Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

kurde, czekam i czekam na tego tobeta i tylko ali i josh sa...
trzeba sie odkuc :D
 
Overeem raczej Griggsa nie podda? W końcu to nie jest Ray Sefo.



Kurs 3.09. Na amerykanskich kurs na KJ +/- 1,60. Ciekawe czy bwin wystawi jeszcze tę walkę.
 
Ja kiedyś grałem na bah, poniewż swojego czasu ofertą mma chyba nikt im nie dorównywał, natomiast od kilku miesięcy obstawiam na expekt - bez 2 zdań, najciekawsze stawki. A i ten Griggs wydaje sie ciekawym typem, szczególnie na parlayu z Cormierem, albo Barnettem.
 
Ja już wiecej nie zagram na bah (chyba ze zaczną dodawać każdą gale na nie najgorszy kursach).Expect teraz jest najlepszy według mnie
 
Bo pomimo jego wcześniejszych występów JZ to nie chłopiec do bicia i ta walka może pójść w obie strony.
 
W jaki sposób wg. Was expekt czy betsson ma ciekawszą ofertę? Przecież oni kopiują kursy z 5dimes (tak jak w zasadzie prawie wszyscy bukmacherzy) i to najczęściej po zaniżonych kursach



Sprawdzcie oferte sportingbet lub paddypower (opcje dodatkowe)
 
Może nie wyraziłem sie zbyt dokładnie. Chodziło mi o polskojęzyczne strony z bukmacherką. A o tym, że kursy zaczynają się w 5dimes zdaje sobie sprawę pewnie większość grająca od dłuższego czasu na mma.
 
Saku, tylko na sportingbet nie ma nawet histori własnych zakładów i trzeba drukować swoje kupony, co jest żenadą. Przynajmniej tak słyszałem.
 
ali KO TKO



josh Sub



Griggs



cormier







jak powiedzialem, tak zrobilem, za 16 zl 130 , nie jest zle
 
Ja czekam na UFC :-)



A co do Strikeforce to w jednym kuponie wrzuciłem Reem by KO i Barnett by Sub.
 
Na której stronie wystawiają zakłady ufc łącznie z undercard'em?
 
Tens ja bym raczej na kongo nie stawiał -jak dla mnie spore ryzyko.Na nate'a jak najbardziej
 
Kongo moim zdaniem nie pozwoli sobie drugi raz na tak słaby występ i w razie problemów pójdzie w parter.
 
Zarówno Kongo jak i Story są tutaj wg. mnie faworytami ( buki mogą się nie zgodzić co do Nate'a, chociaz kto to wie ).
 
A wg. jakich kryteriów? np. najszersza oferta, najwyższe kursy, duże limity i szybkie przelewy (w obie strony :o) ) polski język itp...
 
@Rzeszow myślałem właśnie nad expektem



Co do gali UFC on Versus 4 i UFC 132 jak stawiacie ?
 
Co teraz jak marquardt wypadl a mam kupon z tą walka?



Zwrócą kase czy dalej w grze tylko bez tej walki?
 
Back
Top