Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dostalem 2770 pkt na fortunie, a logowałem się tam ostatnio chyba z rok temu. Te pkt to równowartość chyba ze 150 zł. Jakiś haczyk, ocb?
 
dostalem 2770 pkt na fortunie, a logowałem się tam ostatnio chyba z rok temu. Te pkt to równowartość chyba ze 150 zł. Jakiś haczyk, ocb?
chuj wie, pewnie cos im sie pojebalo
a dostales na maila cos? moze tez sie zaloguje xd
 
chuj wie, pewnie cos im sie pojebalo
a dostales na maila cos? moze tez sie zaloguje xd

nic na maila nie dostałem. Ziomek jest w jakiejś grupie o tematyce bukmacherskiej na fb właśnie mi napisał że dużo osób, które długo tam nie grały przez neta dostały te punkty, ponoć na zachęte ;) sam też dostał, zagrał za całość jakieś zdarzenie o marnym kursie i wypłacił. Też tak zrobie :)
 
nic na maila nie dostałem. Ziomek jest w jakiejś grupie o tematyce bukmacherskiej na fb właśnie mi napisał że dużo osób, które długo tam nie grały przez neta dostały te punkty, ponoć na zachęte ;) sam też dostał, zagrał za całość jakieś zdarzenie o marnym kursie i wypłacił. Też tak zrobie :)
ja mam 0, ale konta nie potwierdzilem moze dlatego
 
Ferguson z Conorem za 2.30 ? BIERĘ
Robert Whittaker za 1.67 z Gsp Biera tyż
TJ za 2.60 przeciwko myszcze ? CUD MALINA
 
TJ i Whittaker to bardzo dobre kursy, Fergusona wolałbym na żywo, gdybym mógł. Tony ma tak chujową defensywę, że to jest szok. Powoli przymierzam się do robienia jego highlightu i jeśli Ferguson by przyjął od Conora takie ciosy, jak od Lee, to by skończył sztywny.
 
ja bym w TJa wjechal grubo, ale jakie szanse, ze do tej walki dojdzie? niby jakies sa, tylko Mysza chyba osrany jest
 
Gastelum 1.57
Dla mnie bardzo dobry kurs. Taki mógłby być po pełnym obozie, a nie 3 tygodnie po walce, w której na dodatek dostał ciężki wpierdol. Pytanie czy GSP bił tak mocno, by Bisping tańczył po jego ciosach czy szczęka Anglika zgówniała? Nawet, jeśli to pierwsze, to 3 tygodnie to za mało czasu, by zregenerować się po tym, co gość przyjął w 3 rundzie.
 
Gastelum 1.57
Dla mnie bardzo dobry kurs. Taki mógłby być po pełnym obozie, a nie 3 tygodnie po walce, w której na dodatek dostał ciężki wpierdol. Pytanie czy GSP bił tak mocno, by Bisping tańczył po jego ciosach czy szczęka Anglika zgówniała? Nawet, jeśli to pierwsze, to 3 tygodnie to za mało czasu, by zregenerować się po tym, co gość przyjął w 3 rundzie.
Gastelum to kurs miesiaca, poza Rose ;p
 
Gastelum to kurs miesiaca, poza Rose ;p

Cóż, po gali to każy mądry, ale przed galą nie było przesłanek ku porażce Joanny. Jakby Kelly znokautował Whittakera po 5.00 to też by nie była żadna okazja, bo choć szanse na to są znikome, to jednak są i trafić zawsze można ¯\_(ツ)_/¯
Nie twierdzę, że wygrana Róży to był przypadek, ale bazować trzeba na tym, co wiemy, a nie kogo nie lubimy.
Ale Joannę kochajmy! :kissed:

Co do Gasteluma, to spodziewałem się max 1.45 i wtedy bym pewnie wybrał opcję Kelvina przez KO po ~1.75.
 
Co myślicie o Starksie w ACB? Warto grać tam dogów, którzy walczą z Ruskimi? Czy to wygląda trochę tak jak w KSW?
 
Zajebisty kurs na Ortegę.
Gdyby były to 3 rundy to bym suba puścił w czeciej :smile:

Swanson jest według mnie strasznie przeceniany. Ortega pewnie klasycznie przegra początek, ale w końcu zajedzie rywala. Zaimponował mi w ostatniej walce. Domyślam się, że klasycznie zagrasz Ortegę w 3, 4 i 5, sam pewnie tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Patrzę na dogi w ACB i powiem, że wyglądałyby całkiem obiecująco(Canellas, Fisher, Starks) gdyby to nie było ACB i gdyby dwóch z tej trójki nie walczyło z Ruskiemi. Mimo tego ja i tak wchodzę. Myślę, że za drobne można się pobawić.
 
Back
Top