Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja wyznaje zasadę że nikt nie zrobi czegoś lepiej niż ty sam.
Dokładnie. Później można pretensje mieć tylko i wyłącznie do siebie a to też później wychodzi korzyść bo wyciągasz wnioski i Twoja praca w analizy staje się bardziej kompletna i przemyślana
 
Z Titanu polecam Villamila. Powinien mieć dużą przewagę w parterze i tam zakonczyć pojedynek.
Kurs niski, ale na podbitkę jak znalazł.
 
Wreszcie wraca submission grappling.

SUG 28.03.2021:
Fowler + Loewen + Varela

Ako @1.90

Fowler i Loewen w mojej ocenie wygrywają 9 na 10 razy. Varela 8 na 10.

Powinno być lekko i przyjemnie. Pozostałych zestawień nie ruszam. U mnie poszło maksymalną stawką na kupon z jakiej korzystam.
 
Co myślicie o Pawle Wójciku w semi pro? Paweł Kryński co prawda zdobył mistrza polski na almmie, ale w PK, a w ofs ma bilans 0-2, Wójcik za to sobie radził dość dobrze w ofs.
 
Zdecydowanie nie jest to 50/50 ;)
Ty tak uważasz, ja uważam inaczej.
Moze będziesz miał racje, ale ja zacząłem podejmować większe ryzyko. Po prostu widzę szansę i może 50/50 to nie jest trochę przesadziłem, ale te 40 Olivera dla mnie ma więc przekonamy się.
Hussein miał kurs ponad 4 i walka była bliska jak mówił tutaj Adam więc nie uważam, że Olivera może to przegrać gładko i to są warte underdogi do pogrania oczywiście za drobne
 
Ty tak uważasz, ja uważam inaczej.
Moze będziesz miał racje, ale ja zacząłem podejmować większe ryzyko. Po prostu widzę szansę i może 50/50 to nie jest trochę przesadziłem, ale te 40 Olivera dla mnie ma więc przekonamy się.
Hussein miał kurs ponad 4 i walka była bliska jak mówił tutaj Adam więc nie uważam, że Olivera może to przegrać gładko i to są warte underdogi do pogrania oczywiście za drobne
Obejrzałem dlatego napisałem - sądzę, że Oliveira w każdej płaszczyźnie odstaje, czas pokaże. To tylko moja luźna opinia, każdy gra na co ma ochotę, ja odpuszczam tę walkę.
 
Obejrzałem dlatego napisałem - sądzę, że Oliveira w każdej płaszczyźnie odstaje, czas pokaże. To tylko moja luźna opinia, każdy gra na co ma ochotę, ja odpuszczam tę walkę.
Pograne już Ale dzięki za opinie mimo wszytko.
 
  • Like
Reactions: Evo
Kurde, w moim prawie wszystkich kuponach z połowa walk jest rozliczona jako 1.0 xD co te walki tak wypadają i to akurat pewniaczki podbijające kurs..
 
Back
Top