Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Doszedłem do wniosku, że odpuszczasz wszystkie polskie gale oprócz KSW szerokim łukiem. Zbyt dużo niespodzianek i kursy nie odzwierciedlają tego co wygląda w praktyce w ogóle. Z zagranicznych gal tylko UFC i ewentualnie Bellator i tylko i wyłącznie walki z najwyżyszego poziomu typu main Event albo walka wieczoru jak Pitbull czy Mix. Kursy ok, gładkie walki.

Polska - KSW
Zagranica -UFC, Bellator

I tego się postaram trzymać.
 
Mi betclic odpisal że że Azhiev został rozliczony poprawnie, cóż pozostaje tylko skasować konto w tym pseudobuku, oszuści.
 
Wiem że nie wygrał przed czasem, jednak jest to ewidentne wprowadzenie w błąd grającego. Oferując zakłady na +-4.5 rundy sugerują że walka będzie trwac właśnie 5rund a trwała zaledwie 3.
 
Po dalszym "kręceniu afery" betclic jednak zachował się z twarzą i oddał środki za ten zakład, więc warto walczyć o swoje! Jeżeli ktoś z was również stawiał to wydarzenie to walczcie o swoje,to było ewidentne wprowadzenie w błąd z czasem trwania walki.
 
IMG_20211106_154829.jpg
Bardzo ładne zachowanie Betclica.
 
Wie ktoś czemu nie ma kursów na fortunie na 4 grudnia z UFC? Bo dziwnie to wystawili, jest na 20.11 a później na 18.12 a 4.12 przecież jest gala z Aldo na której nie ma kursów. Napiszę ktoś do Nich o to? @TheNotoriusAdam masz chęci na to?
 
Tak jak pisalem, nie chce mi sie dalej walczyc, bo Climaco ujebal kupon na ktorym byl ten nieszczesny Azhiev przed czasem, ale informacyjnie wklejam odpowiedz Fortuny na reklamacje:

View attachment 28556
Prawda jest taka, że przede wszystkim po pretensje powinniście mieć do takiej "profesjonalnej" organizacji jak ta Armia.

Mnie to wkurwia takie mieszanie w dzień gali, a to ilość rund, a to kolejność walk zmieniana na szybcika... profeska w chuj
 
Prawda jest taka, że przede wszystkim po pretensje powinniście mieć do takiej "profesjonalnej" organizacji jak ta Armia.

Mnie to wkurwia takie mieszanie w dzień gali, a to ilość rund, a to kolejność walk zmieniana na szybcika... profeska w chuj
Z jednej strony tak ale z drugiej bukmacher powinien te zmiany uwzględnić
 
Widzę, że jest kilka fajnych typów na Bellator w weekend ale ciekawe jakie kursy. Co sądzicie o Pico? @Evo i reszta. Ostatnio ładnie zawalczyl
 
Prawda jest taka, że przede wszystkim po pretensje powinniście mieć do takiej "profesjonalnej" organizacji jak ta Armia.

Mnie to wkurwia takie mieszanie w dzień gali, a to ilość rund, a to kolejność walk zmieniana na szybcika... profeska w chuj
No wlasnie nie wiem czy to na pewno wina Armii. Z tego co sie dowiedzialem to w Armii wszystkie walki lacznie z mistrzowskimi z zasady zawsze sa 3 rundowe i nie byla to zmiana w ostatniej chwili.
 
No wlasnie nie wiem czy to na pewno wina Armii. Z tego co sie dowiedzialem to w Armii wszystkie walki lacznie z mistrzowskimi z zasady zawsze sa 3 rundowe i nie byla to zmiana w ostatniej chwili.
To ciekawe. Więc dlaczego nikogo nie zdziwiło, że u buków jest na 5? Ciekawe...
 
To ciekawe. Więc dlaczego nikogo nie zdziwiło, że u buków jest na 5? Ciekawe...
Ja nigdy wczesniej nie interesowalem sie zasadami Armii. Zobaczylem na Fortunie oferte walki rozpisana na 5 rund, to uznalem, ze pewnie tak jest. Byla to walka mistrzowska, wiec wydawalo sie to jak najbardziej prawdopodobne, ale nie weryfikowalem tego wtedy u organizatora :) Mysle, ze inni tutaj mieli podobna sytuacje i zasugerowali sie oferta wystawiona przez buka. Wychodzi wiec na to, ze byl to raczej blad bukmacherow, ktorzy wystawili bledna oferte niewiadomo na jakiej podstawie. Jak widac czesc bukow zrobila zwrot za te zaklady, a czesc (jak Fortuna) pojechala troche po bandzie i zaklady np na under 4,5 rundy rozliczyla na swoja korzysc jako zwrot po kursie 1,0, a zaklady na wygrana przed czasem jako przegrane, tlumaczac sie tym, ze walka zakonczyla sie decyzja, a oni nie biora odpowiedzialnosci za podane przez siebie informacje na temat dystansu walki.
 
Ja nigdy wczesniej nie interesowalem sie zasadami Armii. Zobaczylem na Fortunie oferte walki rozpisana na 5 rund, to uznalem, ze pewnie tak jest. Byla to walka mistrzowska, wiec wydawalo sie to jak najbardziej prawdopodobne, ale nie weryfikowalem tego wtedy u organizatora :) Mysle, ze inni tutaj mieli podobna sytuacje i zasugerowali sie oferta wystawiona przez buka. Wychodzi wiec na to, ze byl to raczej blad bukmacherow, ktorzy wystawili bledna oferte niewiadomo na jakiej podstawie. Jak widac czesc bukow zrobila zwrot za te zaklady, a czesc (jak Fortuna) pojechala troche po bandzie i zaklady np na under 4,5 rundy rozliczyla na swoja korzysc jako zwrot po kursie 1,0, a zaklady na wygrana przed czasem jako przegrane, tlumaczac sie tym, ze walka zakonczyla sie decyzja, a oni nie biora odpowiedzialnosci za podane przez siebie informacje na temat dystansu walki.
A to chuje w takim razie


Pisać do RPK!
 
Widzę, że jest kilka fajnych typów na Bellator w weekend ale ciekawe jakie kursy. Co sądzicie o Pico? @Evo i reszta. Ostatnio ładnie zawalczyl
Pico jest na strzała, nie stawiałbym go bo może wygrywać walkę ale kupon pójdzie się Jebac przy pierwszym impaktu na szczeke.
 
Mysle, ze mozna by probowac dalej korespondowac z Fortuna jesli komus zalezy, bo sprawa wydaje sie mozliwa do ugadania.
Mi sie nie chce bo tak jak pisalem kupon zostal i tak przegrany z powodu innego zdarzenia.
 
Back
Top