Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurs na Johnsona był 1.10:waldeklaugh:
Tu ewidentnie były wystawione kursy po nazwiskach a nie umiejętnościach bo do momentu nokautu Johnson przegrywał walkę, był po prostu słabszy.

Kolejny orzeszek Alvarez, przegrał przez DQ. Johnson + Lapicus to był piękny dubelek na wczoraj, niestety nie zagrałem :usunto:
 
Zagrany @1.75 teraz tam ostry zjazd a np. Fortuna ma jeszcze wysoko @1.80. Nawet @1.36 i spada u innych.

Batista silny tur z całym obozem po kilku walkach dla ACA a Kopera widać ze walka wzięta na kilka dni przed. Dla mnie nie da rady. W przedostatniej był tragiczny bo ostatniej z jakimś bumem przez decyzję nie biorę pod uwagę.

 
Oglądał ktoś ONE? Johnson ładne

Zagrany @1.75 teraz tam ostry zjazd a np. Fortuna ma jeszcze wysoko @1.80. Nawet @1.36 i spada u innych.

Batista silny tur z całym obozem po kilku walkach dla ACA a Kopera widać ze walka wzięta na kilka dni przed. Dla mnie nie da rady. W przedostatniej był tragiczny bo ostatniej z jakimś bumem przez decyzję nie biorę pod uwagę.


Już po 1,65
 
Zagrany @1.75 teraz tam ostry zjazd a np. Fortuna ma jeszcze wysoko @1.80. Nawet @1.36 i spada u innych.

Batista silny tur z całym obozem po kilku walkach dla ACA a Kopera widać ze walka wzięta na kilka dni przed. Dla mnie nie da rady. W przedostatniej był tragiczny bo ostatniej z jakimś bumem przez decyzję nie biorę pod uwagę.



Typu na Batistę nie neguję ale Kopera nie wziął walki na kilka dni przed, jest przygotowany i po pełnym obozie. Jednemu i drugiemu rywale wypadli i zestawili ich teraz razem.
 
Zagrany @1.75 teraz tam ostry zjazd a np. Fortuna ma jeszcze wysoko @1.80. Nawet @1.36 i spada u innych.

Batista silny tur z całym obozem po kilku walkach dla ACA a Kopera widać ze walka wzięta na kilka dni przed. Dla mnie nie da rady. W przedostatniej był tragiczny bo ostatniej z jakimś bumem przez decyzję nie biorę pod uwagę.



TKO 3 runda :tiphatb:

To był bet weekendu :dance:
 
Zagrany @1.75 teraz tam ostry zjazd a np. Fortuna ma jeszcze wysoko @1.80. Nawet @1.36 i spada u innych.

Batista silny tur z całym obozem po kilku walkach dla ACA a Kopera widać ze walka wzięta na kilka dni przed. Dla mnie nie da rady. W przedostatniej był tragiczny bo ostatniej z jakimś bumem przez decyzję nie biorę pod uwagę.


Dobry trop . Dzięki
 
AMC 100:

Aliev @1.25 + Kuzminykh @1.27 + Chakaev @1.20 za 800
Aryshev @3.21 za 150
Ashurlaev @1.30 + Dazaev @1.50 + Amirzhanov @1.62 + L. Suleymanov @2.49 za 50
Aliev + Kuzminykh + Chakaev + Ashurlaev + Aryshev za 100
 
Last edited:
AMC 100:

Aliev @1.25 + Kuzminykh @1.27 + Chakaev @1.20 za 800
Aryshev @3.21 za 150
Ashurlaev @1.30 + Dazaev @1.50 + Amirzhanov @1.62 + L. Suleymanov @2.49 za 50
Aliev + Kuzminykh + Chakaev + Ashurlaev + Aryshev za 100
Weszło Ci to? bo wyników AMC nie widzę nigdzie i nie chce mi się szukać za bardzo...
 
@MORANES @yonigga byki jestescie ekspertami od boksu, stawiac Logana po 1.8 przeciwko Askrenowi??
Z boksem ta walka ma mało wspólnego. Ekspertem nie jestem jednak uważam, że ta walka to typowa loteria 50/50. Ben to drewno bokserskie. Logan to udawany zawodnik, który wybił się na filmikach youtube. Gdyby był to każdy inny zawodnik a nie Ben to grałbym przeciwko Loganowi. Jedyne co przemawia za Benem to mocna szczęka i rękawice bokserskie. Dla mnie typowy nobet, lepiej przeznaczyć pieniądze na inne pewniejsze zakłady.
 
Z boksem ta walka ma mało wspólnego. Ekspertem nie jestem jednak uważam, że ta walka to typowa loteria 50/50. Ben to drewno bokserskie. Logan to udawany zawodnik, który wybił się na filmikach youtube. Gdyby był to każdy inny zawodnik a nie Ben to grałbym przeciwko Loganowi. Jedyne co przemawia za Benem to mocna szczęka i rękawice bokserskie. Dla mnie typowy nobet, lepiej przeznaczyć pieniądze na inne pewniejsze zakłady.
Dana White postawił podobno milion dolarów na Askrena
Ja się z nim zgadzam może i drewniany ale walczył z najlepszymi na świecie
Paul to zwykły freak
 
Vadim Nemkov 1.52 sts
Corey Anderson 1.62 sts

Ja tutaj widzę ogromną przewagę umiejętności
Davis jest dobry ale to już schyłek kariery z każdym miesiącem coraz słabszy już się nie rozwinie w przeciwieństwie do Rosjanina który jest mega kotem
Z każdym dniem rozwija swój wachlarz

Co do Yagsimuradova mistrz Acb Aca ale nigdy z nikim niewalczył
Corey w Ufc odbił się od Janka ale to naprawde silny gość nie widze opcji żeby Corey to przegrał
 
Back
Top