Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Halonen @2.73 fortuna totalbet ewinner betfan

trochę ryzykowne bo gołe łapy, dawno nie walczył itd

a Denis wiadomo, 40-0 na ulicy...
zero koordynacji, zero kondycji itd.
na Gromdzie wygrana z dyskobolem, wcześniej z jakimś randomem, który niczego nie trenował.
Komicznie latał po ringu po ciosach Vasyla.
 
Nie mam argumentów po prostu Bartek,, chłopak z Rzeszowa, więc Go gram, jak przegrywal to z dodatnimi rekordami które teraz 'pikują',
W amatorskim MMA Michałowski więszkość wygranych z rekordami 0-0-0;
No zobaczymy 1 walka zawodowa różnicy w doświadczeniu miedzy nimi - wygral z rywalem rekord 0-0-0... czy to powinno tak różnicować kursy?
Brat Bartka Sebastian, w kulankach nie odniósł sukcesów ale w boskie całkiem całkiem , sądzę że może być tu niejednglosba decyzja, a to oznacza ze warto zaryzykować
Zwracam honor:tiphatb::applause:I gratuluje jeśli pograłeś. Michałowski kompletnie nic nie pokazał poza charakterem do walki bo poza "zapasami" słabymi ale jednak je ma to nic nie pokazał. Brawo dla Bartka wygrał zasłużenie.
 
Z Contendera pogram tylko Millera @1.3. Wydaje się, warunki na korzyść Millera (wzrost 173 vs 163, zasięg X vs 163), dodatkowo lepszy klub, w którym trenuje Brown, Miocic oraz Garbrandt. Powinien ugrać zapaśniczo. Lewis wydaje się być bardzo chaotyczny w stójce, dodatkowo w drugiej rundzie znacząco zwalnia. Mam nadzieję, że klub z doświadczonymi zawodnikami oraz znaczna różnica w warunkach zapewni Millerowi zwycięstwo.
 
Pottera grasz bo Łukasz stracił kratę na brzuchu? :putinlaugh:
a Brzeski czy Sudolski są jakimiś zajebistymi zawodnikami? Nie, w każdej swojej walce przeżywają jakieś dramaty, Sudolski dostaje bombe w oko co walkę, albo jest podłączony, Brzeski też dawno się nie bił, a jak się bił to z problemami z tym piwowarskim co miał rekord wtedy 3-1
 
a Brzeski czy Sudolski są jakimiś zajebistymi zawodnikami? Nie, w każdej swojej walce przeżywają jakieś dramaty, Sudolski dostaje bombe w oko co walkę, albo jest podłączony, Brzeski też dawno się nie bił, a jak się bił to z problemami z tym piwowarskim co miał rekord wtedy 3-1
Ja i tak nie pograłem Brzeskiego w ostateczności wiec mam to w piździe czy wygra czy nie, po prostu uważam, że wygra, ale położenie 500 stów na Pottera to trochę słabo.
 
Ja i tak nie pograłem Brzeskiego w ostateczności wiec mam to w piździe czy wygra czy nie, po prostu uważam, że wygra, ale położenie 500 stów na Pottera to trochę słabo.
Czy ja wiem czy słabo. Każdy rozdysponowywuje swoim budżetem. Najwidoczniej Andrzej uznał, że Potter ma szanse wygrać na tyle, że jest w stanie obstawić 500 zł.
 
Z resztą to wasza kasa. Ja przejebałem na Michałowskim i Djokovicu też jak pizda więc nie będę tu nikogo korygował :)
 
:roberteyeblinking:

Screenshot_2021-09-14-18-29-58-956_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
 
Back
Top