Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No to znów mamy SUG i moim zdaniem bardzo dobry dubel do gry z prawdopodobieństwem wejścia ~80%.

Checco+Fowler @1.45 - poszło za 500EUR, moim zdaniem powinno być łatwo.
Jak dla mnie jeden i drugi wygrywają 9/10 walk z tymi rywalami.

Obok tego Checco+ Fowler+Crute (UFC) @2.18 za 500EUR

I singlem za 100EUR - Larmey z SUG @2.45 - nie rozumiem, czemu jest underdogiem, dla mnie 60/40 na jego korzyść na papierze.
Oby tutaj poszło zgodnie z planem, przydałoby się odbić Palemra i Crute https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTE1MzY4NTcwNDqQOyB8LfOoQ5G2CBI=
 
Fowler pewnie znów wygra, ale odpuszczam to po tym kursie, szczególnie biorąc pod uwagę jego porażkę z Duarte 3 tyg temu.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Fowler pewnie znów wygra, ale odpuszczam to po tym kursie, szczególnie biorąc pod uwagę jego porażkę z Duarte 3 tyg temu.
A o czym ma świadczyć ta porażka, bo chyba nie załapałem?
Po co porównywać zupełnie innych zawodników? Może trochę wyjaśnijmy:
Po pierwsze:
Gdzie Varela a gdzie Duarte (który jest top of the top obecnie, ścisła światowa czołówka).
To tak jakby porównywać osiągi Forda Mondeo do Porsche 911.

Po drugie - po co porównywać gościa, który walczy głównie w oparciu o kontrolę z górnej pozycji (Duarte) i swoją grę opiera na kontroli + próbach podejścia do gilotyn, do Vareli, który walczy zupełnie inaczej (keylocker)?

Po trzecie - przecież porażka na West Coast Grappling wynikała wprost ze specyfiki zawodów (formuły punktacji), gdzie punktuje się sweepy, wpięcia, obalenia, przejścia pozycji... Było do przewidzenia, że na tych zasadach Duarte będzie bardzo mocnym faworytem (takim po kursie rzędu ~1.3).

Rozumiem, że może nie odpowiadać kurs, że można mieć inną opinię, ale @Pete nie napisałeś zupełnie nic.
 
Fowler pewnie znów wygra, ale odpuszczam to po tym kursie, szczególnie biorąc pod uwagę jego porażkę z Duarte 3 tyg temu.
Z całym szacunkiem ale raczej Varela nie jest na poziomie Duarte mimo jego młodego wieku, a porażka Fowlera w ostatniej kulance to moim zdaniem kolejny argument by na niego zagrać bo będzie chciał zrehabilitować się za ostatnią przegraną przez co powinien wyjść maksymalnie skupiony i zmotywowany, druga sprawa że tacy zawodnicy jak Fowler naprawdę rzadko przegrywają 2 razy z rzędu w swojej dyscyplinie.
 
Z całym szacunkiem ale raczej Varela nie jest na poziomie Duarte mimo jego młodego wieku, a porażka Fowlera w ostatniej kulance to moim zdaniem kolejny argument by na niego zagrać bo będzie chciał zrehabilitować się za ostatnią przegraną przez co powinien wyjść maksymalnie skupiony i zmotywowany, druga sprawa że tacy zawodnicy jak Fowler naprawdę rzadko przegrywają 2 razy z rzędu w swojej dyscyplinie.
Przede wszystkim zasady SUG i WCG są zupełnie inne, tam się zupełnie inaczej walczy. To prawie tak, jakby to były dwie różne dyscypliny. Nie da się porównać.
 
@Evo @Karwantes

Spojrzałem na wyniki ich ostatnich pojedynków, przegrana Masona według mnie mogła świadczyć po prostu o gorszej aktualnie formie (gloryfikowałem go od pojedynków z Craigiem, wg mnie był nie do zrobienia).
Nie wiedziałem, że u bukmacherów Fowler z Duarte był tak dużym underdogiem i jak doświadczony jest ten drugi, to zmienia postać rzeczy.
Po trochę głębszej analizie, zwracam honor, Varela to faktycznie nie ta sama liga co dwóch w/w zawodników.
Nie zmienia to faktu, że te 1.15 dziś wieczorem to trochę mało... Ciekawe jest także to jak bardzo różnią się zasady SUG i WCG, tego drugiego nigdy nie oglądałem.
Ja odpuściłem Fowlera, ale życzę jemu i wam zieloności :gabi_much_love:
 
Fowler z Duarte był tak dużym underdogiem i jak doświadczony jest ten drugi, to zmienia postać rzeczy.
Nie wiem czy to było wystawione w ogóle, nie mniej tak powinno być to wycenione. Nawet na zasadach SUG Kaynan byłby wyraźnym faworytem i nie mam co do tego wątpliwości (wg zasad WCG to było dość oczywiste). Duarte to poziom Craigia Jonesa, subiektywnie nawet bardziej go cenię. Trochę oglądam grapplingu i znam mniej więcej zasady na tych większych zawodach komercyjnych.
SUG jest po prostu bardzo specyficzny i inaczej goście podchodzą do tego kiedy masz OT, a zupełnie inaczej się rozgrywa pojedynki kiedy można punktować pozycje dominujące (na SUG często jest łamana zasada position over submission, bo to może się opłacać, na WCG nikt tego nie robi, bo punkty lecą).

Tutaj można powiedzieć, że na zasadach SUG Fowler dwa razy wygrał z Craigiem, ale jakby walczyli na "general" w GI, to Craig go robi co najmniej 9 na 10 razy :).

Jak chce się grać grappling, to podstawa to wiedzieć jak może przebiegać walka i przede wszystkim na jakich zasadach jest punktowana, bo tutaj często styl i waga robi walkę. (Punktacja to jeden z powodów, dla których nie grywam choćby gal Fight2Win, bo bardzo dużo tam walk na styku i dyskusyjnych decyzji).

Co do zestawienia Fowler - Varela, to mimo, że lubię sposób walki Andiego i trzeba oddać, że chłop jest twardy i nie klepie byle czego, to nie widzę jak mógłby zagrozić, a na ET nie wygra.
 
Siema. Wie ktoś gzie znajdę wyniki z tych walk?
Screenshot_2021-04-26-10-50-15.png
 
Panowie mam dziwną sytuacje z fortuną, postawiłem kupon w którym jednym ze zdarzeń był typ że Artiom Damkovsky na ACA 122 nie wygra przez poddanie, w jego walce był nokaut a zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Miał ktoś podobną sytuacje? Czyżby efortuna chciała mnie oszukać na kilka złotych? Pomoże ktoś jak to ugryźć, pisać do nich maila? Kupon był zagrany w punkcie. Z góry dzięki za pomoc.
 
Last edited:
I
Panowie mam dziwną sytuacje z fortuną, postawiłem kupon w którym jednym ze zdarzeń był typ że Artiom Damkovsky na ACA 122 nie wygra przez poddanie, w jego walce był nokaut a zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Miał ktoś podobną sytuacje? Czyżby efortuna chciała mnie oszukać na kilka złotych? Pomoże ktoś jak to ugryźć, pisać do nich maila? Kupon był zagrany w punkcie. Z góry dzięki za pomoc.
Pisz i nie daj się wydymac. Trzeba czaić często bo oni lubią się mylić :)
 
Panowie mam dziwną sytuacje z fortuną, postawiłem kupon w którym jednym ze zdarzeń był typ że Artiom Damkovsky na ACA 122 nie wygra przez poddanie, w jego walce był nokaut a zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Miał ktoś podobną sytuacje? Czyżby efortuna chciała mnie oszukać na kilka złotych? Pomoże ktoś jak to ugryźć, pisać do nich maila? Kupon był zagrany w punkcie. Z góry dzięki za pomoc.
Pisz albo idz z reklamacja jak kupon w punkcie puszczony. Musieli źle rozliczyć
 
Pisz albo idz z reklamacja jak kupon w punkcie puszczony. Musieli źle rozliczyć
O to chodzi że byłem w punkcie po odbiór wygranej i tam się dowiedziałem że zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Dostałem formularz reklamacyjny i kobitka doradziła żebym najpierw spróbował się dogadać mailowo. Dodam tylko że w wynikach na oficjalnej stronie ACA jedyną walką w której brakuje podania metody skończenia jest właśnie walka Damkovskiego, nie mam pojęcia dlaczego ale wynik walki to na 100% KO a nie poddanie. Zapewne fortuna posiłkuje się tym źródłem czyli oficjalną stroną ACA tylko że tam nie ma podania żadnej metody jaką skończyła się walka więc skąd wiedzieli że Rajnoch vs. Damkovsky np. nie zakończyło się podaniem? Mimo wszystko nieupoważnia o efortuny do przekłamywania wyniku, jest wiele innych źródeł gdzie można zweryfikować w jaki sposób skończyła się walka.

@Evo miałeś może podobną sytuacje w swojej karierze?
 
Panowie mam dziwną sytuacje z fortuną, postawiłem kupon w którym jednym ze zdarzeń był typ że Artiom Damkovsky na ACA 122 nie wygra przez poddanie, w jego walce był nokaut a zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Miał ktoś podobną sytuacje? Czyżby efortuna chciała mnie oszukać na kilka złotych? Pomoże ktoś jak to ugryźć, pisać do nich maila? Kupon był zagrany w punkcie. Z góry dzięki za pomoc.
Normalnie idź z reklamacją. Trzeba być czujnym z kuponami, pomyłki się zdarzają - intencjonalne czy nie to już druga sprawa :lol:. U mnie za każdym razem w podobnej sprawie bez problemu uznawali swój błąd.
 
Dostałem formularz reklamacyjny i kobitka doradziła żebym najpierw spróbował się dogadać mailowo
Napisz do nich do działu reklamacji i zapytaj jak wygląda procedura reklamacyjna przy obstawianiu w punkcie stacjonarnym i tyle. Dodaj link do walki na sherdogu lub tapo jako dowód.
 
O to chodzi że byłem w punkcie po odbiór wygranej i tam się dowiedziałem że zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Dostałem formularz reklamacyjny i kobitka doradziła żebym najpierw spróbował się dogadać mailowo. Dodam tylko że w wynikach na oficjalnej stronie ACA jedyną walką w której brakuje podania metody skończenia jest właśnie walka Damkovskiego, nie mam pojęcia dlaczego ale wynik walki to na 100% KO a nie poddanie. Zapewne fortuna posiłkuje się tym źródłem czyli oficjalną stroną ACA tylko że tam nie ma podania żadnej metody jaką skończyła się walka więc skąd wiedzieli że Rajnoch vs. Damkovsky np. nie zakończyło się podaniem? Mimo wszystko nieupoważnia o efortuny do przekłamywania wyniku, jest wiele innych źródeł gdzie można zweryfikować w jaki sposób skończyła się walka.

@Evo miałeś może podobną sytuacje w swojej karierze?
Jak stawiałeś w punkcie reklamuj pisemnie przez formularz (na wszelki wypadek). W ich pojebanym regulaminie jest określony czas na reklamację i jak go nie przypilnujesz to Twój problem, tak to wygląda.

Maila można wysłać, jeśli szybciej poprawią w systemie, to wtedy kupon się zazieleni (można sprawdzać on-line) i odbierzesz szybciej.

Z kuponów granych w punktach nie miałem takich sytuacji, z tych granych on-line dziesiątki.
 
I

Pisz i nie daj się wydymac. Trzeba czaić często bo oni lubią się mylić :)

Pisz albo idz z reklamacja jak kupon w punkcie puszczony. Musieli źle rozliczyć

Normalnie idź z reklamacją. Trzeba być czujnym z kuponami, pomyłki się zdarzają - intencjonalne czy nie to już druga sprawa :lol:. U mnie za każdym razem w podobnej sprawie bez problemu uznawali swój błąd.

Napisz do nich do działu reklamacji i zapytaj jak wygląda procedura reklamacyjna przy obstawianiu w punkcie stacjonarnym i tyle. Dodaj link do walki na sherdogu lub tapo jako dowód.

Jak stawiałeś w punkcie reklamuj pisemnie przez formularz (na wszelki wypadek). W ich pojebanym regulaminie jest określony czas na reklamację i jak go nie przypilnujesz to Twój problem, tak to wygląda.

Maila można wysłać, jeśli szybciej poprawią w systemie, to wtedy kupon się zazieleni (można sprawdzać on-line) i odbierzesz szybciej.

Z kuponów granych w punktach nie miałem takich sytuacji, z tych granych on-line dziesiątki.
Dzięki za pomoc panowie.
 
O to chodzi że byłem w punkcie po odbiór wygranej i tam się dowiedziałem że zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Dostałem formularz reklamacyjny i kobitka doradziła żebym najpierw spróbował się dogadać mailowo. Dodam tylko że w wynikach na oficjalnej stronie ACA jedyną walką w której brakuje podania metody skończenia jest właśnie walka Damkovskiego, nie mam pojęcia dlaczego ale wynik walki to na 100% KO a nie poddanie. Zapewne fortuna posiłkuje się tym źródłem czyli oficjalną stroną ACA tylko że tam nie ma podania żadnej metody jaką skończyła się walka więc skąd wiedzieli że Rajnoch vs. Damkovsky np. nie zakończyło się podaniem? Mimo wszystko nieupoważnia o efortuny do przekłamywania wyniku, jest wiele innych źródeł gdzie można zweryfikować w jaki sposób skończyła się walka.

@Evo miałeś może podobną sytuacje w swojej karierze?
Spróbuj ich nękać mailowo, wyślij kilka źródeł w jaki sposób skończyła się walka. Na Twitterze myślę że jak dobrze by poszukać to będzie ten nokaut gdzieś na filmiku. Podesłać im kilka źródeł i czekać bo chyba więcej zrobić nic nie możesz
 
Spróbuj ich nękać mailowo, wyślij kilka źródeł w jaki sposób skończyła się walka. Na Twitterze myślę że jak dobrze by poszukać to będzie ten nokaut gdzieś na filmiku. Podesłać im kilka źródeł i czekać bo chyba więcej zrobić nic nie możesz
Wysłałem im link do wyników z tapology, sherdoga i link do walki na youtube. Jeśli dzisiaj nie dogadam się z nimi mailowo to jutro wysyłam formularz reklamacyjny.
 
Panowie mam dziwną sytuacje z fortuną, postawiłem kupon w którym jednym ze zdarzeń był typ że Artiom Damkovsky na ACA 122 nie wygra przez poddanie, w jego walce był nokaut a zdarzenie jest rozliczone na czerwono. Miał ktoś podobną sytuacje? Czyżby efortuna chciała mnie oszukać na kilka złotych? Pomoże ktoś jak to ugryźć, pisać do nich maila? Kupon był zagrany w punkcie. Z góry dzięki za pomoc.
Od razu trzeba było złożyć reklamację, wpisujesz co trzeba oni weryfikują o po paru godzinach masz korektę w te maile bym się nie bawił. Kiedyś też zgłaszałem reklamację.
 
Back
Top