Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

janek został uszczelony przez santosa, sudolski jeszcze nigdy nie został
pamietam to była jakoś chyba trzecia walka Sudolskiego lub czwarta i pływał po ciosie w klatce, gość ewidentnie ma podejrzana szczeke.
A Janek nadział się na własne życzenie wlatujac w cios
 
janek został uszczelony przez santosa, sudolski jeszcze nigdy nie został
Sudolski prawie co każdą walkę jest akurat ustrzelony, przez leszczy. Co dopiero będzie w ufc, jak się tam dostanie? Rekord Polski należący do Prachnio może zostać pobity.
 
heheheh.jpg

:mamed:
 
Raczej nie wrócę bo przez twoje walenie z uszu wieje tu chujem.
I jedna uwaga, skup się na donosicielstwie a nie podawaj takich perełek tutaj chłopakom toptyperze. :mjsmile:
Dobra, to pdw i wracaj grypsować na przerwę, nie było cię bo szkoła stacjonarna powróciła, protyperze :kis:
 
Jesteś żałosny, nie pal głupa konfituro bo dobrze wiesz że moja absencja spowodowana była twoim sprzedaniem mnie do moderacji przez co dostałem bana. :ożeszty:
a to ciekawe, nie wiedziałem, że masz bana, to nie ode mnie, a szkoda, miałbym przynajmniej satysfakcję.
a teraz idź bo mama ci płatki zrobiła i spać bo jutro rano do szkoły, nie spóźnij się bo nie będziesz miał czasu pogrypsować przed lekcją :waldeklaugh:
 
a to ciekawe, nie wiedziałem, że masz bana, to nie ode mnie, a szkoda, miałbym przynajmniej satysfakcję.
a teraz idź bo mama ci płatki zrobiła i spać bo jutro rano do szkoły, nie spóźnij się bo nie będziesz miał czasu pogrypsować przed lekcją :waldeklaugh:
Ja pierdole jakie teksty :facepalm: Typowy frajer, udaje w porządku gościa który bije piątki z dobrymi chłopakami a z ukrycia wali ich z dupy. Żenada w istocie. :matt:
 
Ja się rozpierdalam regularnie bo to moje ulubione zajęcie i nikt nigdy nie dostał bana :childcry:
 
@Evo nie wiem czy widziałeś, ostatnio utworzyłem fajny temat związany z obstawianiem UFC i punktacji na który nie było kompletnie zainteresowania. Brakuje tu czegoś takiego, ale bez poparcia mojego pomysłu nic nie wyjdzie.
 
Back
Top