Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ten Rewera to straszny waciak. Zobaczcie sobie jak on ciosy wyprowadza. Sam pogralem Michalowskiego, ale tylko na tasmie za drobne, bo mimo wszystko jest mlody i niesprawdzony, a wiemy jak to czasem sie konczy. Tak czy inaczej mlodziak technicznie zjada Rewere
 
Nie mam argumentów po prostu Bartek,, chłopak z Rzeszowa, więc Go gram, jak przegrywal to z dodatnimi rekordami które teraz 'pikują',
W amatorskim MMA Michałowski więszkość wygranych z rekordami 0-0-0;
No zobaczymy 1 walka zawodowa różnicy w doświadczeniu miedzy nimi - wygral z rywalem rekord 0-0-0... czy to powinno tak różnicować kursy?
Brat Bartka Sebastian, w kulankach nie odniósł sukcesów ale w boskie całkiem całkiem , sądzę że może być tu niejednglosba decyzja, a to oznacza ze warto zaryzykować
 
Przy okazji, chcialem wrzucić na ako 4fun Parke ze slabym Jewtuszko, ale doczytałem, że tam maja byc tylko 3 rundy po 3 minuty w boksie. Pewnie Parke wygra, ale przy tak krotkim pojedynku w formule bokserskiej, dla mnie kurs nie warty ryzyka. Cholera wie jak to wypunktują
 
Buchinger @1.8 na betclicu. Barborik wagi nie zrobił. Na ważeniu bardzo słabo wyglądał. Z nikim na takim poziomie jeszcze się nie mierzył. Easy money? Ja próbuję.
 
Buchinger @1.8 na betclicu. Barborik wagi nie zrobił. Na ważeniu bardzo słabo wyglądał. Z nikim na takim poziomie jeszcze się nie mierzył. Easy money? Ja próbuję.
Tutaj będzie poddanie w tej walce , ale raczej ten typ odpuszczę.
 
Wszyscy grają ACA a nikt nie napisał typu na Jamesa z Pakutinskasem którego Sianos jechał jak buta suke.... 1.32??? O co chodzi przecież bambino rozwalił naszego Omielana lekko w 1 runfsie
 
Wszyscy grają ACA a nikt nie napisał typu na Jamesa z Pakutinskasem którego Sianos jechał jak buta suke.... 1.32??? O co chodzi przecież bambino rozwalił naszego Omielana lekko w 1 runfsie
Z Jamesem akurat Omielańczuk wygrał. I pieniędzy na niego żadnych bym nie postawił.
 
Pany walka Duraeva w DWCS jest 14.09 czy 21.09? Na tapology Duraev jest wpisany w oba terminy, ale kursy przykładowo na fortunie są na 14.09. Może ktoś ma lepsze źródło i potwierdzi datę?
 
Panowie czy tylko według mnie Lipski to dobry bet po 1.90?
Ta jej rywalka obiła same cukinie, Lipski cały czas siedzi w ATT a ostatnio wyglądała dobrze w stójce. (Nie licząc parteru :awesome: )
6D39A588-4BE7-4F81-8AC7-CBE623CF501C.jpeg
 
Panowie czy tylko według mnie Lipski to dobry bet po 1.90?
Ta jej rywalka obiła same cukinie, Lipski cały czas siedzi w ATT a ostatnio wyglądała dobrze w stójce. (Nie licząc parteru :awesome: )
View attachment 26103
Też się zastanawiałem. Lipski mimo wszystko prezentuje sporo lepszy poziom, kurs również atrakcyjny. Mimo wszystko nadal niepokojący jest zjazd formy Lipski, która w KSW wyglądała jak milion dolarów a w UFC.... no cóż.
 
Też się zastanawiałem. Lipski mimo wszystko prezentuje sporo lepszy poziom, kurs również atrakcyjny. Mimo wszystko nadal niepokojący jest zjazd formy Lipski, która w KSW wyglądała jak milion dolarów a w UFC.... no cóż.
W ksw jej nie obalali xD
 
W ksw jej nie obalali xD
Nawet nie chodzi o obalenia. W KSW była bardziej agresywna, wydawała się silniejsza fizycznie. Aktualnie po prostu prezentuje się jak jedna z wielu. Faworyzuje ją w tym starciu jednak to nadal walka kobiet, a takie często kończą się niespodzianką.
 
Nawet nie chodzi o obalenia. W KSW była bardziej agresywna, wydawała się silniejsza fizycznie. Aktualnie po prostu prezentuje się jak jedna z wielu. Faworyzuje ją w tym starciu jednak to nadal walka kobiet, a takie często kończą się niespodzianką.
Nigdy nie wiesz czy nie była na "bombie" w KSW, pamiętam z innej bajki jak USADA weszła co się stało z jednym z moich ulubiencow wtedy Albertem Tumenovem, chłop w ACA skończył póki co
 
Nawet nie chodzi o obalenia. W KSW była bardziej agresywna, wydawała się silniejsza fizycznie. Aktualnie po prostu prezentuje się jak jedna z wielu. Faworyzuje ją w tym starciu jednak to nadal walka kobiet, a takie często kończą się niespodzianką.
To poprawie
W ksw jej nie obalali i nie było usady xD
DB7BBCCE-C669-41A9-AB6F-2255C8D5E59C.jpeg
 
To poprawie
W ksw jej nie obalali i nie było usady xD
View attachment 26116
Nie obawiasz się o Santos? Ja wiem, że ostatnio wyglądała dobrze, ale jej przegrana z Borella budzi do dziś moje obawy. Modafferi to zawodnik bardzo słaby, ale biorąc pod uwagę walki kobiet, ma coś co wystarczy wy wygrywać z czołówką tj. zapasy. Modafferi będzie ciekawym betem pod względem live. Gdyby nie kontuzja kolana to może i kurs na Santos byłby większy. Mimo wszystko nie polecam grać przeciwko Modafferi, która już nie raz nas zaskoczyła i uwaliła kilkanaście kuponów.

Jeśli już to wolałbym wrzucić Fiorot, która w stójce powinna mieć sporą przewagę nad przeciwniczką. Mimo wszystko to nadal walka kobiet a te rządzą się innymi prawami.
 
Nie obawiasz się o Santos? Ja wiem, że ostatnio wyglądała dobrze, ale jej przegrana z Borella budzi do dziś moje obawy. Modafferi to zawodnik bardzo słaby, ale biorąc pod uwagę walki kobiet, ma coś co wystarczy wy wygrywać z czołówką tj. zapasy. Modafferi będzie ciekawym betem pod względem live. Gdyby nie kontuzja kolana to może i kurs na Santos byłby większy. Mimo wszystko nie polecam grać przeciwko Modafferi, która już nie raz nas zaskoczyła i uwaliła kilkanaście kuponów.

Jeśli już to wolałbym wrzucić Fiorot, która w stójce powinna mieć sporą przewagę nad przeciwniczką. Mimo wszystko to nadal walka kobiet a te rządzą się innymi prawami.
Według mnie Gillian Robertson była trudniejsza rywalka a Santos ją ogarnęła.
Modaferi niech zajmie się dragon ballem
 
Back
Top