Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Oczywiście kupony ze zdarzeniem, ze Mansur wygra przed czasem beda rozliczone na czerwono, mimo ze w ofercie bylo 5 rund, a walka odbyla sie na dystansie 3? :cool:
 
Oczywiście kupony ze zdarzeniem, ze Mansur wygra przed czasem beda rozliczone na czerwono, mimo ze w ofercie bylo 5 rund, a walka odbyla sie na dystansie 3? :cool:
Ja piszę reklamację jeśli nie będzie zwrotu, przyjmowali zakłady na powyżej czy poniżej 4.5 rundy, więc wprowadzili w błąd.
 
Oczywiście kupony ze zdarzeniem, ze Mansur wygra przed czasem beda rozliczone na czerwono, mimo ze w ofercie bylo 5 rund, a walka odbyla sie na dystansie 3? :cool:
Współczuje, jeśli Wam rozliczą na czerwono, ale ja bym się kłócił z nimi bo jak mieli w ofercie 5 rund to Ty mogłeś sobie założyć, że skończenie może być 4,5 runda. Nikt Cię nie sprawdzi czy się znasz na MMA i czy oglądałeś walkę i jutro bym napisał do Nich, że sorry, ale mieliście 5 rund a nie 3 rundy i że brałeś pod uwagę scenariusz skończenia walki w późniejszych rundach niż trzecia i prosisz o zwrot.
 
Oczywiście kupony ze zdarzeniem, ze Mansur wygra przed czasem beda rozliczone na czerwono, mimo ze w ofercie bylo 5 rund, a walka odbyla sie na dystansie 3? :cool:
Ja piszę reklamację jeśli nie będzie zwrotu, przyjmowali zakłady na powyżej czy poniżej 4.5 rundy, więc wprowadzili w błąd.

Jeżeli rozliczą Wam na czerwono to można pisać reklamację, bo mój bet na -4,5 jest w fortunie został anulowany.
Więc nie powinni anulować tego co im pasuje, tylko wszystko albo nic bo kursy były rozstawione na 5 rund.
 
Karolczyk jak karolczyk ale mimo że kursy mizerne to Anziev i Mix x Belka to były perełki
 
Jeżeli rozliczą Wam na czerwono to można pisać reklamację, bo mój bet na -4,5 jest w fortunie został anulowany.
Więc nie powinni anulować tego co im pasuje, tylko wszystko albo nic bo kursy były rozstawione na 5 rund.
U mnie juz rozliczone na czerwono
 
Miller przegral. Totalnie pasywna walka z jego strony. A fortuna na walce millera i azhieva poleciala z rundami..
 
Kursy na Polischuka ponad 4.0 przed 3 rundą. Generał Gromadziński zbija piątki z innym typem ciesząc się ze zwycięstwa. Sam Ukrainiec zdziwiony że wygrał. Beka
 
@KilerMMA Wagino, Dawidku ty skończyłeś podstawówkę? Czy to jednak za wysokie progi? Najpierw naśmiewasz się z niby przegranego typu, który de facto jest trafiony. Bo myślałeś, że "znokautował" to znaczy przegrał :) Później kasujesz wpisy.

Jesteś zawsistną pizdą, która nigdy nie pokazała kuponu, bo się boisz, że jak nie wejdzie to będą się śmiali. A innym chcesz wytykać błędy. Wygrywam za swoje przegrywam za swoje. A ty cipeczko dalej wal fistaszka pod nietrafione typy innych. Bez odbioru.
 
Ja piszę reklamację jeśli nie będzie zwrotu, przyjmowali zakłady na powyżej czy poniżej 4.5 rundy, więc wprowadzili w błąd.

Dostałeś może już odpowiedz ?
Trzeba będzie pisać gdzie indziej jak rozliczą jako przegrana
Nie mogą takie sytuacje być prawa bytu
 
Walki nie oglądałem, wchodzę na tapology z nadzieja ze Climaco będzie na zielono przez jakieś punches tko/KO a tu Climaco na czerwono...
I weź tu kur@a obstawiaj jak analizujesz i Ch. J z tego jest!
 
Też się zdziwiłem że są 3 rundy w walce o pas, czy ktoś wie jak to wyglądało w betclicu? Czy teraz w ofercie były zakłady na 5 rund lub jak to sprawdzić?
 
Nie mogą takie sytuacje być prawa bytu
Chyba, "mieć prawa bytu" - tłuku niedouczony. Napisałem ci "bez odbioru" co oznacza, żebyś mnie nie oznaczał - łapiesz? Nie chce mi się tracić prądu na taką amabę intelektualną jak ty.

Climco przegrał, zrobiłeś już sobie palcowkę pipciu?
 
Back
Top