Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Widział ktoś tego tarzana w akcji na elite? Wygrał decyzją. Jak ktoś nie w temacie to wskoczył na zastępstwo za super mario. Karwat jakoś nie przekonuje, debiut a ten tarzan wydaje się być niezłym bykiem i kurs 2.31 w dodatku
 
Pamietam walke tego Tarzana,kondycję miał na jedna rundę i jakos przetrwał do decyzji.Karwat wydaje sie wystraszony nowym przeciwnikiem.
 
Uwazam ze Tarzan przegra. On ma przygotowujac sie do walki mial sile na 1 runde i to nie do konca. Nie mogl ubic goscia duzo mniejszego od siebie. Mysle ze Konrad jesli sie przygotowal kondycyjnie to powinien ogarnac. W druga strone Tarzan ma przewage obycia medialnego i jednej walki. Konrad moze byc mega spiety i jesli sobie psychicznie nie poradzi to odetnie tlenowo po chwili
 
Chwilę po obejrzeniu media treningu, na pewno na jakiś kuponik wleci Zony @1.50.
Diss wygląda i porusza się jak paralityk

A no i paszatriceps @1.58
 
Last edited:
Uwazam ze Tarzan przegra. On ma przygotowujac sie do walki mial sile na 1 runde i to nie do konca. Nie mogl ubic goscia duzo mniejszego od siebie. Mysle ze Konrad jesli sie przygotowal kondycyjnie to powinien ogarnac. W druga strone Tarzan ma przewage obycia medialnego i jednej walki. Konrad moze byc mega spiety i jesli sobie psychicznie nie poradzi to odetnie tlenowo po chwili
Tarzan ponoc zaszyty i zaczal sie lepiej prowadzic,wiec moze byc lepiej z kondycja.Nie wiemy czego mozna sie spodziewać po Konradzie wiec ta walka to niewiadoma.

Pasha 7kg mniej od Owcy,napewno bedzie lepiej kondycyjnie wyglądał,technicznie na tarczach tez lepiej wyszedł od swojego przeciwnika.
 
Po media treningu jeśli Nowakiewicz nie wygra przed czasem @1.23 lub under 2.5 @1.35 z takim przeciwnikiem, to kiepsko widzę jego przyszłość...
Reszta tak jak wcześniej, ale ten Edzio też mnie nie przekonuje. Pasha prezentował się lepiej na media treningu.
 
Kiepsko widzisz jego przyszłość w czym ? We freakowym mma ?
Jak dostanie lepszego przeciwnika. Patrząc na media trening przeciwnika to ze swoim doświadczeniem z Dredziastym powinien rozprawić się w przeciągu dwóch rund.
 
Na Zoniuka można grać przeciwko Disowi chłop zestresowany a na tym media treningu chodził jak kukła i sam nie wiedział co robi
 
Panowie u jakiego buka najlepiej się zarejestrować? Czy to bez większego znaczenia? Chciałbym od czasu do czasu obstawić mma i piłkę nożną.
Mam już jakieś stare zweryfikowane konto na betclick
 
Nie grajcie Karwata, Edzia i Lexy, nie ma zadnych podstaw, zeby uwazac ich za faworytow, szkoda Waszej kasy - to sa freaki Ogolnie na tej gali tylko overy maja sens za wiekszy hajs moim zdaniem.
Screenshot_20220205-124043.jpg
 
Nie grajcie Karwata, Edzia i Lexy, nie ma zadnych podstaw, zeby uwazac ich za faworytow, szkoda Waszej kasy - to sa freaki Ogolnie na tej gali tylko overy maja sens za wiekszy hajs moim zdaniem.View attachment 32828
 
Nie grajcie Karwata, Edzia i Lexy, nie ma zadnych podstaw, zeby uwazac ich za faworytow, szkoda Waszej kasy - to sa freaki Ogolnie na tej gali tylko overy maja sens za wiekszy hajs moim zdaniem.View attachment 32828
Gdyby nie to że Karwat wyglądał na tarczach beznadziejnie to można by było go wcisnąć na główny kupon, i tak pewnie poleci na którąś taśmę bo myślę że ubije tego alkoholiko-ćpuna w parterze. Moim zdaniem najpewniejszym becikiem z tej młucki jest ten że walka nie zakończy się decyzją@1.31.
 
Ja wrzucam na kupon Big Jacka kurs 3.21 walke za sobą już ma nie odpuszcza serducho wkłada i jest 7kg cięższy przy tej wadze to bardzo dużo do tego decyzja w main evencie
 
Z Boksu na dzisiaj Chris Eubank @1.30

Na dłużej na luty Okolie @1.27 i Jonas @1.22 (Cieślak i Piątkowska z marnymi szansami, dla mnie z żadnymi)
 
Last edited:
Gdyby nie to że Karwat wyglądał na tarczach beznadziejnie to można by było go wcisnąć na główny kupon, i tak pewnie poleci na którąś taśmę bo myślę że ubije tego alkoholiko-ćpuna w parterze. Moim zdaniem najpewniejszym becikiem z tej młucki jest ten że walka nie zakończy się decyzją@1.31.
Masz racje, ALE widze w tej walce scenariusz, w ktorym Karwat szybko obala (widzialem ze trenuje sporo parteru, jest tez duzo nizszy), przeleza sobie pierwsza runde, a potem nie beda mieli sily, zeby sie skonczyc przed czasem. Terzan po dluzszych przygotowaniach mial kondycje na jedna runde w pierwsze swojejj walce, wiec tutaj bedzie gorzej z tlenem.
 
Back
Top