Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Patrzę na Betsson
Ciekawa będzie punktacja

sędzia powinien już ze dwa razy pkt zabrać za bicie w tył głowy
ile razy dostał Parker
 
Boks w ofercie chyba wszędzie do 22-23

Joseph Parker @1.50-1.60 - takie są kursy. Ja mam w Unibet.

Parker ma głowę z betonu i po prostu boksersko tzn. co do umiejętności bokserskich można śmiało mówić ze jest przepaść między nimi. W walce z takim Kabayelem, Chisora nie potrafił zrobić kompletnie nic a gdzie Parker do tego Niemca. Od Parkera zależy czy wygra na pkt. walcząc co ma w zwyczaju ostrożnie czy przed czasem w drugiej połowie walki. Chisora to już schyłkowy bokser 37 lat a że ma gadana i potrafi robić show dostaje takie walki.

Można też grać mistrzynię z tej samej gali którą gram od kilku walk Katie Taylor @1.20

To do wieczora :hi:

Zabite
dziękuje Parker :tiphatb:
 
Gratulacje dla tych pograli Parkera ja byłem #teamchisora i za jakieś drobne miałem go na kuponie szkoda split decyzja chociaż Derek już od 6 rundy to myślałem że padnie w tym narożniku na zawał oddech miał mega haha
Bliska walka mogła pójść w dwie strony kurs 2.5 był atrakcyjny myślę choć i tak koniec końców wygrał Parker ja punktowałem Chisore
 
Panowie umówmy sie Parker zawalczyl gownianie i wygral to cudem bo rownie dobrze moglo isc w druga strone nie robmy z tego sukcesu, ze dobrze "wytypowalismy" bo to byla walka ktora bukmachersko trzeba bylo pominac. Jak ogladaliscie walke to sami wiecie jak to wygladalo...
 
Panowie umówmy sie Parker zawalczyl gownianie i wygral to cudem bo rownie dobrze moglo isc w druga strone nie robmy z tego sukcesu, ze dobrze "wytypowalismy" bo to byla walka ktora bukmachersko trzeba bylo pominac. Jak ogladaliscie walke to sami wiecie jak to wygladalo...
A komuś się wydawało że ta walka będzie wyglądać inaczej??? Parker w walce z Antkiem pokazał że duży boks też nie jest dla niego... Taki dobrze przygotowany Fury porobiłby ich 2 jednego wieczoru
 
Gratulacje dla tych pograli Parkera ja byłem #teamchisora i za jakieś drobne miałem go na kuponie szkoda split decyzja chociaż Derek już od 6 rundy to myślałem że padnie w tym narożniku na zawał oddech miał mega haha
Bliska walka mogła pójść w dwie strony kurs 2.5 był atrakcyjny myślę choć i tak koniec końców wygrał Parker ja punktowałem Chisore
Postawiłem na Parka, ale mam odczucie że powinien wygrać Chisora. Szcunek dla Derecka.
 
Bellator

Archuleta 1.6

Archuleta dotrwał do decyzji z kotem Pitbullem Freire w wadze piórkowej
Pettis to nominalny muszy
Nie widzę opcji żeby Pettis to wygrał w 5 rundach
Przeogromna przewaga techniczna i fizyczna po stronie Archulety
Polecam
 
Na Fortunie pojawiły się kursy na Szpilka - Różański. 1.9@ na Różańskiego biorę bez wahania
 
Pojawiły się kursy na Armię, jakieś pomysły, podpowiedzi ?

afn.png
 
mordeczki na jakiej stronce polecacie zaczac przygode z zakladami?
Podstawa to grać tam, gdzie aktualnie mają
najlepszy kurs, więc najlepiej założyć wszędzie gdzie się da i korzystać z tych, które na dany moment dają najlepszy zwrot. Już pomijając to, że najlepiej zagranicą jak są chęci.
 
mordeczki na jakiej stronce polecacie zaczac przygode z zakladami?

Podstawa to grać tam, gdzie aktualnie mają
najlepszy kurs, więc najlepiej założyć wszędzie gdzie się da i korzystać z tych, które na dany moment dają najlepszy zwrot. Już pomijając to, że najlepiej zagranicą jak są chęci.
Ale na początek, dla zabawy, w PL i żeby nie zakładać 10 kont to chyba jednak Fortuna najlepiej wypada na tle innych.
 
mordeczki na jakiej stronce polecacie zaczac przygode z zakladami?
Pamiętaj przed założeniem konta żeby zawsze zobaczyć u ich "reprezentantów" jakie mają kody na bonusy startowe dla tych, którzy zakładają konto po raz pierwszy. Zawsze można tam dostać jakiś bonus, który a nóż widelec przerobisz na jakiś pieniądz na waciki.

sts ma foottruck, betclic ma fame mma, superbet ma Janka itp. itd.
 
PFL



Bellator


 
Back
Top