Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Gdybyś dokładnie przeczytał to byś wiedział, że zysku byłoby więcej, ale zapisywalem każda walkę. Pokaż swoje wypłaty od buka, to się okaże, że to 17 przy Twoich wplatach jest ogromna kwota :)

Zresztą, totalnie nie zrozumiałeś o czym pisze.

Ostatnie dwie gale UFC to 10 wygranych dogow z 24 walk, co daje ponad 40%. Na większą skalę % również się zwiększy, bo ostatnio mało faworytów wygrywa. No chyba, że uważasz 58% wygranych walk faworytów za genialny wynik, to lepiej nie wysyłaj swoich wypłat :D
to policz ostatni rok, a nie "dwie gale"
i graj wszystko, a nie "Cyborga nikt by nie gral", bo Rose pewnie tez by nikt nie gral

co do KSW to jestem pewien, ze grajac ostatnie 10 gal samych underdogow bylbys fortune w plecy
 
Zaczniesz czytać całe wiadomości czy będziesz chrzanil takie bzdury?

"KSW to był przykład, tam rzadko dogi wygrywają, więc skupie się tylko na UFC."

I po co mam grać Cyborg jak pewniakiem było, że wygra. Nie planuje grać wszystkiego na pałe, tylko z głową i rozważnie (czyli za małe kwoty, bo to eksperyment).

Owszem, Thug Rose bym nie postawił, a gal z całego roku nie chce mi się liczyć, bo zainteresowałem się tym 3 gale temu. Stratny na pewno bym nie był bo ostatni rok kiedy można było postawić każdego fava i wygrywał bez problemu to 2016. Ale wątpię, że wtedy się interesowałes bukmacherka, bo nawet czytania ze zrozumieniem jeszcze nie opanowales :(
 
Poszedl pierwszy wagon na Bedorfa

upload_2018-3-5_14-7-31.jpg


Soldic wystartowal po @ 1.4
 
myslalem ze na pudziana bedzie z 3 , a tu pickem, po taki kursie bedorfa mozna grac ale czy wygra to nic pewnego , bedorf z plecow nic nie pokazuje ,a wiadomo jaka bedzie taktyka maria ,, lapac i rzucac ''
Tez sie spodziewalem jakiegos 1,4-3,0 Z calym szacunkiem dla Pudziana, bedzie stawal naprzeciwko pelnoprawnego zawodnika MMA, nie zadnego Palifasa, Sappa, Popka czy kanapowego Jay'a Silvy - potyczki z Grahamem czy Rozalem zetknely go z rzeczywistocia, btw mlodszy nie bedzie... takze tylko lowkingi po Achillesie zaprowadza go do zwyciestwa
 
Trafiłem na to jakiś czas temu. Nie ogarniam tego zakładu. Szczęka mi opadła jak zobaczyłem i do dzisiaj nie mogę jej pozbierać. Mam akurat trochę czasu to się podzielę. Na LV Bet można obstawić, że w tym roku będzie koniec świata... Być może nie tylko tam. Kurs zacny, bo 750, ale co trzeba mieć w głowie żeby wrzucić w to chociaż złotówkę? Gdyby znalazł się jakiś chętny Noe to mogę podać mój nr konta i wystawić dowolny kurs. Mój kapitał zakładowy jest nieograniczony, a gwarancję wystawia sam Louis Cypher.

"... a ta karczma, Rzym się nazywa".
Think about it ;)
 
Ostatnio gdzieś było 1001, że Lewy przejdzie do Znicza Pruszków w najbliższym okienku :D
 


W rewanżu na Kiryl za @2.4
Pierwszą walkę przegrał "kontrowersyjnie", zajawka powyżej.


Ogarne sobie to ecopayz narazie gram na tym Asian Connect co kiedyś tu pisałeś ale tam średnia oferta taka jak na Pinnacle kursy najlepsze ale czegoś tam brakuje przed ustawa grałem na Pinnacle i Bet365/Uni to teraz jak Uni wróciło to może też do nich wroce

Ecopayz pobiera opłatę za wypłatę w wysokości ok. 40 zł (przy wypłacie na konto). Założyłem i jestem średnio zadowolony.
 
Last edited:
STS, Lvbet, totomix, forbet, fortuna.
Chłopie on jest w najlepszym miejscu do stawiania zakładów na świecie, a ty mu gówniane polskie buki polecasz.

@Senator Kozioł załóż sobie na początek konto w bet365 i odbierz bonus do 200£ czyli wpłacasz 200£ depozytu i odbierasz dodatkowe 200£ bonusu (jeśli oczywiście dalej trwa ta promocja). Poczytaj o warunkach obrotu, ale są one banalne na becie.
William Hill też sobie ogarnij.
 
Chłopie on jest w najlepszym miejscu do stawiania zakładów na świecie, a ty mu gówniane polskie buki polecasz.

@Senator Kozioł załóż sobie na początek konto w bet365 i odbierz bonus do 200£ czyli wpłacasz 200£ depozytu i odbierasz dodatkowe 200£ bonusu (jeśli oczywiście dalej trwa ta promocja). Poczytaj o warunkach obrotu, ale są one banalne na becie.
William Hill też sobie ogarnij.

A jeszcze lepiej niż bet365 obczaić Expekt.
 
A jeszcze lepiej niż bet365 obczaić Expekt.
Poza pinnacle i azjatami nic nie ma podjazdu do 365. Oferta live najlepsza na świecie. Tylko jak ktoś jest zawodowcem lub gra typy znanych typerów to stały dopływ nowych kont jest niezbędny.
Ale dla początkującego w sam raz.
Bonus też petarda z banalnymi warunkami obrotu.
 
Back
Top