Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

30sv7mf.jpg
 
puscilem jeszcze za 2 dyszki

Jonathan Svensson vs Shtegu Vrajolli
Zwycięzca meczu: Shtegu Vrajolli

Ramazan Kuramagomedov vs Mindaugas Verzbickas
Zwycięzca meczu: Mindaugas Verzbickas

Dovletdzhan Yagshimuradov vs Joachim Christensen
Zwycięzca meczu: Dovletdzhan Yagshimuradov

Ustarmagomed Gadzhidaudov vs Adrian Zielinski
Zwycięzca meczu: Ustarmagomed Gadzhidaudov

Pirtea Aurel vs Daud Shaikhaev
Zwycięzca meczu: Daud Shaikhaev

Stawka całkowita: 20.00 pln
Podatek: 2.40 pln
Liczba zakładów: 1
Możliwa maksymalna wygrana: 313.84
 
co wrzucam tu swoje typy to nic nie wchodzi :confused: no ale nic, musi być przełamanie dzisiaj 2 single:
1. AC Milan - Torino w meczu będzie czerwona kartka: TAK stawka: 75zł kurs: 3,7
2. AC Milan - Torino w meczu będzie rzut karny: TAK stawka:75 zł kurs 3,25
:pray:
 
Khabbi raz obali i po zawodach. bardzo ryzykowne.

Turniej bellatora również wygląda ciekawie:

View attachment 8908

moim faworytem: Rayan Bader.

Style tworzą walki - Barboza ma najlepszy TDD w dywizji i jeśli ktoś ma pokonać Nurmę, to on, żadne Fergusony czy Conory. Nurma najchętniej obala z klinczu poprzez chain wrestling - nie jest tak, że jest próby obaleń są nie do zatrzymania, tylko jeśli wybronisz jedną, to natychmiast idzie do drugiej. Edson szybko porusza się na nogach, a gdy już dojdzie do klinczu, świetnie zrywa jakiekolwiek podchwyty. Walka to według mnie rzut monetą.

Z kolei odradzałbym grę Badera po 3.50 -> to są 3 walki do wygrania. O ile Lawala rozjedzie, to potem prawdopodobnie dostanie Mitrione'a i Fiodora/Mira.
Założmy, że z pierwszym będzie kurs 1.30, z drugim 1.80 i z trzecim 1.80; wtedy grasz taśmę na wygraną Badera z 3 walk po kursie 4.12 (a myślę, że jednak z ciężkimi, a przynajmniej Mitrionem będzie dogiem) - po co więc grać ją teraz po 3.50?
 
Style tworzą walki - Barboza ma najlepszy TDD w dywizji i jeśli ktoś ma pokonać Nurmę, to on, żadne Fergusony czy Conory. Nurma najchętniej obala z klinczu poprzez chain wrestling - nie jest tak, że jest próby obaleń są nie do zatrzymania, tylko jeśli wybronisz jedną, to natychmiast idzie do drugiej. Edson szybko porusza się na nogach, a gdy już dojdzie do klinczu, świetnie zrywa jakiekolwiek podchwyty. Walka to według mnie rzut monetą.

Z kolei odradzałbym grę Badera po 3.50 -> to są 3 walki do wygrania. O ile Lawala rozjedzie, to potem prawdopodobnie dostanie Mitrione'a i Fiodora/Mira.
Założmy, że z pierwszym będzie kurs 1.30, z drugim 1.80 i z trzecim 1.80; wtedy grasz taśmę na wygraną Badera z 3 walk po kursie 4.12 (a myślę, że jednak z ciężkimi, a przynajmniej Mitrionem będzie dogiem) - po co więc grać ją teraz po 3.50?

Mignęły mi gdzieś informacje, że Khabib jest strasznie wychudzony. Ciekawe jak się to odbije na dyspozycji przed walką.
Zapewne po ufc 218 zaczną wypływać jakiś dodatkowe informacje i kursy zaczną się zmieniać. Nie twierdzę, że nie zagram Barbozy bo sam kurs jest ciekawy a szanse zawsze jakieś są. Chciałem pociągnąć trochę temat :)

Co do Bellatora, ciekawie rozłożyłeś na czynniki pierwsze cały turniej. Przyznam się, że nie miałem czasu spojrzeć na to tak szczegółowo. Wskazałem swojego faworyta bez głębszego przemyślenia - nie postawiłem kasy.
 
Back
Top