Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Witam Panowie mam pytanko postawiłem na ta zjebana walke Ksi vs logan Paul ktora zakoczyla sie remisem czy w takim przypadku nie powinni zwrocic hajsu? Bo mialem tak pare razy w mma
Zalezy czy zaklad jaki zawarles byl 2-drogowy czy 3-drogowy, dlatego ja w sportach walki gram tylko 2-drogowe
 
Na total bet nadal można puścić raniego jaję, mickey galla i jojo ;)
puściłem za drobne może się nie połapią :D
 
Na total bet nadal można puścić raniego jaję, mickey galla i jojo ;)
puściłem za drobne może się nie połapią :D
Rozliczyli czy cofneli? BTW widzialem u nich odwrocone kursy na Gejczego i Vicka, ciekawe czy to chociaz ogarneli
 
Rozliczyli czy cofneli? BTW widzialem u nich odwrocone kursy na Gejczego i Vicka, ciekawe czy to chociaz ogarneli
Zakład wszedł, zleciłem wypłatę, wypłata jeszcze nie zrealizowana. Zobaczymy jutro. Bo wypłacałem po 10tej a oni realizują w ten sam dzień, jak jest przed 10tą wypłata zlecona.

Na gejcziego faktycznie było 1.6 ale i tak puściłem, bo to był ten pierwszy freebet w triplu z johnsonem i jają.
 
Zakład wszedł, zleciłem wypłatę, wypłata jeszcze nie zrealizowana. Zobaczymy jutro. Bo wypłacałem po 10tej a oni realizują w ten sam dzień, jak jest przed 10tą wypłata zlecona.

Na gejcziego faktycznie było 1.6 ale i tak puściłem, bo to był ten pierwszy freebet w triplu z johnsonem i jają.

Też widziałem te zakłady :lol:
Daj znać czy ci weszły;)
 
Ja to tu tylko zostawię :)
201808261238211000.jpg
 
Kto według Was ma największe szanse? Kowalkiewicz, Strus czy Omielańczuk?
Trzy trudne pojedynki ale kurwa szczerze to ja stawiam na Karole. Ona się bije z kurduplem i jak będzie mądra w stójce to wygra przez decyzje. Kurs jest miodem który być może rusze włącznie z Darrenem.
Z Gadelhą odjebała największą głupotę świata bo Claudia od czasów USADY jest co najmniej o połowę słabsza i gdyby walka była toczona w stójce to Karolina by to wygrała. Przekombinowali tam wtedy wszyscy i wierze, że wyciągnęli wnioski bo zwycięstwo z Andrade to przepustka do walki o pas który jest w zasięgu a za tym idą pieniążki.
Daniel wydaje mi się, że będzie miał powtórke walki z Hamiltonem.
Kciuki trzymam za Piotrka mocno i życze zwycięstwa ale na pewno tego bym nie grał.
 
Martin 2.75 kurs vs Kownacki
Adaś aż takim faworytem?

Polskie buki otwierały 1.7-2.10, zagraniczne, w tym bet365, 1.22-4.0. Szybko się ogarnęli że przesadzili.

A sam Kownacki aż takim faworytem nie jest, jego styl jest idealny dla świetnie kontrującego boksera, problem w tym że nie wiadomo czego się po Martinie spodziewać, problemy z narkotykami, kwestia przygotowań (niby ma być dobrze, z Mayweatherem trenował) i poza tym nie wydaje się być zawodnikiem który ma serce do walki ale dla niego to do or die, jak przegra to może być mu ciężko wrócić do czołówki ciężkiej. 50:50.
 
Rusza ktos ACB?

Abdulvakhabov @1.52
Gadzhiev @2.33
Alfaya @3.35 lekko

Zeby zwiekszyc emocje podczas gali :)
 
Veronika Rodová po 1.75 Z jutrzejszego Octagon. Jest warta uwagi to była finalistka WMMAA 2017 European Championships
 
Back
Top