Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

spokojnie przecież istnieje cos takiego jak backup...
1615820150680.png
 
Mój kupon za 300 zł
Skrzek vs Runge @1.45 - Klubowy kolega Rutka, więc na pewno wie, jak na niego zawalczyć, ma dobrą stójkę i powinien przeważać
Pudzianowski M. vs Ousmane Dia S 1.50 - Pudzian na luzie to wygra xD
Bartosiński A. vs Padilla L. 1.33 - Tutaj się boje jedynie tragicznej kondycji Bartosińskiego, ale powinien i tak w miarę szybko sobie z takim gościem poradzić
Wieczorek C. - Likus P. 1.50 - Wieczorek już raz wygrał przez poddanie z nim, wydaje się być po prostu lepszym zawodnikiem od Likusa.
1320 zł do wyciagnięcia.
 
Z Babilonu
Skrzek 1.45 Runge to nawet nie średniak
Gutowski 1.5 Gutek jest lepszy technicznie wszechstronniejszy lepiej ułożony
 
Gutowski 1.5 Gutek jest lepszy technicznie wszechstronniejszy lepiej ułożony
Ale czy warto ruszać kurs 1.5 w tym przypadku? Gutek po kontuzjach i długiej przerwie do tego nie przekonują mnie rywale Gutka choć nie twierdzę że Śmiałowski miał lepszych(szczerze nawet nie sprawdzam jak na razie nie ruszam tej walki) kolejnym faktem jest wielka różnica warunków fizycznych (wzrost i zasięg mogą zrobić robotę)
 
Z Babilonu
Skrzek 1.45 Runge to nawet nie średniak
Gutowski 1.5 Gutek jest lepszy technicznie wszechstronniejszy lepiej ułożony
Gutowski i Śmiełowski to nabite balony, ani jeden ani drugi nie ma dobrych zapasów i bjj, tylko stójkę w miarę ogarniają, ja bym nie ruszał.
 
Fortuna dodala gale EFC i Brave CF. Jak by sie komus chcialo robic research jakis zestawien to piszcie, mozna sie podzielic i cos ciekawego poszukac. Za duzo walk zeby samemu ogarnac rozpiski do jutra
 
Na yt są ale takie sprzed 5/7 lat
Sa jego highlighty sprzed roku.
Nie wiem czy jest warto tego buma oglądać ;)
Tak czy siak na yt jakieś tam są

Na YT jest bodajże zaledwie 2-3 minuty materiału gdzie Hiszpan prezentuje się w akcji a to za mało by wyciągnąć konkretne wnioski. Co to w ogóle za pytanie czy warto tego "buma" oglądać, każdy szanujący się typer musi poznać obydwie strony żeby coś zawyrokować, jeśli obstawiasz walki po samych rekordach to nie wróże ci dużych sukcesów. Interesuje mnie najbardziej walka z Hermesem żeby poznać kondycję Padilli no ale cóż będę musiał odpuścić, jeśli nie znam atrybutów drugiego zawodnika to nie ruszam bukmachersko takich walk.
 
Last edited:
Na YT jest bodajże zaledwie 2-3 minuty materiału gdzie Hiszpan prezentuje się w akcji a to za mało by wyciągnąć konkretne wnioski. Co to w ogóle za pytanie czy warto tego "buma" oglądać, każdy szanujący się typer musi poznać obydwie strony żeby coś zawyrokować. Interesuje mnie najbardziej walka z Hermesem żeby poznać kondycję Padilli no ale cóż będę musiał odpuścić, jeśli nie znam atrybutów drugiego zawodnika to nie ruszam bukmachersko takich walk.

Ja to co znalazłem na yt to tez zobaczyłem nawet ten filmik z tego pilatesu ;)
Do tego Bartosa z Tylko Jeden
Owszem ta walka na pełnym dystansie Padilli dużo by dala.
Ja po tym zo zobaczyłem ide w Bartosa( tyle ze teraz np w Fortunie jest za 1.22 co juz mnie sie opłaca)
 
Bartosiński po 1.46 bez podatku to była okazja. Materiałów na jego insta + filmów z YT jest wystarczająco, żeby stwierdzić, że ten Hiszpan ma zbudować rekord Polakowi.

Padilla to niech się zajmie pilatesem i jogą, może mu to wychodzi lepiej niż MMA.
 
Bartosiński po 1.46 bez podatku to była okazja. Materiałów na jego insta + filmów z YT jest wystarczająco, żeby stwierdzić, że ten Hiszpan ma zbudować rekord Polakowi.

Padilla to niech się zajmie pilatesem i jogą, może mu to wychodzi lepiej niż MMA.
Oczywiście, że ma zbudować mu rekord. Problem tkwi w tym, że obok takich mitycznych zwierząt jak "brazylijski król nokautu" i temu podobne, można śmiało postawić "polski prospekt" :awesome:
ja osobiście już nigdy nie zaufam tym młodym polskim zawodnikom, co "zapowiadają się" na kozaków a z możliwością pełnej szprycy tracą kondycję po 3 minutach :fjedzia:
 
Back
Top