Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Serbki + Kondraciuka walka nie potrwa całego dystansu + Chelsea dostanie min. 2 żółte kartki za 5dyszek 190 do wzięcia :lol:
 
Ktoś stawia hajs na Chucka ? kurs fajny a Chuck chyba w formie
42817608_983275461873438_1484847872270601183_n.jpg
 
Pulev (1,75) vs Fury (2,0)

Walka w Sofii- jeżeli będzie bliska lub z małą przewagą Brytola- to go przekręcą. Do tego jest waciak, więc na KO ciężko liczyć. Mimo to stawiam że przewaga warunków fizycznych i szybkości pozwoli Hughiemu zdominować walkę. Kurs 2,0 jest rewelacyjny.
 
Kowboj 3.00
Benavidez 2.00
Kowboja odpuściłbym ze względu na szczękę w walce z Perrym,który mocno bije.Nie sądze aby Cerrone znalazł receptę jak Ponzi czy Griffin

Benavidez jak najbardziej fajna opcja .
 
Kowboja odpuściłbym ze względu na szczękę w walce z Perrym,który mocno bije.Nie sądze aby Cerrone znalazł receptę jak Ponzi czy Griffin

Benavidez jak najbardziej fajna opcja .

Cerrone jest dosyć podobny do Feldera, z którym walka mogła pójść w obie strony. Obecnie ma słabszą szczękę, ale i lepsze zapasy, a skoro dał radę przewrócić Leona Edwardsa, to jeśli spróbuje, powinno powieść mu się i z Platynowym.

3.00 jest według mnie warte ryzyka.
 
Na korzyść Kowboja przemawia jeszcze to, że walka będzie osobistym bilansem. Cerrone zwykle walczy bardziej rekreacyjnie, a tutaj podejrzewam że spore znaczenie będą miały porachunki klubowe. Zmotywowany Kowboj, to jest to co tygrysy lubią najbardziej.
 
Wiem, że pytam po raz 7 o to samo ale do tej pory radziłem sobie wypłacając małe kwoty. Warto brać kartę ecopayz? Ile trwa otrzymanie takowej od momentu zamówienia? Zamierzam wypłacić trochę więcej kasy tym razem i niby z portfela internetowego do banku nie powinno byc problemów ale zastanawiam się nad tą kartą.
 
Germain de Randamie 1.63

Mimo długiej przerwy, myślę, że wygra dosyć gładko. Ma znacznie lepszy kickboxing, martwić może jedynie kondycja, ale nie tyle, by odpuścić. Dałbym na nią max 1.40, zwłaszcza po tym, jak połamana została Raquel w ostatniej walce - nie zdziwię się, jeśli takie lanie pozostawi ślad w psychice.
 
@Puczi @HeyPussyRUstillThere i nie wiem kto tam gra w ohmbecie.

Ohmbet przesłał mi taką wiadomość:
Hello! We would ask you to make a withdrawal request through the payment method through which you mainly make your deposits.

I teraz tak. Wczoraj w nocy wypłacałem srodki. Mogę to wypłatę anulować ale ohmbet jej nie anulował. Zaczekać i zobaczyć czy mi wypłacą na ecopayz? W ogóle weekendy przetwarzają wypłaty? (czyli czy status powinien zmienić się z new na pending już dziś?) Czy lepiej od razu do nich napisać? Wypłacanie na kartę kredytową nie wchodzi w grę, bo to są za duże sumy.
 
@Puczi @HeyPussyRUstillThere i nie wiem kto tam gra w ohmbecie.

Ohmbet przesłał mi taką wiadomość:


I teraz tak. Wczoraj w nocy wypłacałem srodki. Mogę to wypłatę anulować ale ohmbet jej nie anulował. Zaczekać i zobaczyć czy mi wypłacą na ecopayz? W ogóle weekendy przetwarzają wypłaty? (czyli czy status powinien zmienić się z new na pending już dziś?) Czy lepiej od razu do nich napisać? Wypłacanie na kartę kredytową nie wchodzi w grę, bo to są za duże sumy.
Ja tam długo już nie gram, ale chodzi im o to żebyś zrobil wyplaty taką samą metodą jak wpłaty. Z tego co pamiętam to wypłacali na portfele internetowe wręcz błyskawicznie nawet po gali wyplata szła kilka minut. Po więcej info napisz do nich, no chyba, że ktoś ma większe doświadczenie.
 
Ja tam długo już nie gram, ale chodzi im o to żebyś zrobil wyplaty taką samą metodą jak wpłaty. Z tego co pamiętam to wypłacali na portfele internetowe wręcz błyskawicznie nawet po gali wyplata szła kilka minut. Po więcej info napisz do nich, no chyba, że ktoś ma większe doświadczenie.
Nie doprecyzowałem. Zawsze wpłaty robiłem tam kartą. Ostatnio zrobiłem wpłatę w wysok50 zł przez ecopayz abym w ogóle mógł wypłacić na portfel (ecopayz). Zrobiłem 2 wypłaty pecopayz i teraz dostałem taką wiadomość jak chciałem zrobić 3cią wypłatę.

I ta 3cia wypłata jest w statusie new od wczoraj.
 
@Puczi @HeyPussyRUstillThere i nie wiem kto tam gra w ohmbecie.

Ohmbet przesłał mi taką wiadomość:


I teraz tak. Wczoraj w nocy wypłacałem srodki. Mogę to wypłatę anulować ale ohmbet jej nie anulował. Zaczekać i zobaczyć czy mi wypłacą na ecopayz? W ogóle weekendy przetwarzają wypłaty? (czyli czy status powinien zmienić się z new na pending już dziś?) Czy lepiej od razu do nich napisać? Wypłacanie na kartę kredytową nie wchodzi w grę, bo to są za duże sumy.

Pisałeś do nich na chacie? Wyjaśnij im po prostu w czym tkwi problem i nie powinno być problemu, oni mają świadomość bandyckiej ustawy.

P.S. pisałem wiele razy, że ja nie stawiam zakładów, nie wpłacam, ani nie wypłacam.
 
Dobra, wysłałem im wiadomość, odpiszą mailem. Mam nadzieję, że jakoś się to ogarnie, bo ajk będę musiał etraz narobić depozytów przez ecopayz to nigdy tej kasy nie wypłace.
 
Napisali mi, że ecopayz powinien działać. :damjan:

Ale że w takim razie mogę wypłacać tal dalej? Chyba, że nie skumali o co mi chodzi choć opisałem dość dokładnie sprawę i zacytowałem wiadomość, która mi wysłali.
 
Jak by kogoś interesowało to TOTALbet daje free bet 25 zł za założenie konta, bez żadnej wpłaty to co jest spoko:
wygrana z bonusu nie podlega obrotowi, możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady, dodatkowo wiadomo bonus 100% od wpłaty do 500 zł (obrót 6x kurs min 2zł) w ofercie mają mma :OK:
 
Jak by kogoś interesowało to TOTALbet daje free bet 25 zł za założenie konta, bez żadnej wpłaty to co jest spoko:
wygrana z bonusu nie podlega obrotowi, możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady, dodatkowo wiadomo bonus 100% od wpłaty do 500 zł (obrót 6x kurs min 2zł) w ofercie mają mma :OK:

Bonus bez obrotu? Chcesz powiedzieć że dają ci do ręki 500 zl? Bo śmiem wątpić:)
 
Bonus bez obrotu? Chcesz powiedzieć że dają ci do ręki 500 zl? Bo śmiem wątpić:)

7ce1907b4ac8b71e.gif


wygrana z free betu powinienem napisać , bonus tak jak w nawiasie podałem obrót 6x kurs min 2zł .

@Cactus lub @defthomas możecie edytować mój post zaraz powyżej ???
powinienem napisać wygrana z free betu nie podlega obrotowi , nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.
 
Last edited:
Back
Top