Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Założyłem w Unibet, a raczej reaktywowałem stare o którym sobie przypomniałem, że kiedyś gdzieś tam miałem.



Nikt na prawdę dziś nie obstawia nigdzie?
 
Ja bym postawił na Donalda i Roya. Ciekaw jestem również jak się zaprezentuje Hioki. Można jeszcze dorzucić Askrena na pewniaka. Jorgensen też nie powinien mieć problemów z Curranem. Danny Downes wygląda na ciekawego underdoga, ale to tylko ciekawostka.
 
Ja puściłem 100zł na Penn'a w expekcie za 1,78zł



Jak się bawic to na całego,albo wywale kompa przez okno...
 
wie ktoś może gdzie można obstawiać MMAatack ? , co do najbliższego UFc to kursy



18:00 Rob Broughton - Phil De Fries
UFC 138
1 2.20 2 1.68

18:00 Justin Edwards - John Maguire
UFC 138
1 1.83

2 1.98

18:00 Michihiro Omigawa - Jason Young
UFC 138
1 1.24

2 4.14 o nim w szczenie była mowa , napewno spróbuje po tym kursie :-)

21:00 Brad Pickett - Renan Barao
UFC 138
1 2.06

2 1.77

21:00 Terry Etim - Edward Faaloloto
UFC 138
1 1.19

2 4.76

21:00 Cyrill Diabate - Anthony Perosh
UFC 138
1 1.22

2 4.33

21:00 Thiago Alves - Papy Abedi
UFC 138
1 1.30

2 3.53

21:00 Chris Leben - Mark Munoz
UFC 138
1 3.07

2 1.38


kurs z expekt.com
 
Jeśli chodzi o MMA Atack to będzie można obstawiać. Konsultował się ze mną w sprawie kursów znajomy, który pracuje w jednej z wiodących firm bukmacherskich i jak tylko będą gotowe to wrzucę je tutaj.
 
dłgo oczekiwana walka :-)

CAin 1.62 JDS 2.37


Velasquez Round 1 4.50

Velasquez Round 2 5.50

Velasquez Round 3 8.50

Velasquez Round 4 12.00

Velasquez Round 5 22.00

Velasquez by decision 5.50

Draw 75.00

Dos Santos Round 1 6.50

Dos Santos Round 2 7.50

Dos Santos Round 3 11.00

Dos Santos Round 4 15.00

Dos Santos Round 5 25.00

Dos Santos by decision 7.00



Velasquez by KO/TKO/DQ 2.30

Velasquez by Submission 11.00

Velasquez by decision 5.50 Draw 75.00

Dos Santos by KO/TKO/DQ 3.75

Dos Santos by Submission 9.50

Dos Santos by decision 7.00



cały dystans :

Tak 3.43

Nie 1.27
 
BeeS ja obstawialem KSW w milenium moze tym razem tez bedzie.



Ktorą runde obstawiacie ze ta walka sie skonczy?Wydaje mi sie ze dojdzie do rund mistrzowskich.Cain systematycznie bedzie obalał i punktował i Dos santos zmacha się juz w czwartej.



Cain runda 4-12zł nieźle to wygląda:-)
 
ja właśnie Caina przez TKO 2,3 , JDS nie ma takiej siły ciosu co Cain- nie potrafił ubić grubaska Nelsona mając go praktycznie wyłożonego
 
Pasibrzucha rzadko kto ubija (mocna szczęka). Cain Kongo też nie dał rady skończyć przed czasem....(choc akurat tamten to twardy rywal). No wiadomo, Ty typujesz tak - ja tak - okaże sie w niedzielę nad ranem. Pozdro
 
Norifumi Yamamoto - Darren Uyenoyama
UFC on Fox
1 1.25 2 3.97
Ricardo Lamas - Cub Swanson
UFC on Fox
1 1.65 2 2.25
Mackens Semerzier - Robert Peralta
UFC on Fox
1 1.76 2 2.07
Cole Escovedo - Alex Caceres
UFC on Fox
1 1.30 2 3.53
Damarques Johnson - Clay Harvison
UFC on Fox
1 1.36 2 3.17
Aaron Rosa - Matt Lucas
UFC on Fox
1 1.67 2 2.21
Mike Pierce - Paul Bradley
UFC on Fox
1 1.25 2 3.97
Dustin Poirier - Pablo Garza
UFC on Fox
1 1.30 2 3.53
Benson Henderson - Clay Guida
UFC on Fox
1 1.44 2 2.80
Cain Velasquez - Junior Dos Santos
UFC on FOX - Heavyweight Championship
1 1.62 2 2.37


macie może jakieś propozycje dla chcących się wzbogacić :-)?
 
Pierce + Escovedo + Johnson + Yamamoto = 2,66



Pierce i Escovedo jestem pewny, ale co sądzicie o walkach Yamamoto i Johnsona?
 
Alvarez(1,36)



Alvarez jest dużo bardziej uniwersalnym zawodnikiem i myślę, że uda mu sie powstrzymać zapasy Chandlera i wypunktować go w stójce, a nawet w razie walki na ziemi, spokojnie stać go na poddanie go.



Kingsbury (1,75)



Kingsbury swoja agresją powinien zyskać na kartach sędziowskich. Bonnar jest twardy, więc raczej decyzja dla Kingsburego.



Tibau(1,50)



Tutaj sprawę powinny załatwić znakomite zapasy i siła fizyczna Gleisona i jeśli nie właduje się w jakieś głupie poddanie albo Dos Anjos nie trafi jakiegoś lucky puncha to TKO ew. decyzja będzie po stronie Tibau.
 
Wzywam wszystkich o burze mózgów na KSW 17! :-) Takie ładne kursy aż szkoda by sie zmarnowały więc proszę o pomoc saku,coreya,tensa, rzeszow,adiba,peer,mat01,LHW, Be eS,wakaszimazu itd.(oprócz kaczki :-)) i redkacje o typowanie,argumentacje walk.

Kursy z BaH

Mariusz Pudzianowski (POL) - James Thompson (UK) 26-11-11 20:00 1,65 2,00

Dopóki jego kondycja nie padła radził sobie dobrze z anglikiem.3xdziennie treningi w ATT na pewno dały mu sporo ale nie wiem nadal czy bardzo poprawił kondycje.Jednak z 2 tych zawdoników na pewno poważniej podchodzi do rewanżu pudzien wiec myśle że wymeczy decyzje.


Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) - Jan Blachowicz (POL) 26-11-11 20:00 1,85 1,75

Soko poprawił kondycje i niezasłuzenie przegrał ostatni pojedynek ale bardziej tutaj z wiary stwiam na Janka ktory dla mnie mógłby być już w UFC i utrzymywać się w środku tabeli LHW.Wiadomoże po porażkach wraca w naprawde świetnej formie wiec i tym razem tak powinno być.


Michal Materla (POL) - Matt Horwich (USA) 26-11-11 20:00 1,75 1,85

Ciężka walka do obstawiania.Horwich ma sporo porażek ale z solidnymi zawodnikami ,dodatkowo wygrał z Lietesem i Rosholtem.Chhyba stawiam na Polaka za ostatnia walke w ktorej byłem pod wrażeniem i wypunktuje Matta.


Antoni Chmielewski (POL) - James Zikic (UK) 26-11-11 20:00 1,85 1,75

Materla pokazał jak pokonac anlgika ale Antka gonią kontuzje jedna za drugą.Może i bedzie w formie w sobote ale jakoś nie widze w niej Polaka.




Aslambek Saidov (POL) - Rafal Moks (POL) 26-11-11 20:00 1,60 2,10

Szczerze nie mam pojęcia.Albo moks przelezy na nim przez 2 rundy ale Saidov zdoła bronic sie przed obaleniami i wypunktuje Moksa.Kusi oj kusi te 2,10 ;-)




Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL) 26-11-11 20:00 2,90 1,35

Stawiam na Irokeza ale nie wiem czy obstawie hajs.Irokez w ostatnim wywiadzie mówił że to jego pięta achilesowa i Artur może tu pokusić sie o niespodzianke.Cały czas starac sie sporwadzac i kontrolowac irokeza -to jedyna według mnie szansa Sowińskiego.



Czekam na korekty i sugestie.

Na razie widze takie swoje kupony

1 Zakład

Zikic-1,75

Błachowicz-1,75

2.zakład

Materla 1,75

Pudzien 1,65
 
Pudzian vs Thompson - po przeanalizowaniu przebiegu pierwszej walki i przeczytaniu z kim i gdzie teraz trenuje Mariusz stawiam zdecydowanie na niego. W żadnym wypadku nie spodziewam się, że Pudzian skończy Thompsona ani na odwrót. Wydaje mi się jednak, że Pudzian jest w stanie wygrać z nim jedną lub półtorej rundy na tyle zdecydowanie, że nawet gdy spieprzy końcówkę z braku tlenu to i tak werdyk pójdzie do niego. Wg mnie jest tez prawodopodobieństwo (małe bo małe ale jednak), że walka jest sprzedana. Pudzian to 3/4 motoru napędowego dla KSW a po jego drugiej porażce z bardzo słabym Thompsonem nikt nie uwierzy, że Pudzian jest coś wart w MMA. Ogólnie sam się skusza i postawię w tej walce na naszego.



Sokoudjou vs Błachowicz - niestety ale nie widzę Janka w tej walce. Soko znowu będzie dominował w stójce i nie da sobie zrobić krzywdy na glebie. Nie wiem czy Błachowicz jest w stanie się przełamać i pójść "na całość". Wtedy możliwe, że miałby szanse i to całkiem spore. Ja jednak spodziewam się nudnego i zachowawczego pojedynku i decyzji dla Soko.



Materla vs Horwich - to dla mnie zdecydowanie najciekawsza i potencjalnie najbardziej wyrównana walka na całej gali. Materla jest w świetnej formie ale Horwich to naprawdę bardzo dobry i solidny zawodnik. Nie mam pojęcia jaki będzie przebieg walki ale jeżeli musiałbym typować to chyba postawiłbym na Horwicha bo jest jak dla mnie bardziej sprawdzonym zawodnikiem.



Chmielewski vs Zikic - bardzo interesujący kurs na Zikica i tutaj chyba też postawię jakąś kasę. Chmielu to nie Materla i nie da rady wyciągnąć decyzji a tymbardziej skończyć Zikica przed czasem. Podobno Antek bardzo poprawił stójkę ale wydaje mi się, że to właśnie w tej płaszczyźnie przegra walkę. Decyzja dla Zikica to wg mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz.



Saidov vs Moks - zdecydowanie Saidov. Jest lepszy w stójce mocniej bije i ma na tyle mocny parter, żeby w razie gdy Rafał przeniesie walkę do parteru skutecznie z niego wstawać. Jestem pod wrażeniem Saidova i będę bardzo zdziwiony jak Moks z nim wygra.



Sowiński vs Jewtuszko - Jewtuszko przez całkowitą dominację. Jewtuszko jest o 3 klasy lepszym stójkowiczem od Artura, który ma w tej płaszczyźnie bardzo duże braki. Jeżeli nawet Sowińskiemu uda się sprowadzić walkę do parteru (w co bardzo wątpię) to Jewtuszko na pewno nie da się poddać. Sądzę również, że Maciek będzie bardzo agresywny w tej walce i obnaży braki w stójce nokautując go w pierwszej rundzie.



Kupon pójdzie na Zikica i Soko (x 3,24) w kombinacie i pojedynczy na Howricha i Pudziana. Nie stawiam na Saidov vs Moks bo widziałem za mało walk tych zawodników ani na Jewtuszko vs Sowiński bo za mały kurs na Maćka a jest jednak prawdopodobieństwo, że nadzieje się na jakąś skrętówkę.
 
Dzięki wakaszimazu!



Niestety( ze sportowego punktu widzenia) sędziowie beda przychylni Polakowi i ja osobiscie bałbymm się na Horwicha stawiać.Fakt z tym Soko teraz to naprawde inny zawodnik-cwiczy niezlym gymie mających dobrych zapaśników-musze się nad nim zastanwić jeszcze.
 
Przemek, z braku czasu na sensowne analizy nie gram tej gali. Już obstawiałem po łebkach UFC 139 i na trzy zakłady trafiłem raz (Wand).
 
Szkoda,miałem nadzieje że do weekendu się temu przyjrzysz.Ostatnio tez nie mialem czasu na analize dwóch ostatnich gali dobrze ze nie obstawialem krótko mówiąc..
 
Tak na szybko:

Błachowicz + Saidov + Jewtuszko to wg mnie pewniaki. Szkoda, że na Mameda nie można, bo też jest pewniakiem.

Materla vs Horwich
Dla Materli może być za wysoki poziom w postaci Horwicha. Myślę, że nie jest jeszcze gotowy, ale jak to wygra to znaczy, że jest gotów na TOP 30. Nie obstawiam tej walki.

Pudzian vs Thompson
Wielka niewiadoma. Jak będzie decyzja to powinien wygrać. Nie obstawiam tej walki.

Chmielewski vs Zikic
Bardzo wyrównana walka będzie. Nie obstawiam tej walki.
 
Wakaszimazu - Ty i Twoje przewidywania....:-)



Ps. Aha i do jutra czas na przywrócenie karnego kutasa do awka, co by wszyscy widzieli, co z Ciebie za orzeł :-)
 
Kaczka41 - ta liczba 41 przy Twoim nicku to wiek? Jak tak to szczerze współczuje. Pod każdym tematem, gdzie typuje jakieś walki musisz napisać jak wtopiłem u Ciebie w grze? Cieszy Cię to, śmieszy czy może daje jakąś satysfakcje? Lepiej ogranicz swój udział w forum do merytorycznych wypowiedzi na temat MMA bo inaczej w oczach wielu użytkowników jesteś zwyczajnie przykry.
 
Robię to tylko dlatego by ustrzec graczy przed wtopieniam kasy u buków bazujących na przewidywaniach [strike]najsłabszego jednego z najsłabszych gracza[/strike]y w mej grze - teraz myślę ,że zrozumiałeś o co mi chodziło?? :-)
 
Back
Top