Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na unibecie daja 100 zl za kazdy gol legii jesli postawisz obojetnie jakie wydarzenie z tego meczu z minimalnym kursem 1.4 i za min. 50 zl

Sounds good

remis do polowy kurs 2,48 borrusia do pierwszej 1,8

Zaklad bez ryzyka a jak legia strzeli 2+ to darmowa kasa
 
Unibet:
Mousasi 1,4 Belfort 2,89
OSP 1,44 Manuwa 2,62
Benavidez 1,53 - Cejudo 2,40
Brooks 1,28 - Oliveira 3,50
Nelson 1,25 Silva 3,75
Barao 1,15 - Nover 5,00
 
STAWIAĆ DOM NA BELFORTA, OSP I CEJUDO

mam nadzieję, że buki złapią przynętę, bo grałbym Mousasiego, Manuwę i Benavideza
 
Poszlo w sumie na borussie ze wygraja bez straty bramki
BOR.jpg
 
Ja na Krzycha mam zamrożone grubo! Wierzę w niego że wypunktuje Usyka! :-)

Na weekend beton w żużlu ME:
Grigorij Laguta że w rybniku będzie 1-4 - 1,50 kurs. Piękny bo to jego tor i w lidze nie przegrywa u siebie a tu jadą słabi zawodnicy niż w E-lidze. Do tego ma 2pkt straty do lidera i lekko odrobi i zdobędzie Mistrza. Na to teraz jest kurs 2,10. Dodam że wszyscy jechali w 3 zawodach a on tylko w 2 bo miał kontuzję. Ja obstawiłem 100zł na niego po tej absencji i kurs 70 :-). DOMY NA TO!

Pany a orientuje się ktoś w tym:

MMA | Simply the Best

Slowacja
mecz 1 2 data
Gilson A. - Miklasova I.
1.6 2.12 1.10. 19:30
Sefa E. - Pinto V.
1.67 2 1.10. 20:00
Senkyr T. - Dussan A.
1.25 3.3 1.10. 20:00
Lejour X. - Hadzima S.
1.85 1.85 1.10. 20:00
Rauser L. - Kulla R.
1.85 1.85 1.10. 20:30
Garaj P. - Szmajda M.
1.55 2.25 1.10. 20:30
Idranyi V. - Kohout M.
1.65 2.05 1.10. 21:00
 
Poszedł Główka za takie siano że w razie wtopy kasuje wszystkie bukmacherskie konta i nie bawię się już w to.Złapałem po 3.25 i moim zdaniem wszyscy cenią za wysoko Usyka.
 
Last edited by a moderator:
Pytanie: czy Sosnowski jest naprawdę AŻ TAKIM dogiem? Nie mam zielonego pojęcia o boksie, po prostu kojarzę jego nazwisko i zawsze myślałem, że to solidny bokser.
 
Pytanie: czy Sosnowski jest naprawdę AŻ TAKIM dogiem? Nie mam zielonego pojęcia o boksie, po prostu kojarzę jego nazwisko i zawsze myślałem, że to solidny bokser.
Porozbijany nie dotrwa do połowy pojedynku.. Wawrzyk na polskim podwórku jest kotem.Albert dostanie ciężki nokaut ale coś tam sobie zarobi .
 
spokojnie panowie,jak wleci to na pewno sie podziele wynikiem bo miesiąc bede nakurwiony kapitanem morganem

Wiem, że jak ciachniesz kwotę to grubo możę się zwrócić, szczególnie po tym kursie, dziś juz betsafe 3,35
Najlepsze to,że za TKO Głowacki było 5,25 i skasowali szybko..
Ja symbolicznie 100 puszczę, bardziej się na UFC skupię, dodam że Usyk poza 7 rundę nigdy nie wyszedł, coś mi podpowiada że 12 rund zobaczymy
Nie mniej, byle każdy z nas zarobił !
 
Moze mi ktos wyltumaczyc czemu Głowa jest taki dogiem? Sredni sie na boksie znam i nie sledze tez ale patrzac na jego record to powinnien byc faworytem
 
Poszedł Główka za takie siano że w razie wtopy kasuje wszystkie bukmacherskie konta i nie bawię się już w to.Złapałem po 3.25 i moim zdaniem wszyscy cenią za wysoko Usyka.
Oby Ci tylko mordeczko siadł ten zakład. War Główka!!!
 
Back
Top