Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Stawiać wypłaty na Narkuna, dostałem insidera od Berserkerów, że na obozie Żyraf jest w takim gazie, że Bagi wziął go na środek, postawił mu 9 świeżych typów po kolei i rozpierdolił każdego.
 
Stawiać wypłaty na Narkuna, dostałem insidera od Berserkerów, że na obozie Żyraf jest w takim gazie, że Bagi wziął go na środek, postawił mu 9 świeżych typów po kolei i rozpierdolił każdego.
9 świeżych? Rozumiem, że 9 początkujących?
 
Kurwa mać, Francja mi zjebała kupon. Byłem pewien, że wygrają.
ja Francję przestałem grać od euro, gdzie z Rumunią i Albanią zwycięstwa osiągnęli w doliczonym czasie gry. pierdole ich za dużo nerwów.
 
głowacki 2.75 bet365 @allan77 co myślisz?

Dla mnie faworytem Usyk, na punkty, Główka jak wygra to raczej KO, boksersko jest gorszy za to ma dużo większe doświadczenie na ringach zawodowych i w tym duża jego szansa. Ogólnie, może być podobny scenariusz walki do Huck-Głowacki, oby z podobnym zakończeniem.
 
Wynik Francji zawiódł mnie strasznie, szczerze to nie spodziewałem się tego ani trochę. No nic uroki bukmcherki heh. Walczymy dalej ;)
 
Porier 1,5 Johnson 2,5 spodziewałem się Poriera jako doga

Co w tym dziwnego? Johnson przegrał 2 ostatnie walki (Dariusha pokonał, ale na papierze ma 2 przegrane), a Porier wygląda jak milion dolarów. Chyba i po 1.50 postawię Dustina.
 
Co w tym dziwnego? Johnson przegrał 2 ostatnie walki (Dariusha pokonał, ale na papierze ma 2 przegrane), a Porier wygląda jak milion dolarów. Chyba i po 1.50 postawię Dustina.
Znaczy nie aż tak dziwne, ale bardziej się spodziewałem czegoś typu 1,8-2,0 1,7-2,2 itp. w którąś stronę.
Przegrana z Diazem i bardziej jakościowe wygrane.Zagwostka na kogo by tu stawiać
 
Z boksu:
1.Ktos gra Brooka? Moim zdaniem moze dac rowna walke, najwazniejsze beda poczatkowe rundy mimo to uwazam ze kurs 5.5 jest godny sprobowania.
2. Ktos stawia na Głowackiego czy wiekszosc za Usykiem? 2.75
 
dobra, poszlo 150 na razie na dortmund + juve
pewnie dorzuce cos na handi -1 na dortmund
 
PSG - Arsenal Typ : X
Preston - Cardiff Typ : X
Wolves - Barnsley Typ : X

Ako : Napoli x2 + City + Dortmund + Leicester x2
 
Widziałem KO.TKO Głowacki, za 5,25 na betsafe, lecz zmienili narazie na samą wygraną 3,00
zagrałem 100zł na Krzyśka.
 
Back
Top