Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Marshman 3.45

Szkoda, że kolega Norweg został zlimitowany na ohmie...
Dobrze, że mam wielu kolegów :heart:
 
siema mordeczki, chcialbym sprobowac swoich sil w stawianiu, tyle,ze jestem w Anglii. Poleci ktos pewna stronke?

Oprócz @bet 365 jest jeszcze kilka ciekawych buków:
@betvictor posiada najlepszą ofertę specjalną (np. czy Nate sprzeda liścia Conorowi, kto obali więcej razy w walce Cain -Travis , albo czy Lesnar zaliczy obalenie na Huncie) niestety mnie już tam nie chcą:(
@skybet jest dobry do grania overow (duża oferta i wysokie stawki) dodatkowo ma całkiem sporo oferty specjalnej. (over/under dec/ko/sub na gali)
Jeszcze używam @betfred i @William Hill.
Ta czwórka, łącznie z @bet365 śmiało powinna Ci wystarczyć.
 
Oprócz @bet 365 jest jeszcze kilka ciekawych buków:
@betvictor posiada najlepszą ofertę specjalną (np. czy Nate sprzeda liścia Conorowi, kto obali więcej razy w walce Cain -Travis , albo czy Lesnar zaliczy obalenie na Huncie) niestety mnie już tam nie chcą:(
@skybet jest dobry do grania overow (duża oferta i wysokie stawki) dodatkowo ma całkiem sporo oferty specjalnej. (over/under dec/ko/sub na gali)
Jeszcze używam @betfred i @William Hill.
Ta czwórka, łącznie z @bet365 śmiało powinna Ci wystarczyć.
Wy to macie dobrze :płacz:
 
nie dla psa kielbasa
Polak nie ma prawa sie dorobic, tylko musi utrzymywac 500+ i Rydzyka
Kto nie może grać na becie ten nie może :wink:
Po prostu jest utrudnienie lekkie, ale łatwo sobie z tym poradzić.
W UK grasz sobie natomiast z normalnego ip, wszystko na legalu, bez podatku, nie jak w tym skurwiałym kraju.
Korwin by tak nie udupił graczy.
 
W przypadku Ohmbet utrudnienie jest tego typu, że nie jest dla Polaków, a adres zamieszkania zweryfikować trzeba. Czyli nie do przejścia :/
Akurat pisałem o bet365, a co do ohm to jeśli założyłeś konto przed ustawą to można dalej grać, ale po ustawie zablokowali rejestrację dla Polaków, więc obejść ciężko to prawda. Chyba, że masz kogoś za granicami Polski to może ci założyć tam konto na swoje dane.
 
Akurat pisałem o bet365, a co do ohm to jeśli założyłeś konto przed ustawą to można dalej grać, ale po ustawie zablokowali rejestrację dla Polaków, więc obejść ciężko to prawda. Chyba, że masz kogoś za granicami Polski to może ci założyć tam konto na swoje dane.

Niestety nie miałem konta przed ustawą. Rozumiem, że do bet365 teoretycznie wystarczy tylko vpn?
 
Teraz na rynek wszedł Zigzag777, podobno bardzo dobry dla początkujących, ja jeszcze nie próbowałem

Ja mogę załatwić konto na becie jak ktoś potrzebuje, nie na 100%, ale już załatwialem kumplowi, więc może i tym razem dałbym radę
 

Bez tytułu.jpg

nice :)
 
Jest jedna fajna promocja totolotka "Tnij podatek". Nie zabierają ci 12%, jeśli puścisz kupon w poniedziałek i będzie spełniał następujące kryteria:

Grasz przez wersję mobilną strony - https://m.totolotek.pl
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.
Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.

Więcej w regulaminie.
 
Jest jedna fajna promocja totolotka "Tnij podatek". Nie zabierają ci 12%, jeśli puścisz kupon w poniedziałek i będzie spełniał następujące kryteria:

Grasz przez wersję mobilną strony - https://m.totolotek.pl
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.
Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.

Więcej w regulaminie.
faktycznie fajna, nic tylko grac
XDDD
 
Hej,gdzie obstawię całą kartę z Londynu ? W Unibecie jest tylko Co-Main i Main event do obstawienia. Chyba że dodadzą jeszcze przed sama galą ?
 
Nie bez przyczyny 99% promocji bukmacherskich obejmuje wyłącznie taśmy.

Tylko single kurwy

Dla porównania LvBet oferuje cashback przy jednym błędzie w taśmie 5 wydarzeniowej. To jest kpina. Ale gra bez podatku przy 3 wydarzeniach uważam że jak na polskie warunki jest naprawdę spoko. Przynajmniej dla mnie, osoby która puszcza co najmniej jedną taśmę na galę. Myślę że każdy lubi puścić sobie taśemkę :)
 
Dla porównania LvBet oferuje cashback przy jednym błędzie w taśmie 5 wydarzeniowej. To jest kpina. Ale gra bez podatku przy 3 wydarzeniach uważam że jak na polskie warunki jest naprawdę spoko. Przynajmniej dla mnie, osoby która puszcza co najmniej jedną taśmę na galę. Myślę że każdy lubi puścić sobie taśemkę :)
Ale na taśmach się nie zarabia.
Jak zacząłem się interesować bukmacherką, to miałem zupełnie inne (złe) podejście, a teraz robię sobie raz w miesiącu małą wypłatę i budżet na grę systematycznie się zwiększa.
 
Back
Top