Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ktoś obstawia Bellatora?
Rory teraz @3.0, a jest zajebisty... problem w tym, że walczy z mega kotem i to w nie swojej wadze. Jak myślicie, jak będą wyglądały zapasy Rory'ego na tle Gegarda?
 
Ktoś obstawia Bellatora?
Rory teraz @3.0, a jest zajebisty... problem w tym, że walczy z mega kotem i to w nie swojej wadze. Jak myślicie, jak będą wyglądały zapasy Rory'ego na tle Gegarda?

Ten kurs to kosmos i w żaden sposób nie oddaje szans Rory'ego. Dla mnie jest faworytem. Grać x3.
Podobnie Lima za 2.11.
 
Leandro Higo nie ogarnie młodziana Pico ? 4.75 interesuje
Do tego Lima 2.11
Więcej nie tykałbym
 
W Fortunie na zwycięstwo Adamka z Millerem jest kurs @10. Tak wiem minus podatek ale to i tak dużo w porównaniu z innymi bukami np. STS ma @5,6 LVbet @6,7. Wiadomo Tomek nie jest faworytem ale po takim kursie można puścić za drobne.
 
W Fortunie na zwycięstwo Adamka z Millerem jest kurs @10. Tak wiem minus podatek ale to i tak dużo w porównaniu z innymi bukami np. STS ma @5,6 LVbet @6,7. Wiadomo Tomek nie jest faworytem ale po takim kursie można puścić za drobne.
U niektórych dochodzi do 12
 
57d8d1addcf60ffefa8db07caf8baa01.png


Fortuna, @4.76

:korwinlaugh:
 
Brał ktoś bonus na betsson darmowy zakład za 75 PLN przy wpłacie 60 PLN?
Jak w wiadomości z bonusem biorę "odbierz", to po prostu przenosi mnie na stronę główną i tyle. Jak chcę dokonać normalnie wpłaty, to mam do wyboru tylko "Gram bez bonusów". Myślicie, że jak tak wpłacę, to normalnie dostanę ten zakład bez ryzyka?
 
Tim Johnson 1.76
A ja właśnie gram jego oponenta, mam wrażenie że Kongo ugra decyzję na "swoim" podwórku
35zł stawką tej taśmy,bez spinania się, jakoś ten Johnson nie przekonuje mnie jak na HW
Weryfikacja Puczi nastąpi;)
 
A ja właśnie gram jego oponenta, mam wrażenie że Kongo ugra decyzję na "swoim" podwórku
35zł stawką tej taśmy,bez spinania się, jakoś ten Johnson nie przekonuje mnie jak na HW
Weryfikacja Puczi nastąpi;)

Myślę, że ktoś, kto był w stanie wyklinczować Tyburę, Golma i - wbrew decyzji sędziów - Volkova, powinien być faworytem w walce z dziadziem Kongo. Zobaczymy ¯\_(ツ)_/¯
 
Nie weszło to trudno,stawka śmieszna 35zł ludzie :), ale miałem nosa z Kongo i to mnie cieszy
Odkułem się z nawiązka na czym innym ;]
 
Nie weszło to trudno,stawka śmieszna 35zł ludzie :), ale miałem nosa z Kongo i to mnie cieszy
Odkułem się z nawiązka na czym innym ;]

Gratuluję. Kolejne przypomnienie dla mnie, by nie grać gości, którzy wylecieli z UFC i debiutują w organizacji bez USADA.
 
Last edited:
Na Sporting Bull dają od dziś przez 5 dni 4 zł free bet i 5 spinow w jakiejs gierce
4 zl niby nic ale mozna zawsze tasiemkie pierdyknac :D
 
Back
Top