Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No to chudo dzis...:facepalm: Przestrzelony typ na maxa (ale solidne podstawy byly), co Rusek to Rusek, co do walki to nastepnemu stojkowiczowi zalaczyl sie zapaśnik...
Tak na pocieszenie to postawiłem Verzbickasa przeciwko niemu bo dziwił mnie tak wysoki kurs przeciwko typowi 2-1
 
Pytanie od laika, jeśli chodzi o realne typowanie/obstawianie. Na jakich portalach obstawiacie i które polecacie?
 
Przezorny zawsze ubezpieczony - powiedz.

Za regularne wypłaty z nielegalnego źródła (w tym przypadku buka bez podatku) bezpośrednio na swoje konto bankowe i to w ilościach bliskich 10 000 euro jednorazowo. Za granie w Betsafe i Uni nic się nie stanie, bo skoro weszli ponownie na polski rynek to znaczy, że uznali, że będą podlegać pod europejskie prawo hazardowe. Ale rozumiem, jesteście patriotami i cenicie stratę pieniędzy na podatku, szanuję takie podejście :)
 
Za regularne wypłaty z nielegalnego źródła (w tym przypadku buka bez podatku) bezpośrednio na swoje konto bankowe i to w ilościach bliskich 10 000 euro jednorazowo. Za granie w Betsafe i Uni nic się nie stanie, bo skoro weszli ponownie na polski rynek to znaczy, że uznali, że będą podlegać pod europejskie prawo hazardowe. Ale rozumiem, jesteście patriotami i cenicie stratę pieniędzy na podatku, szanuję takie podejście :)


Obstawiasz na Unibecie? jak tak to z czego korzystasz bo Skrilla chyba zablokowali
 
Sergio Pettis 3.20 :cool:

Jacare 1.70 - 2.02 Gastelum
Belfort 2.10 - 1.65 Machida
Barboza 1.65 - 2.10 Lee

bah
 
Nie obstawiam na uni, ale jeśli mają ecopayz to jest to analogiczna platforma co skrill

Ogarne sobie to ecopayz narazie gram na tym Asian Connect co kiedyś tu pisałeś ale tam średnia oferta taka jak na Pinnacle kursy najlepsze ale czegoś tam brakuje przed ustawa grałem na Pinnacle i Bet365/Uni to teraz jak Uni wróciło to może też do nich wroce
 
Puczi też coś chyba kiedyś pisał o ecopayz generalnie to podobne do Skrilla. Ja unikam trustly bo to syf
 
Nie pisałem o eco, ja sam nic nie gram*.

*Poza pewniaczkami Alibaby na lvbet oraz iforbet, bo mając 100% szans na wygraną, warto nawet tam.
 
Znalazłem dwie ciekawostki:

1. Zagrałem dwie walki z Bellatora i się udało(Taimanglo, Williams). To akurat nieistotne. Zmierzam tylko do tego, że oglądając wyniki wpadłem na coś takiego -
Juan Archuleta def. William Joplin via Unanimous Decision (30-23, 30-24, 30-26) R3 5:00. Widzieliście kiedyś taką punktację? Nie jestem pewien czy taka była nawet w walkach Kebaba, np. z Trujillo. 30-23 to sobie naprawdę nie przypominam. Ciekawe co tam się działo...

2. Trafiłem na to jakiś czas temu. Nie ogarniam tego zakładu. Szczęka mi opadła jak zobaczyłem i do dzisiaj nie mogę jej pozbierać. Mam akurat trochę czasu to się podzielę. Na LV Bet można obstawić, że w tym roku będzie koniec świata... Być może nie tylko tam. Kurs zacny, bo 750, ale co trzeba mieć w głowie żeby wrzucić w to chociaż złotówkę? Gdyby znalazł się jakiś chętny Noe to mogę podać mój nr konta i wystawić dowolny kurs. Mój kapitał zakładowy jest nieograniczony, a gwarancję wystawia sam Louis Cypher.
 
Znalazłem dwie ciekawostki:

1. Zagrałem dwie walki z Bellatora i się udało(Taimanglo, Williams). To akurat nieistotne. Zmierzam tylko do tego, że oglądając wyniki wpadłem na coś takiego -
Juan Archuleta def. William Joplin via Unanimous Decision (30-23, 30-24, 30-26) R3 5:00. Widzieliście kiedyś taką punktację? Nie jestem pewien czy taka była nawet w walkach Kebaba, np. z Trujillo. 30-23 to sobie naprawdę nie przypominam. Ciekawe co tam się działo.../QUOTE]

Khabib z Edsonem wygrał do 25, 25 i 24, wiec 1 pkt różnicy

Khabib z Edsonem wygrał do 25, 25 i 24, wiec 1 pkt różnicy
 
Od kilku gal obserwuje dziwny trend upierdalania walk przez faworytów i to masowego. Na papierze grałem ostatnie galę płaska stawka na każdego underdoga.

KSW ±60 zł (przy 100 płaskiej i zwrocie za Wójcika), UFC 222 +17 zł (ale oczywiście nikt by nie grał przeciwko Cyborg, więc robi się +117), UFC on Fox +458zl.

Oczywiscie nikt by nie grał przeciwko Ariane, Andrade czy Cyborg, więc ta kwota się zwiększa. Wiem, że to takie łapu capu, ale ostatnio w mma są takie jaja, że drogi wygrywają w ogromnych ilościach. Przy mądrym postawieniu (nie w walkach oczywistych faworytów) jest szansa na ogromny plus. Nie jestem fanem stawiania bez analizy i takie tam, ale matematyka pokazuje jak jest. Następna galę sam pogram płasko za drobne i zobaczymy co z tego wyjdzie.

KSW to był przykład, tam rzadko dogi wygrywają, więc skupie się tylko na UFC.

Nikogo nie zachęcam, bo można też mocno przerznac, ale patrząc na wyniki kilku ostatnich gal, to wyniki wyglądają mega śmiesznie
 
Gdybyś dokładnie przeczytał to byś wiedział, że zysku byłoby więcej, ale zapisywalem każda walkę. Pokaż swoje wypłaty od buka, to się okaże, że to 17 przy Twoich wplatach jest ogromna kwota :)

Zresztą, totalnie nie zrozumiałeś o czym pisze.

Ostatnie dwie gale UFC to 10 wygranych dogow z 24 walk, co daje ponad 40%. Na większą skalę % również się zwiększy, bo ostatnio mało faworytów wygrywa. No chyba, że uważasz 58% wygranych walk faworytów za genialny wynik, to lepiej nie wysyłaj swoich wypłat :D
 
Back
Top