Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Strickland może mieć trochę problemów z kopnięciami, ale boks, zapasy i oktagonowe IQ jest po jego stronie. Taleb ma już 37 lat, ostatnio wyglądał słabo i robi głupie rzeczy - czemu uważasz, że go zje?

Myślę, że walka rozegra się w stójce i tam zostanie wypunktowany, a jedyną szansę Stricklanda widzę w parterze właśnie. Nie zgadzam się, że ma lepszy boks. To są dwa różne poziomy doświadczenia.


Tez jestem za Stricklandem


Przeciez Jones to pewniak :)

Pewniak to Valentina, też uważam że Gus ma spore szanse.
 
Tez jestem za Stricklandem


Przeciez Jones to pewniak :)

Jones pewniak? Gość stoczył pod USADA dwie walki: jeśli wyjdzie do walki w takiej formie, jak przeciwko OSP, to Alex wygra. Jeśli w takiej, jak z Cormierem - za którą został zawieszony - będzie niewielkim faworytem. Problem w tym, że kolejna wpadka na sterydach będzie dla niego zabójcza, więc nie wierzę, że ponownie będzie radioaktywny.

Gustafsson w dystansie radzi sobie doskonale, a Jones ma zupełnie inne umiejętności (i warunki fizyczne) niż Cormier, który wdał się ze Szwedem w wojnę w półdystansie. 5 lat temu o zwycięstwie Jonesa zadecydował piekielny, obrotowy łokieć w 4 rundzie - gdyby wtedy nie siadł, Alex by go zdetronizował.

Myślę, że walka rozegra się w stójce i tam zostanie wypunktowany, a jedyną szansę Stricklanda widzę w parterze właśnie. Nie zgadzam się, że ma lepszy boks. To są dwa różne poziomy doświadczenia.
Jab i lewy kontrujący sierp mogą Talebowi napsuć sporo krwi, ale spodziewam się, że Tarzan przechwyci middla - jak to robił przeciwko Courtowi McGee i jak przeciwko Talebowi zrobił Claudio Silva - i go obali.

Pewniak to Valentina, też uważam że Gus ma spore szanse.

Joanna jest w stójce znacznie bardziej aktywna i po raz pierwszy Valentina nie będzie miała przewagi szybkości - za to będzie miała przewagę siły. W moich oczach to rzut monetą, tak samo jak Alex - Jones.
 
Joanna jest w stójce znacznie bardziej aktywna i po raz pierwszy Valentina nie będzie miała przewagi szybkości - za to będzie miała przewagę siły. W moich oczach to rzut monetą, tak samo jak Alex - Jones.

Ja tam widzę cień dawnej Joanny. Plus walczy w nowej wadze. Ona dość długo adaptuje się do nowych warunków, co było widać gdy zaczęła trenować u Amerykanów. Którzy zresztą umodelowali ją podług własnego widzimisie i własnej metodyki pracy, którą uważają za totalnie uniwersalną. A wg. mnie największym atutem JJ była jej unikalność: agresja, kombinacje i łokcie, których teraz praktycznie nie ma. Do szybkości też nie jestem przekonany. W ostatniej walce wyglądało to naprawdę średnio, a jak już wspomniałem nie wiemy jak odnajdzie się w wyższej wadze. Val z drugiej strony, jest w swoim prime.
 
Pogadamy po walce :rofl:

Tu nie chodzi o wynik, tylko twoją postawę. Naprawdę nie ma niczego szczególnego w wytypowaniu zwycięzcy walki - z perspektywy czysto logicznej masz tylko dwie opcje: wygra lub przegra. 50% szansy. Więc nie przypisuj sobie kredytów za typ. Jeśli chcesz już to robić to napisz jakieś konkretne uzasadnienie, opisz hipotetyczny przebieg walki i jeśli coś z tej analizy siądzie to wtedy możemy rozmawiać.
 
Tu nie chodzi o wynik, tylko twoją postawę. Naprawdę nie ma niczego szczególnego w wytypowaniu zwycięzcy walki - z perspektywy czysto logicznej masz tylko dwie opcje: wygra lub przegra. 50% szansy. Więc nie przypisuj sobie kredytów za typ. Jeśli chcesz już to robić to napisz jakieś konkretne uzasadnienie, opisz hipotetyczny przebieg walki i jeśli coś z tej analizy siądzie to wtedy możemy rozmawiać.
Ok, inaczej to ujmę. Lepiej bedzie jak postawisz siano na Gusa w singlu niz umiescisz go w tasmie gdzie moze Ci zjebac caly kupon. Pamietaj ze bije sie z JJ i z tego powodu wstawianie go do tasmy jest mega ryzykowne
 
Ok, inaczej to ujmę. Lepiej bedzie jak postawisz siano na Gusa w singlu niz umiescisz go w tasmie gdzie moze Ci zjebac caly kupon. Pamietaj ze bije sie z JJ i z tego powodu wstawianie go do tasmy jest mega ryzykowne

Dzięki za dobre chęci, ale tu nadal chodzi o twoją postawę. Czy ja ciebie prosiłem o radę? Nie widzisz pozytywnego feedbacku na swoje sugestie - nie brnij dalej, bo zniechęcasz do siebie innych. Jeśli będziesz ponadprzeciętnym typerem ludzie sami będą się do ciebie zgłaszać. Do tego czasu plizz, wyluzuj z tą nachalnością.
 
Dzięki za dobre chęci, ale tu nadal chodzi o twoją postawę. Czy ja ciebie prosiłem o radę? Nie widzisz pozytywnego feedbacku na swoje sugestie - nie brnij dalej, bo zniechęcasz do siebie innych. Jeśli będziesz ponadprzeciętnym typerem ludzie sami będą się do ciebie zgłaszać. Do tego czasu plizz, wyluzuj z tą nachalnością.
luzzz pogadamy po walce :hi:
 
Back
Top