Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

6db1fab0e5a79e0872e569dce2932d1d.jpeg

Dodson 2.05 :joe:
 
Raz w życiu obstawiłem zakład w STSie i akurat weszło 6 walk, ale od tamtej pory nic a nic nie postawiłem, bo jakoś mnie do tego nie ciągnęło. Teraz chce sobie od czasu do czasu stawiać jakieś drobniaki. Od czego zacząć najlepiej? Chodzi mi o to czy opłaca się stawiać kilka walk na jednym kuponie czy raczej pojedynczo? Bet365 na początek jest spoko opcją? Postawiłbym sobie najchętniej już najbliższą sobotnią galę.
 
Raz w życiu obstawiłem zakład w STSie i akurat weszło 6 walk, ale od tamtej pory nic a nic nie postawiłem, bo jakoś mnie do tego nie ciągnęło. Teraz chce sobie od czasu do czasu stawiać jakieś drobniaki. Od czego zacząć najlepiej? Chodzi mi o to czy opłaca się stawiać kilka walk na jednym kuponie czy raczej pojedynczo? Bet365 na początek jest spoko opcją? Postawiłbym sobie najchętniej już najbliższą sobotnią galę.
Na początek bet365 unibet i betsafe dobre, każdy ma coś fajnego, na unibecie najbogatszą ofertę, na bet365 masz fajny bonus na start a betsafe masz tutaj typera i masz szanse na zgarnięcie stówki. Osobiście polecam bet365 :D
Jeśli chodzi o puszczanie kuponów to wiadomo że jak się traktuje bukmacherke zarobkowo to się stawia single, ewentualnie duble, taśmy bardziej dla zabawy moim zdaniem.
 
Na początek bet365 unibet i betsafe dobre, każdy ma coś fajnego, na unibecie najbogatszą ofertę, na bet365 masz fajny bonus na start a betsafe masz tutaj typera i masz szanse na zgarnięcie stówki. Osobiście polecam bet365 :D
Jeśli chodzi o puszczanie kuponów to wiadomo że jak się traktuje bukmacherke zarobkowo to się stawia single, ewentualnie duble, taśmy bardziej dla zabawy moim zdaniem.
Okej, to zakładam na bet365 w takim razie. Jak ten bonus na start otrzymać?
 
Okej, to zakładam na bet365 w takim razie. Jak ten bonus na start otrzymać?
bonus polega na tym że wpłacasz np. 100zł, potem wpisujesz kod który przychodzi ci na mail, i stawiasz coś za tą stówke. Dostajesz wtedy dodatkową stówkę jako bonus. Aby wypłacić hajs musisz w tym wypadku obrócić 600zł i masz na to 3 miechy więc lajcik. Możesz tak do 200zł zrobić czyli jak wpłacisz 200zł to musisz je postawić i dostajesz dodatkowe 200 i wtedy masz 1200zł do obrotu, możesz też tak zrobić i z 20zł :D
Pamiętaj żeby wpisać kod po depozycie
 
Założyłem konto na betsafe i jest fajnie przejrzysto. Zagrałem póki co przez ciekawość live'a jakiegoś drużyny koreańskiej w piłkę nożną, bo chciałem zobaczyć jak to działa :D Postawiłem w 88 minucie na remis i wygrałem parę drobniaków :D Opłaca się tak grać w ogóle?
 
Panowie w niedziele mecz Polaków z tymi plackami co teraz z jakimś kadzkistanem czy chuj wie czym przegrali można wjeżdżać w dokładny wynik albo z handicapem na luzie
 
Back
Top