Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Trzyha o tym nie pomyślałem :)
Rycho dokładnie... Ci urzędnicy to urząd celny... Po prostu stać nasz kraj na to aby prostytutki, bukmacherzy i inne niecne działalności nie płaciły podatków. W Niemczech płacą i Państwo zarabia... ale cóż tak jak napisałem wyżej, Polska to bogaty kraj a kto bogatemu zabroni ;)
 
Ktoś wie co z wynikiem walki Povetkina? Nie moge nigdzie znaleźć rezultatu walki tak jakby była nieodbyta.
 
Też grałem Drozda przed czasem ;) Janik przyjechał poklinczować i jak najdłużej przetrzymać dla jednak różnica klas z rundy na runde się uwidaczniała ;) Jak na to że Janik przejął walkę tak krótko przed galą to zakończenie walki przed czasem przez Drozda było na 90% pewne więc warto było grać.
 
@Wolf 1.44, było wyżej zależy kto kiedy łapał ale sięgało chyba nawet 1.6-1.7 ;) Ja zagrałem 2h przed galą już po spadku kursów po 1.44.
 
Pozdrawian ponownie.
 

Attachments

  • 20150523_025717.jpg
    20150523_025717.jpg
    32.1 KB · Views: 43
Pytanie do Panów zbierających bonusy w naszych konkursach: czy jak bonus jest do obrócenia do 30 maja, to po 30 maja przepada czy można postawić 29 maja, a rozliczenie nastąpi 31 maja? To jest kwestia inwestycji do 30 maja czy po 30 maja jeśli nie obrócimy to przepada bezpowrotnie?
 
Wedlug mnie jezeli jest bonus do 30 maja to do tego czasu zaklady w jego ramach musza byc rozliczone. Masz taki pasek wykoniania bonusu, ktory sie updatuje dopiero po rozliczeniu zakladu (spelniajacego warunki obrotu). Nie ryzykowałbym ze stawianiem 29ego zakladu z 31ego. Taka jest moja interpretacja. Polecam dopytanie na czacie jakiejs milej Pani Karoliny dla pewnosci
 
Nowości z UNIBETU:

Boetsch - Henderson 1,8-1,95
Rotwell - Mitrione 2,2-1.62
Jedrzejczyk - Penne 1,25-3.75
Machida - Romero 1,4-2,8
Bisping - Leites 1,53-2.4
 
Sympatyczny kurs @2,75 na kartkę dla Grzesia Krychowiaka jutro jeżeli ktoś preferuję nożną. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne.
 
panowie mam chęć postawić 1000 zł na Aldo + Aśka jakiego buka polecicie najbardziej ? jakieś promocje obecnie może są ?
 
Fajną wiadomość dostałem :

Szanowny Graczu,


Od pewnego czasu nie jesteś aktywnym graczem w naszym serwisie. W związku z tym została dla Ciebie przygotowana specjalna promocja "Wróć do nas".

ZASADY:
Wpłać dowolne depozyty na swoje konto gracza do 31 maja
Dokonaj jednokrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie 2,00 z min 3 zdarzeniami na kuponie
Wyślij od 1.06.2015 do 10.06.2015 email na adres: [email protected] z informacją o spełnieniu wymogów promocji
Otrzymasz BONUS o wartości 50% swoich wpłat do maks. 500 zł.

* Środki bonusowe należy wykorzystać po kursie 2,00. Wygrane za stawkę bonusową są dopisywane do salda głównego na bieżąco.
* W okresie promocji można dokonywać dowolnej ilości depozytów, aż do uzyskania maks. bonusu 500 zł.
* W ramach promocji WRÓC DO NAS, gracz może wysłać tylko JEDNĄ WIADMOŚĆ (kolejne wiadomości nie zostaną uwzględnione w promocji).
* Minimalna kwota bonusu w promocji WRÓĆ DO NAS to 50 zł (min. wartość depozytów to 100 zł).

Pozdrawiamy

Dział Marketingu
TOTOLOTEK S.A.


Generalnie na Totolotku jest chyba bonus dla nowych graczy do 200zł czy tam iluś obrót 3x po kursie 2 z tego co pamiętam tak było.Mogło się zmienić ale bonus na pewno jakiś warty rozważenia mają.Czytać u nich gajsy.
 
No proszę, 2.62 na Gusa, 2.75 na Rockholda - unibet. Jedynie data podana przez unibet mnie dziwi - 6 grudnia? Miałoby to być na UFC 194 dopiero?
 
Back
Top