Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Patrzę na dogi w ACB i powiem, że wyglądałyby całkiem obiecująco(Canellas, Fisher, Starks) gdyby to nie było ACB i gdyby dwóch z tej trójki nie walczyło z Ruskiemi. Mimo tego ja i tak wchodzę. Myślę, że za drobne można się pobawić.
ja mysle, ze Towsend przejebie
ten Agujev to Czeczen, ale bez brody i w Austrii trenuje
 
Nie rozumiem ludzi, którzy grają Hollowaya po 1.35. Postawiłem na Brazola po 3.00 i po tym 3.50 jeszcze dorzucę. Walka na papierze jest w chuj wyrównana i według mnie tym razem Aldo wygra - kopnięcia spowolnią Maxa, w związku z czym nie będzie w stanie narzucić tak morderczego tempa. Zresztą, Jose w pierwszej rundzie zmarnował sporo sił, niepotrzebnie próbując skończyć rywala.
 
Nie rozumiem ludzi, którzy grają Hollowaya po 1.35. Postawiłem na Brazola po 3.00 i po tym 3.50 jeszcze dorzucę. Walka na papierze jest w chuj wyrównana i według mnie tym razem Aldo wygra - kopnięcia spowolnią Maxa, w związku z czym nie będzie w stanie narzucić tak morderczego tempa. Zresztą, Jose w pierwszej rundzie zmarnował sporo sił, niepotrzebnie próbując skończyć rywala.
ja sobie tego nie przypominam
Holloway go dominowal od poczatku, Eldo wraca po dwoch niesamowitych wpierdolach i teraz sie trzeci szykuje
przeciez w trzeciej rundzie to byl taki gwalt, ze az mi go szkoda bylo
a te low kingi? to juz nie dziala
 
ja sobie tego nie przypominam
Holloway go dominowal od poczatku, Eldo wraca po dwoch niesamowitych wpierdolach i teraz sie trzeci szykuje
przeciez w trzeciej rundzie to byl taki gwalt, ze az mi go szkoda bylo
a te low kingi? to juz nie dziala

Aldo wygrał dwie rundy samym boksem, a jego kopnięcia są na wagę złota, zwłaszcza przeciwko wysokim, chudym strikerom.

ebfac0681f9fdd89b61eec79dcff88f8.png


Holloway słusznym faworytem, ale na pewno nie w stosunku 72-28, jak to przedstawiają kursy.
 
Aldo wygrał dwie rundy samym boksem, a jego kopnięcia są na wagę złota, zwłaszcza przeciwko wysokim, chudym strikerom.

ebfac0681f9fdd89b61eec79dcff88f8.png


Holloway słusznym faworytem, ale na pewno nie w stosunku 72-28, jak to przedstawiają kursy.
wygral tylko w oczach psychofanow, ja tam widzialem jak Aldo w kazdej sekundzie walki mieknie i jest juz po nim
te jego lowkingi to byly dobre 5 lat temu, teraz to on jak sterydy odstawil to nawet kopnac nie potrafi
a wymiany bokserskie, szybkosc i kondycja sa po stronie Maxa, swoja droga Stephens kopie mocniej od Aldo, a tez wpierdol wylapal od Maxa
 
ja sobie tego nie przypominam
Holloway go dominowal od poczatku, Eldo wraca po dwoch niesamowitych wpierdolach i teraz sie trzeci szykuje
przeciez w trzeciej rundzie to byl taki gwalt, ze az mi go szkoda bylo
a te low kingi? to juz nie dziala

jaką Ty walkę oglądałeś, że według Ciebie Max zdominował pierwsze dwie rundy? Przecież on nawet tych rund nie wygrał, a co dopiero mówić o dominacji....
 
ja sobie tego nie przypominam
Holloway go dominowal od poczatku, Eldo wraca po dwoch niesamowitych wpierdolach i teraz sie trzeci szykuje
przeciez w trzeciej rundzie to byl taki gwalt, ze az mi go szkoda bylo
a te low kingi? to juz nie dziala
Noo... ostry wpierdol od Edgara dostał.
 
Ludzie, pytanko - czy jak bym zagral Aldo nie po kursie 3zlote a po kursie 3funty to tak samo jakbym zagral Aldo po kursie 15zlotych jako ze 1funt=5zlotych?:confused: @MMA4LIFE dawaj Byku w funtach, lepsze kursy...
Mam kolege w Angli, kurwa jezeli to sie okaze prawda to chyba zaczne grac przez niego.
Czekam na odpowiedz
 
@Pietagoras U Ciebie kurs to aż 3 funty, planujesz grać Hoze?
U mnie jest nawet po 3 funty i 50 pensów :) I oczywiście jest zagrany. Przeciez Max jest nieznacznym faworytem, przy czym Jose wyciąga wnoiski. Jeśli Aldo nic nie wyłapie, to jak nic jest w stanie urwać 3 rundy. Dla mnie, po takim kursie to czysty must have.

Ludzie, pytanko - czy jak bym zagral Aldo nie po kursie 3zlote a po kursie 3funty to tak samo jakbym zagral Aldo po kursie 15zlotych jako ze 1funt=5zlotych?:confused: @MMA4LIFE dawaj Byku w funtach, lepsze kursy...
Mam kolege w Angli, kurwa jezeli to sie okaze prawda to chyba zaczne grac przez niego.
Czekam na odpowiedz
W takim razie co jest cięzsze? kilogram ołowiu, czy kilogram waty? :mamed:
 
Back
Top