Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Oczywiście, że ma zbudować mu rekord. Problem tkwi w tym, że obok takich mitycznych zwierząt jak "brazylijski król nokautu" i temu podobne, można śmiało postawić "polski prospekt" :awesome:
ja osobiście już nigdy nie zaufam tym młodym polskim zawodnikom, co "zapowiadają się" na kozaków a z możliwością pełnej szprycy tracą kondycję po 3 minutach :fjedzia:
Ja nie jestem zdecydowanie fanem Bartosińskiego, nie trawię go za tę akcję z żebraniem i kondycję też ma marną, ale na tego Hiszpana wystarczy bez problemu.
 
Oczywiście, że ma zbudować mu rekord. Problem tkwi w tym, że obok takich mitycznych zwierząt jak "brazylijski król nokautu" i temu podobne, można śmiało postawić "polski prospekt" :awesome:
ja osobiście już nigdy nie zaufam tym młodym polskim zawodnikom, co "zapowiadają się" na kozaków a z możliwością pełnej szprycy tracą kondycję po 3 minutach :fjedzia:

Też tak uważam Andrzeju :beer: Padilla i Bartosiński to taka sama półka i nie widzę tu wyraźnego faworyta. Dziwi mnie że niektórzy po blamażach np. Buckleya i wielu innych wyjeżdżają tu z jakimiś promocjami. :matt:
 
Też tak uważam Andrzeju :beer: Padilla i Bartosiński to taka sama półka i nie widzę tu wyraźnego faworyta. Dziwi mnie że niektórzy po blamażach np. Buckleya i wielu innych wyjeżdżają tu z jakimiś promocjami. :matt:
Tu jest różnica dużo większa. Nie ma nawet o czym mówić. W sumie zobaczysz już jutro.
 
STS
Bodzioch K. - Sosiński J.
mecz
1.95
2
(boks, waga ciężka/ gala w Szklarskiej Porębie / TVP Sport)

Tuivasa T. - Hunsucker H.
zwycięzca walki
1.27
1
(UFC Fight Night 188 / gala w Las Vegas)

Bartosiński A. - Padilla L.
zwycięzca walki
1.22
@3.02


Sosna w 1 walce spuchł po dominacji w dwóch pierwszych rundach, teraz zawalczy mądrzej, jest przygotowany, ładnie prezentował się na ważeniu, Bodzioch jakiś taki ociężały umysłowo, dziwnie spowolniony.
kurs z zakładki hit dnia
na podatek dwa pewniaczki "pożyczone" z tego topicu, totalne mismatche - jak nikt nie odjebie Grzebyka to siada
 
czas poszukać fuksa:
Bodzioch Kamil - Sosiński Jakub X @18
fortunka

w miarę równe szanse i tylko 6 rund, są widoki na remis, już w pierwszej walce nim pachniało 1,2,6 runda dla Sosny, reszta dla Bodziocha
Szymański Patryk - Bociański Daniel 2 @5.30
ewinner

wiadomo, że PAtryk inna półka technicznie ale psycha sitting już od dawna

2018 Zakopane - wchodzi megabum z runem 1-7 i nokautuje Szymańskiego, Gmitruk powiedział wówczas, że Szymański nie powinien już nigdy walczyć.
Później kilka razy to samo: zmiana trenera i odnaleziona tajemnicza przyczyna niepowodzeń.

Po Talarku:

Dokładnie chodziło o małżowiny nosowe. Dowiedziałem się, że po prostu są za duże, a to utrudnia odpowiednią kontrolę oddychania. Po walce w Katowicach przeszedłem zabieg wypalania prądem, aby małżowiny zmniejszyły swój rozmiar. Nie należało to najprzyjemniejszych przeżyć w moim życiu, ale na całe szczęście wszystko zakończyło się powodzeniem. Teraz czuję się zupełnie inaczej. Na sparingach, treningach mogłem skupiać się tylko na wykonywaniu zadań, a nie myśleć czy wystarczy mi tlenu.

Przed walką z Gorgoniem małżowiny odrosły bo w 5-6 rundzie Patryk pływał
Teraz 8 rund, jeśli Bocian dotrwa może być różnie.
 
Co ten sędzia odpierdala?! Sylwek go już ma a ten pedał przerywa, odejmuje punkt co to kurwa ma być
Edit: i koniec przerwał przecież to jest kryminał. Co za kurwy bez kitu wyjebali Sylwka strasznie
 
Last edited:
  • Like
Reactions: osk
Ale prawda jest taka, ze sędzia miał racje, Sylwester zajebał mu chyba z 5 razu z głowy. Ok, nie było to mocne ale dostał kilka ostrzeżeń, ujemnie punkty i mimo to w 4 rundzie kolejny raz pierdolnął go głową.
 
Był faul za pierwszym razem jak podniósł i za ostatnim. Dwa środkowe przerwania to ratowanie bitego Angola. Tam była normalna praca i naciskanie. To jest dozwolone! Wstyd. Oszustwo. Inaczej tego nie można nazwać. Okradli naszego.
 
Ale ten Cartwright jest słaby.
nie boj żaby, sędzia pilnuje wyniku ;)
a tak serio to nawet komentatorzy zażenowani, Miller dwie klasy lepszy i nie faulował przecież, ni chuja !
" I dont wanna see that" było,
 
Ale prawda jest taka, ze sędzia miał racje, Sylwester zajebał mu chyba z 5 razu z głowy. Ok, nie było to mocne ale dostał kilka ostrzeżeń, ujemnie punkty i mimo to w 4 rundzie kolejny raz pierdolnął go głową.
Nawet sam zareagował na to i wiedział, że to zrobił. Faktycznie dziwnie bił, razem z głową.
 
tak serio to nawet komentatorzy zażenowani, Miller dwie klasy lepszy i nie faulował przecież, ni chuja !
No to nie wiem jakich Ty komentatorów słuchałeś ale ci na CW przyznawali sędziemu racje i sami mówili o tym ze Sylwek fauluje. Hardy kilkukrotnie zaznaczył, ze Miller ma taki sposób zadawania ciosów w parterze, ze idzie za tym całe ciało ale niestety przy tym często uderza głową i powinien tego pilnować bo zaraz dostanie DQ. Dodawał, że może to być spowodowane tym jak jest zbudowany czyli niski wzrost i krótkie ręce :fjedzia:
 
  • Like
Reactions: osk
Mega wałek ...Miler zdominował Cartwrighta .Wejścia z Bańki typowe zapaśnicze przejścia
Praca i dociskanie głową jest dozwolone. Pierwsze i ostatnie wejście były na pograniczu faulu, ale dyskwalifikacja? Bez jaj. Ratowali Anglika rękami i nogami. Żart i wałek. Żeby nie było, nie grałem tu nikogo.
 
To są zalety bukmacherki, wszyscy przegrali na walce Miller vs Cartwright, Miller, bo dq, Cartwright, bo teraz będzie nazywany fake champem, sędzia, bo będzie musiał się tłumaczyć + widownia, bo słabe i nie do końca fajne zakończenie, ale nie bukmacherzy, którzy postawili na Cartwrighta :)
 
Back
Top