Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Till 2.20.
Gaethje 2.20

Nie spodziewałem się Justina jako doga - Vick to rywal co najmniej o klasę słabszy od Poiriera, z którym wcale źle nie wyglądał.
 
Till 2.20.
Gaethje 2.20

Nie spodziewałem się Justina jako doga - Vick to rywal co najmniej o klasę słabszy od Poiriera, z którym wcale źle nie wyglądał.
Tez sie rzucilem, ale jak zwykle po fakcie, mam coraz wiecej watpliwosci ;) Absolutnie nie mozna odrzucic opcji, ze w walkach z Dustinem i Eddiem, Justin przekroczyl pewna linie, zza ktorej nie ma juz powrotu.
 
Tez sie rzucilem, ale jak zwykle po fakcie, mam coraz wiecej watpliwosci ;) Absolutnie nie mozna odrzucic opcji, ze w walkach z Dustinem i Eddiem, Justin przekroczyl pewna linie, zza ktorej nie ma juz powrotu.

Jasne, że tak, ale mimo wszystko Vick gubi się w półdystansie. Nie bije też tak mocno, jak Poirier i MJ. Osobiście go faworyzuję, więc jako doga - chętnie.
 
a to bardziej safe niz trustly? juz 2000 wyplacilem wyplatami po 500 ale nie wiem czy tak moge dalej robic :D
Ecopayz oczywiście. Załóż tam konto i zapoznaj się z prowizjami od wypłat za przelewy na konto i wypłaty kartą przez bankomat jeśli Cię taka forma też interesuje. Za przelew z eco do banku było 10€ jeśli dobrze pamiętam.
 
I pamiętajcie, że jak wypłacacie z bankomatu kartą ecopayz w bankomatach euronet, to przy pytaniu o kurs dajecie NIE bo wypłaca po chujowym kursie, że niby z jakąś gwarancją czy coś.
Dokładnie nie pamiętam pytania.
 
W sensie bardziej mi chodziło czy nikt się nie dojebie jak sobie nawet z trustly przesle ten hajs na konto?
 
ca7fec116854e54d30a3c65894e9d784.png


@Biedroo155 w tym momencie to mam wyrzuty sumienia, że odradzałem grę Badera przed turniejem... Ale na pocieszenie powiem, że według mnie kurs 1.48 na Badera z Mitrionem jest przesadzony.
Z drugiej strony, oczywiście wygra Fiodor :tiphatb:
 
Po kursie 1.3? Kontry gram na dogów, tutaj był wóz albo przejazd.

Miałeś do wygrania ponad 5 stówek, wystarczyło puścić za 4 stówy Smitha po kursie 1.3 i masz pewny profit ponad 100, pazerność wzięła górę a nie wóz albo przewóz. :jjsmile:

BTW ciekawi mnie u ile buków w Polsce Twoja taśma którą wrzuciłeś wyżej wywaliłaby zakładane ryzyko. :werdum:
 
Back
Top