Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@andrzej_t. ch... tam z Brzeskim, ale czemu Biuttencourt? :)
Tu już ryzyk. Za ten kurs.
Uwaga, tera bydzie moja analiza (która zwykle okazuje się chuja warta :awesome: ):

Duraev jest oczywiście mocnym zawodnikiem i ma ruskie nazwisko... ale ostatnio wymęczone 3 rd ze Strusem, który pomimo swojej "drugiej młodości" jednak żadnym topem nie jest, nawet w PL (co dopiero na świecie) i to było w 2018 roku, wcześniej w 2017 z Vasilewskim, który już daawno jest po swoim prime.

Po drugiej stronie stoi, w najlepszym razie średniak z Brazylii, który też ostatnio bił się w 2018 roku (z jakimiś ogórami) ale... w półciężkiej. Będzie większy i kto wie? Z jakiegoś powodu znalazł się w tym programie.

Tu po prostu zrobiłem dubla na wysoki kurs i postawiłem drobniaka zwyczajnie for fun, a nóż widelec, nie takie rzeczy się w mma odpierdalały :fjedzia:

I znając życie, ja w ten post włożyłem więcej energii niż będzie potrzebował Duraev do skończenia przed czasem, ale kto nie gra...
 
A tak wgl to Łukaszowi brakuje tylko lepszej kondycji bo nie zamula jak na wagę ciężką więc życzę mu wszystkiego dobrego.
 
To ja tak:
Miller+Bittencourt @4.85 za 100,

Potter @3.41 za 500...

simp-ep-1f09-tue-may-13-6pm.jpg
 
Męczarnia z totalnym ogórkiem. Nie wiem z kim ten Brzezki miałby wygrać w UFC. Z niecierpliwością czekam na debiut.
Jakie męczarnie? Nie było chwilowego zagrożenia w walce. Daj mu czas temu chłopakowi. Miał szalony okres i na pewno nie zawalczył na 100% a do tego w ciężkiej jest dużo zamulaczy których Łukasz szybkością może porobić. Fakt kondycja to jego najsłabszy punkt, ale jestem pewien, że On wie o tym i będzie nad tym mocno pracował a jeśli chodzi o umiętności to naprawdę wierze w niego podejrzewam jak nikt tu, że poradzi sobie w UFC.
 

Attachments​

IMG_20210915_114004.jpg



Rozumiem Cię doskonale, u mnie po wczorajszym DWCS to samo. Problemem jest tylko fakt że piwnicę mam teraz zajebaną, zupełny brak miejsca a zaraz sobota i UFC :sad:...

Laying Down Money GIF - Laying Down Money Cash GIFs
Trzeba je szybko przejebać! Taka jest moja metoda :lesnarhappy:

najlepiej na jakiś chujowy zakład :beczka:
 
Zastanawialem sie czy nie zagrac w kierunku Bohm, ale za cholere nie chce mi sie ogladac jej walk zeby zdecydowac :)
 
Back
Top