegoś czasu freaków ale myślę że Karwat to jeden z pewniejszych betów z tej karty.
Freaków nie grasz, ale na legie na piątek pewnie chętnie postawisz :juanlaugh:
 
Freaków nie grasz, ale na legie na piątek pewnie chętnie postawisz :juanlaugh:
Puszcze maxi kombi żeby wtopić trochę siana smyku :beczka:

Coś ci się odkleiło w głowie maluszku po tym jak dwukrotnie przejebałeś kapitał, jakiś taki wyszczekany się zrobiłeś. Wszystko wskazuje na frustrację ale nie pękaj czas leczy rany, wkrótce dojdziesz do siebie :friends:
 
Puszcze maxi kombi żeby wtopić trochę siana smyku :beczka:

Coś ci się odkleiło w głowie maluszku po tym jak dwukrotnie przejebałeś kapitał, jakiś taki wyszczekany się zrobiłeś. Wszystko wskazuje na frustrację ale nie pękaj czas leczy rany, wkrótce dojdziesz do siebie :friends:
Nie spinaj się, pożartować sobie nie można? Nie miało to uderzyć w Ciebie tylko suchy żarcik sobie puściłem a Ty już musiałeś napisać, że wyszczekany i o kapitale. Po co Ci to? Zluzuj majty, jak tak bardzo Cie to uraziło i nie zrozumiales żartu to wybacz :boss:
 
Nie spinaj się, pożartować sobie nie można? Nie miało to uderzyć w Ciebie tylko suchy żarcik sobie puściłem a Ty już musiałeś napisać, że wyszczekany i o kapitale. Po co Ci to? Zluzuj majty, jak tak bardzo Cie to uraziło i nie zrozumiales żartu to wybacz :boss:
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę, pamiętaj o tym maluchu.
 
Szczerze to Dredziasty nie wytrzyma minuty
Dredziasty zrobil na live salto tylem skaczac ze stolu, wiec jest bardziej sprawny niz sie wszystkim wydaje:) Mysle, ze da rade przetrwac 1 runde, bo Nowaczkiewicz wyglada dobrze, ale nie jest finisherem.
 
Dredziasty zrobil na live salto tylem skaczac ze stolu, wiec jest bardziej sprawny niz sie wszystkim wydaje:) Mysle, ze da rade przetrwac 1 runde, bo Nowaczkiewicz wyglada dobrze, ale nie jest finisherem.
No niby sprawny i tak dalej, ale ostatnio chyba na swoim instastory wstawił filmik z tarczowania. Jak źle wyprowadzał ciosy i jak "skulony" to robił sprawilo że popłakałem się ze śmiechu autentycznie.
 
Ogólnie Bodzio i Nowakiewicz biorąc pod uwagę przewagę doświadczenia powinni odprawić przeciwników przed czasem. Patrząc jednak na kursy @1.23, jest to mało opłacalne.
 
@2.29 Meduza, Nowakiewicz, Kossakowski, Karwat
@2.79 - ww. + Edzio

Niby freak gala, ale ciężko mi wyobrazić sobie innych zwycięzców.
 
@2.29 Meduza, Nowakiewicz, Kossakowski, Karwat
@2.79 - ww. + Edzio

Niby freak gala, ale ciężko mi wyobrazić sobie innych zwycięzców.
Ten Kossakowski wygląda mi na cwaniaka który może ustawić walkę. Wzwyżka kursu z @1.25 do @1.48 również śmierdzi.
 
@2.29 Meduza, Nowakiewicz, Kossakowski, Karwat
@2.79 - ww. + Edzio

Niby freak gala, ale ciężko mi wyobrazić sobie innych zwycięzców.
Nie widzisz tego jak super mario nabija karabiny idzie po złoto ze swoimi kocurami kabanosami i jakimś trafem ustrzela Karwata? Też myślę że Karwat wygra ale jakoś ten kurs za mały
 
Nie widzisz tego jak super mario nabija karabiny idzie po złoto ze swoimi kocurami kabanosami i jakimś trafem ustrzela Karwata? Też myślę że Karwat wygra ale jakoś ten kurs za mały
nie no jak drozda by dostal wjebe od karła to chyba zostanie tylko dolaczenie do Google box
 
Ten Kossakowski wygląda mi na cwaniaka który może ustawić walkę. Wzwyżka kursu z @1.25 do @1.48 również śmierdzi.
Patrząc na jego historię z polityką, raczej mało prawdopodobne. Dodatkowo wydaje mi się, że ta niechęć wobec przeciwnika jest jak najbardziej prawdziwa. Kurs może być również wsparciem środowiska lewicowego które jakimś z niewiadomych powodów może grać Kapele. Może trening z Kasjo ich przekonał :D Już same warunki i anty sportowy przeciwnik daje tutaj sporą przewagę. Po prostu ciężko wyobrazić sobie inny wynik, ale tak jak mówisz ruch kursów robi swoje (po kursie 1.25 bym nie grał). Mnie mimo wszystko zachęcił na obstawienie za lekką kwotę freak galę.

@Kratta super mario odleciał jak Karwat go popchnął. Myśle, że w tej walce wszystko zakończy się w pierwszej rundzie.
 
Back
Top