Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@2.38 Pasternak.

Po cichu liczyłem na trochę wyższy kurs, ale mimo to typ chyba warty przemyślenia.

Jak dla mnie Pasternak polegnie mimo tego jak Sudolski zaprezentował się na DWCS. Wydaje mi się że presja go zjadła i wyglądał jak wyglądał. Pasternak 37 lat dobry obecnie na wotore czy mmavip gdzie za rywali ma żałosnych rywali jak Zapadki czy Miklasy.

Sudolski @1.84 Fortuna
 
To ma te zapasy czy gołe bjj? Pytam bo nie mogę znaleźć jego ostatnich walk.
Moja wypowiedź byla tylko w kontescie takim, iz wydaje mi sie ze ostatnia przegrana Kutyly byla dla niego kublem zimnej wody i teraz lepiej sie przygotuje pod przeciwnika szczegolnie pod wzgledem taktycznym. Wroblewski to dla mnie no name.
 
Jak dla mnie Pasternak polegnie mimo tego jak Sudolski zaprezentował się na DWCS. Wydaje mi się że presja go zjadła i wyglądał jak wyglądał. Pasternak 37 lat dobry obecnie na wotore czy mmavip gdzie za rywali ma żałosnych rywali jak Zapadki czy Miklasy.

Sudolski @1.84 Fortuna
Jeden i drugi mieli wcześniej żałosnych rywali ale mimo wszystko Pcheła powinien sobie poradzić.Jest przedewszystkim duzo młodszy od Pasternaka ale tez juz doświadczony w jakims stopniu, No i głodny wygranej po „weryfikacji”u Dany…trenuje od lat w dobrym Szczecińskim klubie Berserkers Team,sporo zawodów graplingowych ma za sobą wiec gapą w parterze nie jest a tam mysle ze Pasternak bedzie szukał swojej szansy.Rowniez stawiam na Sudolskiego.
 
Chyba nie ma tematu najblizszych freakow ale na fortune wlecialo prime i mozna chyba z tego wybrac takie podwojenie. Ofc z dystansem
Screenshot_20220127-223632.jpg
 
Brunson ciekawym typem @2.59
Duże szansę, że będzie obalał i uda mu się skontrolować Canonniera albo G&P TKO/KO
 
Jeden i drugi mieli wcześniej żałosnych rywali ale mimo wszystko Pcheła powinien sobie poradzić.Jest przedewszystkim duzo młodszy od Pasternaka ale tez juz doświadczony w jakims stopniu, No i głodny wygranej po „weryfikacji”u Dany…trenuje od lat w dobrym Szczecińskim klubie Berserkers Team,sporo zawodów graplingowych ma za sobą wiec gapą w parterze nie jest a tam mysle ze Pasternak bedzie szukał swojej szansy.Rowniez stawiam na Sudolskiego.

Tu jest jeszcze pytanie gdzie i z kim Pasternak się przygotowuje. Jak u Mirka gdzie zostały same freaky to się nie dziwię że nie walczy w poważnym organizacjach.
 
Rozważam Valieva jako doga ;)
I już spadło do ok. 2.3
Chyba nie ma tematu najblizszych freakow ale na fortune wlecialo prime i mozna chyba z tego wybrac takie podwojenie. Ofc z dystansemView attachment 32384
Pierwsza walka moim zdaniem nie do gry. Kamerzysta jest wielka niewiadoma a Kruszwil "bil" się tylko z Mini Majkiem.

Osobiście czekam na kursy na Torres, Rodriguez, Mokaeva oraz Murphyego.
 
Z Babilonu kusi Jabłoński @1.7, sprawdzony tylko na amatorce ale rywala lał kto tylko chciał, dwie wygrane z bokserem ( znany z Gromdy Vasyl) i jedna z jakimś anonimem 0-0
 
Jak dla mnie Pasternak polegnie mimo tego jak Sudolski zaprezentował się na DWCS. Wydaje mi się że presja go zjadła i wyglądał jak wyglądał. Pasternak 37 lat dobry obecnie na wotore czy mmavip gdzie za rywali ma żałosnych rywali jak Zapadki czy Miklasy.

Sudolski @1.84 Fortuna

:tiphatb:

a jeden sędzia ślepy
Bite 2-1 w rundach dla Sudolskiego ale zawsze jakaś łajza musi się znaleźć, komentatorzy podobnego zdania
 
Jeden i drugi mieli wcześniej żałosnych rywali ale mimo wszystko Pcheła powinien sobie poradzić.Jest przedewszystkim duzo młodszy od Pasternaka ale tez juz doświadczony w jakims stopniu, No i głodny wygranej po „weryfikacji”u Dany…trenuje od lat w dobrym Szczecińskim klubie Berserkers Team,sporo zawodów graplingowych ma za sobą wiec gapą w parterze nie jest a tam mysle ze Pasternak bedzie szukał swojej szansy.Rowniez stawiam na Sudolskiego.
:cool: :hi:
 
High League for fun Alan przetrwa pierwsza runde za podwojna garda w duzych rekawicach, potem bedzie trzymal podmeczonego Denisa na dystans kopnieciami.
Screenshot_20220130-132951.jpg
 
Back
Top