Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ale po gongu więc na moje nie powinno być wygranej bo z jakiej racji? To jak w innych walkach ktoś będzie przegrywał i trafi przypadkiem po gongu i znokautuje to ma prawo wygrać? No chyba nie.
To nie było po gong, dosłownie w gong
 

Shinya Aoki @1.27 fortuna.​

Aoki bardzo kreatywny grappler, który konczyl różnymi efektownymi poddaniami. Na 46 zwycięstw, uwaga.. 30 poddań.
W 2019 walczyl już z Folayangiem i wygrał właśnie przez poddanie w 1 rundzie.
Folayang od tamtego momentu nie zrobił żadnego postępu i nie sądzę aby czymś zaskoczył Aokiego.
Dla mnie to się liczy :tiphatb:
Armbar
 
Ale po gongu więc na moje nie powinno być wygranej bo z jakiej racji? To jak w innych walkach ktoś będzie przegrywał i trafi przypadkiem po gongu i znokautuje to ma prawo wygrać? No chyba nie.
Dla mnie bylo równo z gongiem w takich sytuacjach trzeba uważać. Pamietasz jak Cody Garbrandt uwalił Assuncao tez rowno z gongiem. A tutaj bylo moze ułamek sekundy później co nie zmienia faktu ze to według mnie nie był cios na nokaut zresztą zobacz sobie na powtorkach ze on po chwili dopiero się położył. Dla mnie zdechł kondycyjnie i nie chciał wznowić walki. Idąc Twoim tokiem myślenia to ostatnia walka Smitha z Crute tez powinna być NC? a nie jak było TKO 1 Runda. Nie ma się co spierać bo kogo to obchodzi hehe pozdro
 
Cios był wyprowadzony z obydwu stron w tym samym czasie więc tu faulu nie było, Kane wymiękł poddał się mentalnie, słaby charakter.
Ogólnie te gale ONE nie są dla mnie do grania za pieniądze z tego względu że walka jest punktowana całościowo a nie runda po rundzie.
Przy zasadach gdy każda runda jest punktowana Alvarez wygrałby dwie ostatnie odsłony i mielibyśmy jego zwycięstwo lub remis (zakładając że koreańczyk wygrałby 1runde 10-8)
 
Cios był wyprowadzony z obydwu stron w tym samym czasie więc tu faulu nie było, Kane wymiękł poddał się mentalnie, słaby charakter.
Ogólnie te gale ONE nie są dla mnie do grania za pieniądze z tego względu że walka jest punktowana całościowo a nie runda po rundzie.
Przy zasadach gdy każda runda jest punktowana Alvarez wygrałby dwie ostatnie odsłony i mielibyśmy jego zwycięstwo lub remis (zakładając że koreańczyk wygrałby 1runde 10-8)
Zgadza się ale ja właśnie uważam ze do grania i szukania underdogów to gale One są petarda
 
i jeszcze na tym gifie widać, że w żadną krtań tylko normalnie w ryja dostał, jestem wkurwiony bo miałem w planie postawić przeciw niemu bo czułem, że to pierwszy prawdziwy przeciwnik jakiego mu postawili, a przegapiłem galę, kto kurwa robi galę w środku tygodnia do chuja!?
4 gala z rzedu tego dnia haha jak nie więcej. Ja właśnie za drobne postawilem na tego Grishenko i Oka bo kursy cos kolo 5 byly
 
4 gala z rzedu tego dnia haha jak nie więcej. Ja właśnie za drobne postawilem na tego Grishenko i Oka bo kursy cos kolo 5 byly
Kurła, ja ogólnie tego nie oglądam to nie wiedziałem, zakodowane mam w głowie, że w tygodniu nie myślę o obstawianiu dopiero przy weekendzie zaczynam coś kombinować :usunto:
 
@Evo i reszta co sądzicie o tym?
Ja tego nie grałem, ale dziwna decyzja według mnie
Przespałem tę galę, byłem pewny, że to jutro, może i dobrze, bo oszczędziłem 100-kę na Folayangu. A co do tego, to dla mnie to Sterling2 po obejrzeniu powtórek.
 
Racja jak szukać tu szansy to właśnie w underdogach. Na poprzedniej gali Gafurov @1.30 bodajże wtopił, dzisiaj Alvarez @1.20 i Kane @1.28 to tylko tak na potwierdzenie twoich słów.
Babilon, LFA, Oktagon też i to sporo tylko trzeba czaić
 
Coś takiego na dziś:
20210430_150340.jpg
 
Nie wiem jak typy bo nie analizowałem tych starć ale fajna stawka i fajny kurs, widać że nie jesteś z pierwszej łapanki.
Pooglądałem na tyle na ile się dało, Silveira dobre zapasy i parter, ten jego przeciwnik 36 letni Brazol, ostatnia walka 5 lat temu, w której Clark rzucał nim jak workiem ziemniaków.

Gutierrez dobry grappler, co prawda ostanio przegrał, pierwszy raz w karierze, ale trafił na bardzo solidnego Mo Millera. Teraz przeciwnik, typowy bakłażan na odbicie, który ostatnio walczył 3 lata temu.

Najmniej wiem w sumie o naszych dwóch asach z Babilonu, ale z tego co szukałem w sieci to wszędzie piszą, że mismatch to dobiłem na kupon ;)

Pozdro. Zielonego weekendu.
 
Najmniej wiem w sumie o naszych dwóch asach z Babilonu, ale z tego co szukałem w sieci to wszędzie piszą, że mismatch to dobiłem na kupon ;)

Pozdro. Zielonego weekendu.
Kierowanie się zdaniem innych często bywa zgubne szczególnie w przypadku poczatkujących zawodników ale mam nadzieje że tym razem wyjdzie na twoje.
Dzięki i również życzę powodzonka. :beer:
 
Back
Top