Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A co myslicie o walce Formela - Frankiewicz na FEN?
Formele raczej kazdy zna, wiele ciekawych walk z uznanymi nazwiskami.
Frankiewicz obijal glownie bumow, na ktorych tle wyglada nie najgorzej.
 
A co myslicie o walce Formela - Frankiewicz na FEN?
Formele raczej kazdy zna, wiele ciekawych walk z uznanymi nazwiskami.
Frankiewicz obijal glownie bumow, na ktorych tle wyglada nie najgorzej.
Mordo tu potrzebne są konkrety typu czy silny, czy szybki, czy dobry zapaśnik, jaki boks itd. To z kim walczył nie ma prawie żadnego znaczenia.
 
Ja z Fenu pogram Formele,Abdurzakhova i Zadore
Na dwóch pierwszych panów w Fortunie kolejno 1.35 i 1.40 dobre kursy jeszcze kurs na Zadore i można coś skleić
 
Tutaj skrót ostatniej walki rywala Formeli. Ja go nie gram. To jest raczej pewne że będzie to wyrównane starcie.

Ale zagram Kijanę @1.70 :crazy:

 
Ja z Fenu pogram Formele,Abdurzakhova i Zadore
Na dwóch pierwszych panów w Fortunie kolejno 1.35 i 1.40 dobre kursy jeszcze kurs na Zadore i można coś skleić
Ja tez Abdurzakhova, Zadore i chyba Shakaliova.
Badurek wygląda jedynie dobrze na zdjęciach.
 
Ja nie wiem, jak wy możecie dalej stawiać na Sudolskiego, po tym co on odwala w tych swoich walkach i to jeszcze przy takim kursie xD
 
Ja nie wiem, jak wy możecie dalej stawiać na Sudolskiego, po tym co on odwala w tych swoich walkach i to jeszcze przy takim kursie xD
Ten Christensen to przegra przed czasem, Sudolski tej walki RACZEJ nie przegra.
Ja go na bank będę stawial.
 
Tutaj skrót ostatniej walki rywala Formeli. Ja go nie gram. To jest raczej pewne że będzie to wyrównane starcie.

Ale zagram Kijanę @1.70 :crazy:


Po obejrzeniu walki Frankowicza z Aidenem Lee chcialem odpuscic typowanie walki z Formela, ale obejrzalem kilka innych walk Damiana i on jest na duzo gorszym poziomie niz obecnie Formela. Obijal jakichs hiszpanskich bumow, ktorzy potrafili poslac go na deski lewym prostym. Formela jest bardziej doswiadczony, grozny w stojce, ogarniety zapasniczo i sprawdzony kondycyjnie. Wystarczy obejrzec 3 rundy na dobrym tempie i przegrana splitem z Charzewskim. Nie widze przewagi Frankowicza w zadnej plaszczyznie.
 
Zapowiada się pracowity tydzień UFC, Oktagon, ACA, Babilon, FEN, Titan, LFA, jeśli dobrze to rozegramy to można ładny szmal wyciągnąć w ten weekend.
 
Zapowiada się pracowity tydzień UFC, Oktagon, ACA, Babilon, FEN, Titan, LFA, jeśli dobrze to rozegramy to można ładny szmal wyciągnąć w ten weekend.
Babilon ogladalem i nie wybralem nic. Z FENU zagralem Formele i Abdurzakova, zanim spadly kursy na Fortunie.
 
Ja z Oktagonu bym polecil Lucie Szabova, niby 1.20 ale zawsze cos bo rywalka z Grecji.
Lucie łatwo ją podda moim zdaniem
Z Fenu pograłem Abdurzakova,Formele i do tego Zadore.
Babilon lichy kursowo, gdyby Kołecki z tym bumem Aliciem byl chociaż za 1.15 to bym bral a tak to 1.12 trochę odstrasza.
Z aca na dniach coś wybiorę.
 
Ja z Oktagonu bym polecil Lucie Szabova, niby 1.20 ale zawsze cos bo rywalka z Grecji.
Lucie łatwo ją podda moim zdaniem
Z Fenu pograłem Abdurzakova,Formele i do tego Zadore.
Babilon lichy kursowo, gdyby Kołecki z tym bumem Aliciem byl chociaż za 1.15 to bym bral a tak to 1.12 trochę odstrasza.
Z aca na dniach coś wybiorę.
Nie stawiasz Shakalovej?
 
Za tydzień Oktagon. Mocna rozpiska https://www.tapology.com/fightcenter/events/76911-oktagon-22

Kursy w Fortuna. Ktoś coś ma ?

Ja akurat tego nie będę przeglądał.
Przed awarią forum wrzucałem typy:
Jednym z nich był m.in. Tomczak, który powinien ugrać rywala, skoro walczył z dużo lepszymi zawodnikami. Jedyna niewiadoma to przerwa i kondycja.
Sam osobiście za drobne pograłem Iovine, rywal ma tak nabity rekord na ogórkach, że jeśli Luca chce cokolwiek osiągnąć to takie walki poprostu musi ugrać. Kurs 6.8 co jest absurdalne.
Tichota - rywal jest poprostu słaby polecam obejrzeć kilka jego walk.
Ruzicka - młody bitny zawodnik. Schodzi wage niżej z 77 na 65. Ryzyko, że kiedyś przegrał przez poddanie. Dawid ma same zwycięstwa przez poddanie. Wydaje się jednak, że warunki zrobią swoje i siłowo, kondycyjnie Ruzicka będzie miał przewage.
Malach - po raz kolejny underdog,dla mnie 50/50.

Może coś więcej doda @cypher
 
Denis Silva @2.49 Fortuna ACA
Dobry zapaśnik, dobra kontrola w parterze moim zdaniem dobry underdog do pogrania. Jeśli nie da się trafić jakimś czyściochem to dla mnie wygra
 
Back
Top