Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Obie formy są poprawne, pytanie czy piszemy o zdarzeniu trwającym czy dokonanym. :kis:

Po enty przyleciał bronić swoich przydupasòw jak zobaczył że ktoś w ich kierunku napisał :facepalm:
Ciebie boli dzisiaj dupa widzę Pudzian że pierwszy nie wstawiłeś Izydora w postaci Ewi :lol:
 
@Evo nie wiem czy widziałeś, ostatnio utworzyłem fajny temat związany z obstawianiem UFC i punktacji na który nie było kompletnie zainteresowania. Brakuje tu czegoś takiego, ale bez poparcia mojego pomysłu nic nie wyjdzie.

Nie widziałem, obecnie zerkam na Cohones tylko w przerwach na ciekawsze zajęcia - a od bukmacherki mam przerwę - przypuszczalnie dość długą - brak czasu.


Tutaj szukaj danych analitycznych jak Cię interesują.
 
Będzie gruba beka jak twój izydor okaże się Loską 2.0 czyli tak zwaną formalnością i wtopisz ponownie na kursie @1.15 :deniro: Oczywiście powodzenia życzę.
A Ty jeszcze nie ogarniasz że to jest JJ wersja 2.0?

Nawet jeśli wtopi a może kontuzją imo wyłącznie tutaj to dała zarobić tyle w przeszłości że przeżyję te naście K na teraz.
 
Dzieje się tak bo ty nie pieczesz tak dobrego makowca jak Andrzej.
Pierdolił o multikontach napisałem mu że chciałbym to wyjaśnić :rutekajak:
Z 8 lat temu jechałem do Bieszczad, przy okazji zatrzymałem się w McDonaldzie w Sanoku. Pomijając fakt że Bieszczady są nudne i nieciekawe może w ciągu kilku lat będzie okazja żeby rozwiać wątpliwości.
Ja jestem w Świnoujściu.
Przyjedź, zobaczysz...
Czy ja napisałem, że jestem ze Świnoujścia?
A potem pisze :matt:
Trzeba przyznać, że @torpedo to musi być jakiś, kurła, kozak w realu bo jak się @99picks dowiedział, że idzie po jego IP to od razu zgrzeczniał i przeprosił a teraz z drugiego konta @ziomeq myślał, że jest bezpieczny, ale nie jest i aż uciekł na "22 dni" :korwinlaugh:
Co lepsze od tego czasu nie pisał o multikontach :mamed:
 

Taka ciekawostka, Loska (kimoniara) wygrała teraz europejskie trialsy ADCC. I weź tu typuj baby...
W pewnych okolicznościach i określonych match upach światowej klasu jiu-jitsu jest bezużyteczne, m. in. wtedy gdy przeciwnik za wszelką cenę unika parteru a także wtedy gdy zawodnik/czka z zajebistym bjj nie ma zapasów. I tu prawda stara - styl robi walke.
A Ty jeszcze nie ogarniasz że to jest JJ wersja 2.0?

Nawet jeśli wtopi a może kontuzją imo wyłącznie tutaj to dała zarobić tyle w przeszłości że przeżyję te naście K na teraz.
Zle nie zycze, chodzi o to ze nadmierna pewnosc czasami gubi a potem to smiesznie wyglada.
 
W pewnych okolicznościach i określonych match upach światowej klasu jiu-jitsu jest bezużyteczne, m. in. wtedy gdy przeciwnik za wszelką cenę unika parteru a także wtedy gdy zawodnik/czka z zajebistym bjj nie ma zapasów. I tu prawda stara - styl robi walke.
Jeśli ktoś wygrywa ADCC na poziomie europejskim, to jest to czołówka - dużo klinczu, obaleń, kotłowania... Tutaj są obalenia, cały wachlarz, nie tylko typowo zapaśnicze. Warunki jak najbardziej zbliżone do MMA (pomijając oczywiste różnice). Większość zawodników na wysokim poziomie (formuły typu EBI, ADCC) przechodzących z formuł "aktywnego no-gi" do MMA ma co najmniej przyzwoite rezultaty.
Uważam, że Losce gameplan przygotowywał idiota lub też zwyczajnie spaliła się przed walką. Z takimi umiejętnościami parterowymi na tle ogórzyc (chociażby tej ostatniej), powinna błyszczeć, co było, wszyscy widzieli.
A teraz popatrz na Dern...
 
Pierdolił o multikontach napisałem mu że chciałbym to wyjaśnić :rutekajak:




A potem pisze :matt:

Co lepsze od tego czasu nie pisał o multikontach :mamed:
Andrzej to niepowazny czlowiek, tak zwany bezzasadowiec wiec nie bierz go na serio. Chlopina od nadmiaru internetu ma popalone styki, rob co chcesz, ja daje mu juz spokoj.
 
W pewnych okolicznościach i określonych match upach światowej klasu jiu-jitsu jest bezużyteczne, m. in. wtedy gdy przeciwnik za wszelką cenę unika parteru a także wtedy gdy zawodnik/czka z zajebistym bjj nie ma zapasów. I tu prawda stara - styl robi walke.

Zle nie zycze, chodzi o to ze nadmierna pewnosc czasami gubi a potem to smiesznie wyglada.
Widzisz, my akurat pomagamy, z logami naszymi wyjdzie do walki.

Waga zrobiona już easy, tu nie ma co źle pójść, zresztą to są tylko przystanki w drodze po UFC
 
Jeśli ktoś wygrywa ADCC na poziomie europejskim, to jest to czołówka - dużo klinczu, obaleń, kotłowania... Tutaj są obalenia, cały wachlarz, nie tylko typowo zapaśnicze. Warunki jak najbardziej zbliżone do MMA (pomijając oczywiste różnice). Większość zawodników na wysokim poziomie (formuły typu EBI, ADCC) przechodzących z formuł "aktywnego no-gi" do MMA ma co najmniej przyzwoite rezultaty.
Uważam, że Losce gameplan przygotowywał idiota lub też zwyczajnie spaliła się przed walką. Z takimi umiejętnościami parterowymi na tle ogórzyc (chociażby tej ostatniej), powinna błyszczeć, co było, wszyscy widzieli.
A teraz popatrz na Dern...
Mysle ze tu moze chodzic bardziej o mentalnosc, w zawodach w ktorych startowala/startuje loska czyli EBI czy ADCC predzej czy pozniej walka trafia na ziemie, zawodnicy czesto akceptuja wyladowanie na plecach a w MMA stety lub niestety wyglada to nieco inaczej. Druga sprawa, moim zdanie Losce brakuje sily fizycznej i dynamiki co poza technika jest kluczowe przy obalaniu, jej przeciwniczka z ktora walczyla w debiucie nie akceptowala walki z plecow, miala niezle tdd i wyszlo jak wyszlo. Nie ma co porownywac Dern do Loski bo to zupelnie nie ten poziom, zarowno pod wzgledem mentalnym jak i fizycznym.
Widzisz, my akurat pomagamy, z logami naszymi wyjdzie do walki.

Waga zrobiona już easy, tu nie ma co źle pójść, zresztą to są tylko przystanki w drodze po UFC
Loske i Wozniak rozni wiele kwesti, po pierwsze debiut to nie zarty a Ewelina jest juz obyta w klatce jednak wedlug mnie istotniejsza roznica miedzy tymi dwoma zawodniczkami jest aspekt psychologiczny, powiedzialbym ze to tak jakby porownywac tygrysice ze zwykla kotka domowa.
 
Nie ma co porownywac Dern do Loski bo to zupelnie nie ten poziom, zarowno pod wzgledem mentalnym jak i fizycznym.
Porównanie było celowe i moim zdaniem jak najbardziej trafne. Biorąc pod uwagę klasę rywalki (w stosunku do rywalek Dern) to śmiem twierdzić, że różnica umiejętności parterowych powinna być nawet na korzyść Loski.
 
Porównanie było celowe i moim zdaniem jak najbardziej trafne. Biorąc pod uwagę klasę rywalki (w stosunku do rywalek Dern) to śmiem twierdzić, że różnica umiejętności parterowych powinna być nawet na korzyść Loski.
Rozmawiamy o przelozeniu umiejetnosci i atrybutow obu zawodniczek na realia mma, tak jak pisalem wczesniej uwazam ze dynamika, twardosc, kondycja, determinacja czy presja decyduje o roznicy miedzy Dern a Loska i sa to wykladnie tego ze Dern jest obecnie gdzie jest a Magda przegrywa w debiucie z jak to nazwales "ogorzyca".
 
Porównanie było celowe i moim zdaniem jak najbardziej trafne. Biorąc pod uwagę klasę rywalki (w stosunku do rywalek Dern) to śmiem twierdzić, że różnica umiejętności parterowych powinna być nawet na korzyść Loski.
loske to by pokonała nawet freakowa Lil Masti przez swoją zapaśnicza kontrole.
Dern to inna liga
 
Loska jest zajebista z pleców, tak poddaje swoje rywalki więc wystarczyłby 1 obalenie lil i koniec walki by sub
ale w bjj nie można zadawać ciosów i tu jest pies pogrzebany, masti zasypie ją ciosami z góry i ona nic nie zrobi z pleców.
 
loske to by pokonała nawet freakowa Lil Masti przez swoją zapaśnicza kontrole.
Dern to inna liga
No co ty mordzia nie przesadzajmy, akurat taka Lil mastii to jest wymarzone zestawienie dla Loski o ile freak nie wyszła by do walki z taktyką by za wszelką cenę utrzymać walkę w stójce. W parterze kurwisko masti nie miała by nic do powiedzenia.
 
No co ty mordzia nie przesadzajmy, akurat taka Lil mastii to jest wymarzone zestawienie dla Loski o ile freak nie wyszła by do walki z taktyką by za wszelką cenę utrzymać walkę w stójce. W parterze kurwisko masti nie miała by nic do powiedzenia.
Ale w stójce by najebala loske
:rutekajak:
Ogólnie w mma myśle ze utrzymałaby to w stójce tak jak piszesz a w tej płaszczyźnie loska jest najgorsza na świecie
 
Ale w stójce by najebala loske
:rutekajak:
Ogólnie w mma myśle ze utrzymałaby to w stójce tak jak piszesz a w tej płaszczyźnie loska jest najgorsza na świecie
Nie przesadzajmy z tym najebaniem, Loska wyszło nie ma charakteru na ciężką bitkę i jak nie idzie po myśli, za miękka faja... ale glapplerką jest najlepszą w PL
 
Nie nazwałbym jej stójki najgorszą na świecie ale ogórkową już jak najbardziej :awesome:
Stawiasz coś na ufc ?
Ja mam póki co
900FC1C3-D4D7-42C3-B541-01B6F127B65D.jpeg
B20ADCEA-E239-4E6E-A9A4-B78B5E2658E5.jpeg
 
Back
Top