Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Miśkiewicz pójdzie za 300 zł tzw podwojenie kurs już spada a w sts jest już nawet po 1.65 ten Dominik w programie to był taki chłopaczek że aż mi się nie chce wierzyć że w klatce coś może ugrac nie z takim charakterkiem...
 
jeśli azhiev Kępa jest na 5rund a na betclicku są tylko typy na powyżej 2.5, to rozumiem że błędnie wystawili wygrana na pkt NIE za 1.75
Sprobuje pograć
 
Miśkiewicz pójdzie za 300 zł tzw podwojenie kurs już spada a w sts jest już nawet po 1.65 ten Dominik w programie to był taki chłopaczek że aż mi się nie chce wierzyć że w klatce coś może ugrac nie z takim charakterkiem...

:shy:
 
No typ nie wszedł mimo że rywal był podłączony i bez tlenu już w 1 rundzie.. Już sam fakt że gość wchodzi przy nucie Mcgregora nie świadczył za dobrze... No nic tak się kończy granie takich zawodników już 2 raz się na tym lapię....
 
Ja też z uwagi na te różnice w kursach skusiłem się dorzucić na szybko do trippla, bez żadnej analizy no i -100, ale chuj jutro odrobimy. :>
 
Dla tych co grają w STS z piątkowej Armi > Krystman przed czasem @1.27. Było więcej ale spadło po zagraniu.

Rywal jakiś misiek co walił się na punchdownie i coś tam próbował w sportach siłowych a teraz chce się spróbować w MMA :stevecarell: . Kto nie wie kto to jest Krystman z WCA niech sobie wygoglóje :cool:


Można też na Bellatora piątkowego Fortune @1.27 z 42 letnim Mitrione.

Reszta typów na zamkniętej grupie

Zabite łatwo i szybko oba :cool:
 
Graty ziomek, a hejtery dupa cicho.

No to takie dodatki. Przecież zaraz będzie śmiech że śmieciowe kursy to były. :lol:
Ale jak jeszcze wygra Gane i Spence Jr (boks) obydwaj w sierpniu i obydwu uważam za formalności to będą Malediwy na 2 tygodnie @Zarobas

Także polecam pijawkom i nie tylko zagrać już teraz i poczekać.

:tiphatb:
 
No to takie dodatki. Przecież zaraz będzie śmiech że śmieciowe kursy to były. :lol:
Ale jak jeszcze wygra Gane i Spence Jr (boks) obydwaj w sierpniu i obydwu uważam za formalności to będą Malediwy na 2 tygodnie @Zarobas

Także polecam pijawkom i nie tylko zagrać już teraz i poczekać.

:tiphatb:
Niestety Gane wygra i stypa zawita na dobre w ciezkiej
:jon:
 
A huj że będzie stypa. Lata mi to i powiewa.
Obchodzi mnie jego wygrana a nie to że po będzie stypa hee
Jebac szacunek, tylko dymy

(Gane wygra na luzie, wypunktował rozenstriuka który według mnie jest groźniejszy)
 
Back
Top