Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ale na taśmach się nie zarabia.
Jak zacząłem się interesować bukmacherką, to miałem zupełnie inne (złe) podejście, a teraz robię sobie raz w miesiącu małą wypłatę i budżet na grę systematycznie się zwiększa.


proud-person-clipart-1.jpg
 
Oprócz @bet 365 jest jeszcze kilka ciekawych buków:
@betvictor posiada najlepszą ofertę specjalną (np. czy Nate sprzeda liścia Conorowi, kto obali więcej razy w walce Cain -Travis , albo czy Lesnar zaliczy obalenie na Huncie) niestety mnie już tam nie chcą:(
@skybet jest dobry do grania overow (duża oferta i wysokie stawki) dodatkowo ma całkiem sporo oferty specjalnej. (over/under dec/ko/sub na gali)
Jeszcze używam @betfred i @William Hill.
Ta czwórka, łącznie z @bet365 śmiało powinna Ci wystarczyć.
to co polecisz na poczatek? mam ochote postawic cos pierwszy raz wlasnie przy najblizszym ufc
 
W LVBet promocja. Można otrzymać 20zl w formie bonusu (3x min. 1.75)
Trzeba postawić zakład zawierający mecze Polska-Nigeria , Polska-Korea po kursie min. 1.5 za min.20zl .
Mysle ze spoko sprawa.W obydwu meczach można postawić 1X
 
Miałem okazję trenować z Dagim (Arslanaliev) 6 lat temu, już wtedy był dobrym kocurem. Wydaje mi się, że i tym razem poskłada. Chociaż kurs na Yamadę kuszący.

Biore jednak Yamade - dobre kursiwo, Arslanaliev ostatnia walka ponad rok temu ( za czesto nie walczy) dodatkowo po rekordzie widze ze jego najdluzsza walka w MMA nie trwala dluzej niz 2 minuty, wiec czuje ze jak Yamada nie wylapie na spokojnie powinien ogarnac decyzje, bo kilka takich ma w rekordzie, dodatkowo czestotliwosc jego walk bardziej przekonuje. Nie powinno sie grac przeciwko ruskobrzmiacym ale widze value

Gonzalez 1,35
Robbins 2,91

Kurs na Robbins spadl juz do 1,57
 
Biore jednak Yamade - dobre kursiwo, Arslanaliev ostatnia walka ponad rok temu ( za czesto nie walczy) dodatkowo po rekordzie widze ze jego najdluzsza walka w MMA nie trwala dluzej niz 2 minuty, wiec czuje ze jak Yamada nie wylapie na spokojnie powinien ogarnac decyzje, bo kilka takich ma w rekordzie, dodatkowo czestotliwosc jego walk bardziej przekonuje. Nie powinno sie grac przeciwko ruskobrzmiacym ale widze value



Kurs na Robbins spadl juz do 1,57
Hehe, Dagi jest z Dagestanu, ale od lat w Turcji mieszka i trenuje. Z tego co pamiętam (mimo że nie miał okazji tego jeszcze pokazać) ma dobre kardio. No, ale wiele mogło się zmienić. Dlatego ja raczej odpuszczę sobie ten bet. Z jednej strony wiem, że jest dobrym perspektywicznym zawodnikiem, ale tak jak napisałeś - dobry kurs na Yamadę, doświadczenie, częstotliwość walk, więc można się ewentualnie pokusić. Tym bardziej, że Dagi z nikim poważnym jak do tej pory nie walczył, a Yamada kilku ma na rozkładzie. Chociaż może za jakąś niską stawkę wejdę. Trochę nie po koleżeńsku ;)
 
Back
Top