Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

JEBANE KURWY
Van Persie z taką lelawą prawą nogą niech zdobywa kretówki w Polskiej Okręgówce
Ehhh kurde po co ta piłka ? NIE GRAĆ TEGO
ja wszystko co wygrywam na mma przepierdalam na pilce. loncze sie w bulu
 
jesteście uzależnieni...

374235.gif
 
JEBANE KURWY
Van Persie z taką lelawą prawą nogą niech zdobywa kretówki w Polskiej Okręgówce
Ehhh kurde po co ta piłka ? NIE GRAĆ TEGO
2cwwvah.jpg

Ale sie ciesze,że odrobiłem tych kebabów z wczoraj!!! :boss::yahoo::evil:
Fart roku swoją drogą :D Basel karniaka nie trafił i bramke decydującą strzelili w 90+2 a Celtic nie lepszy bo w 82 minucie jedyną bramke zdobyli grając z jakimiś leszczami których powinni ograć 5:0.
 
Dzisiaj Legia po 1.62 u buków, u Albańczyków pół składu to młodzi Brazylijczycy, więc pewnie jakiś 5 sort. Jedyne ziarno niepewności to gorący teren, ale Podgorica tam wygrała.

Kurs na Pniaka piękny, będzie grane.
 
Swego czasu tak samo zniszczyć Shieldsa miał Henderson, wtedy to przekonanym o tym było nawet Strikeforce, które kibicowało Danowi bo sprowadziło go do siebie za grubą kasę. :lol:
 
Swego czasu tak samo zniszczyć Shieldsa miał Henderson, wtedy przekonanym o tym było nawet Strikeforce, które kibicowało Danowi bo sprowadziło go do siebie za grubą kasę. :lol:


Dla mnie Shields i Fitch sa jak bracia. W klatce nie rozróżnisz. A pniaku lubi takich przeciwników: waciaków-zapasników
 
z WSOF chciałem postawić coś na rywala brata Nurmy, ale okazało si, że gość ma rekord 1-1 :wall:
ktoś jeszcze chce ponarzekać na matchmaking UFC?
 
A ja niestety nie mam środków :( Czekam na wypłatę...
UFC jest dziś słabe bukmachersko jak rzadko więc się nie napalałem, ale Palhares wygląda cudownie. Prawdziwe cacko. Kto ma możliwość niech gra - myślę, że to duża okazja. Dla mnie Pniak jest faworytem w tym starciu. Aczkolwiek jeśli walka wyjdzie poza 1, a tym bardziej 2 rundę szanse Shieldsa faktycznie wzrosną i to drastycznie. Mimo wszystko wg mnie 60/40 na korzyść Palharesa, więc bardzo ubolewam. Zwłaszcza przy takich kursach jak tu wypisujecie. Na śmierć zapomniałem o WSOFie. Coś czuję, że będę miał przez to zjeb... niedzielę.
 
Weszło, ale niesmak jest. Jestem przeciwnikiem obrażania zawodników, ale ciężko nie określić Pniaka innym określeniem jak debil.

pi-ws.jpg
 
Jędrzejczyk 1.67 vs. Gadelha 2.10 @UNIBET. Jeśli walka nie odbędzie się do końca roku zakład zostaje anulowany. Chyba już coś postawię :) Bo coś czuję,że kurs się znacząco zmieni ...
 
Jędrzejczyk 1.67 vs. Gadelha 2.10 @UNIBET. Jeśli walka nie odbędzie się do końca roku zakład zostaje anulowany. Chyba już coś postawię :) Bo coś czuję,że kurs się znacząco zmieni ...
Do 1 sierpnia 2016 ;) Warto postawić, wydaje mi się, że ostatnia taka szansa (może jeszcze jak PVZ dojdzie do titleshota to hype bedzie na Nia) zeby zlapac Aske po takim kursie.
 
@Taran no raczej...
Jeśli nawet wiem ,że Polacy w UFC nie mają szans na zwycięstwo staram się nie stawiać przeciwko rodakom. Jeśli nie jestem przekonany do ich zwycięstwa nie stawiam ... Podejrzewam,że przed galą kurs na Asię spadnie poniżej 1.45
 
czy spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją żeby kurs był poniżej @1.0 ? Na betsafe w meczu barca-sevilla obstawiając liczbę bramek powyżej 0,5 jest kurs @0.99
 
Back
Top